Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

 

EJEJEJ, ten pseudo jazzik nie jest aż taki pseudo, a wręcz udany, nie wali sztucznością :) propsy ciskam (y)

A tutaj kolejne "Pony" w równie mocarnym wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, w moim subiektywnym odczuciu nie ma tu nic nadzwyczajnego. Ot, typowy downbeat :/

Dla mnie to poezja. Typowy downbeat to stary Bonobo, bez ciekawszego aranżu i w ogóle. Tutaj już jest "coś więcej". A zresztą, dla mnie to muza chilloutowa. I swoje zadanie dobrze spełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z tego złudnego poczucia eliciarstwa się wyrasta (raczej).

Chyba, że jest dobrze uargumentowane c: Z życia wiem jak bardzo moje pokolenie nie trawi takiej muzyki. Póki co aprobat z ich strony mogę zliczyć na palcach jednej ręki.

Swoją drogą mówiłem to z lekkim przekąsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jest dobrze uargumentowane c: Z życia wiem jak bardzo moje pokolenie nie trawi takiej muzyki. Póki co aprobat z ich strony mogę zliczyć na palcach jednej ręki.

Swoją drogą mówiłem to z lekkim przekąsem

Dla mnie wszędzie, gdzie jest choć odrobina abstrakcji - tam jest piękno. Muzyka to czysta abstrakcja, niemająca nic wspólnego z rzeczywistością, stąd daje tyle radości dla serca i duszy. Gatunek nie gra roli, zresztą, cytując klasyka. "Czym jest muzyka? Nie wiem. Może po prostu niebem [...]". To, że szukasz w sobie odmienności to naturalne dla Twojego wieku, może nie tyle nieuniknione, co wytłumaczalne.

Każdy nastolatek, który słucha czegoś innego niż dubstepu/hip-hopu tak mówi.

 

#popu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dla mnie wszędzie, gdzie jest choć odrobina abstrakcji - tam jest piękno. Muzyka to czysta abstrakcja, niemająca nic wspólnego z rzeczywistością, stąd daje tyle radości dla serca i duszy. Gatunek nie gra roli, zresztą, cytując klasyka. "Czym jest muzyka? Nie wiem. Może po prostu niebem [...]". To, że szukasz w sobie odmienności to naturalne dla Twojego wieku, może nie tyle nieuniknione, co wytłumaczalne.

^Galante słowa. A co do mojego eliciarstwa - chciałem z początku zwyczajnie udać ów przeciętnego nastolatka, lecz później dostrzegłem w tym ziarnko prawdy. Nie jestem "niezrozumianym przez świat" wybitnym gitarzystą trzaskającym over and over "Schody do nieba", czy "niezrozumianym przez świat" zapalonym metalowcem ,zapatrzonym w niebiebiańską Metallicę i Linkin Park. Btw, Sernat, co do mojej dawnej nienawiści do rapu, trochę przejrzałem na oczy D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Problem ogólny z dzisiejszą nietolerancją jazzu głównie leży w nakładaniu się dźwięków. Z początku niektóre utwory mogą brzmieć jak kompletnie randomowa papka, ale po wsłuchaniu się dopiero słychać, że tę burzę tworzy zespół skrajnie melodycznych dźwięków. Każdy pokocha jazz, ale nie każdy ma cierpliwość, by się z nim oswoić. Dlatego chociażby "prosta" muzyka tak łatwo się sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Galante słowa. A co do mojego eliciarstwa - chciałem z początku zwyczajnie udać ów przeciętnego nastolatka, lecz później dostrzegłem w tym ziarnko prawdy. Nie jestem "niezrozumianym przez świat" wybitnym gitarzystą trzaskającym over and over "Schody do nieba", czy "niezrozumianym przez świat" zapalonym metalowcem ,zapatrzonym w niebiebiańską Metallicę i Linkin Park. Btw, Sernat, co do mojej dawnej nienawiści do rapu, trochę przejrzałem na oczy D:

Nie wiem gdzie ty widzisz rap w tym soundtracku Raymana. To że motyw przewodni to jakiś mierny kick, kick, snare nie znaczy że to zaraz rap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...