Skocz do zawartości

Czy wyjdzie DNF?


cyberdog

DNF  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wyjdzie Duke Nukem Forever?

    • Tak
      9
    • Tak... za 20 lat
      9
    • Nie
      7
    • Nie wiem, nie wypowiadam się
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule.

 

Dawno zapowiedziana gra zyskała spore zainteresowanie.

Dla niekumatych: http://pl.wikipedia.org/wiki/Duke_Nukem

Ja zagłosowałem na drugą od góry odpowiedź

 

Nie wiem jaka jest sytuacja z ta grą. Słyszałem, że wychodzi już dość "długo", ale konkretów nie znam. Popatrze, poczytam w necie i zagłosuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Zapewne wyjdzie, gdyż ostatnio została oficjalnie podana przypuszczalna data wydania gry ;) Została ona opublikowana w promującym tę grę traile'rze ;)

 

Zagłosowałem na odpowiedź nr 1.

 

@UP: Ta gra wychodzi już od 1998 roku ;) Trochę długo jak na grę ;) W sumie ona ma rekord gry ze statusem "w produkcji"... Nigdy produkcja nie była zawieszana xD Więc ciekawie dopracowana ta gra musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie, są już Screeny z gry i Trailer, a robią ją bodajże nie od 1998 tylko od 1996 - 1997 podobno zaraz po wydaniu Duke Nukem 3D rozpoczęto plany, a robią ją tak długo ponieważ co chwile zmieniano engine gry, z początku Quake, później Unreal obiło mi się o uszy że później mieli coś robić z engine Doom'a 3, ale wychodzi na to że mają swój własny i podobno ma być niezła fizyka, już nie pamiętam jak się nazywał engine, Mequon? ale to chyba taki był już w innych grach.

 

 

Tak... Zapewne wyjdzie, gdyż ostatnio została oficjalnie podana przypuszczalna data wydania gry ;) Została ona opublikowana w promującym tę grę traile'rze ;)

 

Zagłosowałem na odpowiedź nr 1.

 

@UP: Ta gra wychodzi już od 1998 roku ;) Trochę długo jak na grę ;) W sumie ona ma rekord gry ze statusem "w produkcji"... Nigdy produkcja nie była zawieszana xD Więc ciekawie dopracowana ta gra musi być ;)

 

Fakt produkcja gry nigdy nie była zawieszana ale jak już wspominałem co chwile zmieniany był engine więc znowuż to nie ma sie co spodziewać totalnie dopracowanej gry, co innego jakby robili ciągle grę na tym samym engine i ciągle ją dopracowywali hehe ale w sumie tyle lat pracy nad jedną grą to rzeczywiście może zaowocować dużym dopracowaniem o szczegóły. Ja jestem za tym że gra jak najbardziej wyjdzie więc głosowałem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleciecie nonsens! Oczywiście że gra wyjdzie i to już bardzo szybko, też słyszałem że w tym roku ma być już gotowa i ma trafić do sklepów, coś mi się jeszcze obiło o uszy że gra może wyjść jeszcze w 2009 roku i to jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleciecie nonsens! Oczywiście że gra wyjdzie i to już bardzo szybko, też słyszałem że w tym roku ma być już gotowa i ma trafić do sklepów, coś mi się jeszcze obiło o uszy że gra może wyjść jeszcze w 2009 roku i to jest ostateczny termin.

98' też był ostateczny. Spóźnia sie bardziej niż okres u dupy w ciąży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...