Skocz do zawartości

Souljah Babylon burnin'


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Nie jest tak źle Poxi, mi zblurowane kontury podobają się bardziej. Poza tym, to drobnostka nad którą trzeba trochę posiedzieć, a przecież propa ma od groma innych spraw na karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tych konturów, wiecie motion blur zupelnie inaczej wyglada na screenie i w ruchu, robilem wlasnie maly test i centralnie w czasie gry konturow przy rozmazywaniu zwyczajnie nie widać, opcja roznych spritow dla postaci i blura nie wchodzi w gre bo musialbym ladowac 2x tyle spritow animacji a i tak jest ich nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drodze souljah pojawil sie kolejny sługa babylonu. Początkowo straszył wielką kosą w łapie ale wyglądał jak rogaty rozpruwacz z dungeon keepera, no i w końcu żyjemy w 21 wieku więc rogaty dzierży w łapach w katany

screenshot114.png

a na screenie sprzedaje souljah soczystego kopniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogaty rządzi xD. Zostaw tylko kilku przeciwników w tajemnicy przed nami żebyśmy mieli jakąś niespodziankę podczas grania ;p. Tak się dzisiaj zastanawiałem, animacje tworzysz w programie graficznym i wrzucasz jako zwykłe sprity, czy programujesz animacje szkieletową w GM? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wrzucam animacje gotowe, zbyt skomplikowane te combosy i ciosy i za dużo ich żeby to zaprogramować smile.gif
Czas ładowania gry: 3h20min...

 

A teraz pytanie: ile tak serio się ładuje ta gra na standardowym kompie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@no

exek waży 6mb, więc chwile, pierwsze ładowanie, max 20 sekund, później mniej więcej 2-5 sekund ładowania między misjami. (na moim kompie ktory mozna jak najbardziej nazwac standardowym, i na laptopie braciaka który przy obecnych standardach można nazwać lekko leciwy) Tak dużo?

 

a tak ogólnie po dniu nastał wieczór i wygląda to mniej więcej tak:

 

screenshot141.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kukiełkowatość objawia sie prawdopodobnie tym ze postacie są mniej więcej jak na egipskich malowidłach, każda kończyna pokazana z jednej perspektywy, tak samo zresztą jak w każdej innej mojej grze. Zabiera to troche realizmu ale licze na to ze jakis tam urok pozostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpaq narazie musisz sie zadowolic tym filmikiem na yt (link w 1 poscie), zmian w gameplayu nie wiele a nowi przeciwnicy i pomocnicy to za malo zeby od razu robic nowy gameplay :)

a tak z nowości to zobilem nową moc sensi, Ci którzy pamiętają i lubią maske byka w przygodach greli na lodzie napewno ucieszy nowy skill, wystarczy sciągnąć bucha, wcisnąć 1 przycisk i souljah robi mega combosa na całą mapę kosząc wszystkich na swej drodze. miło to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nagrałem filmik z samego środka akcji, obrona miasta, 2 pomocnikow (kozaków, drugi z czterech wojowników sensi i król lew) i cała masa przeciwników, w tym kilku "nowych" tzw. świerzaków. filmik trwa 40 sekund, waży 2,5mb, ustawiłem detale na low żeby nie scinało a potem fraps mi coś zdiechcił więc wszystko chodzi odrobine za szybko, no i nie wiem z jakiej paki nie ma dźwięków dodałem za to wesołą muzyczke i jest luzik.

link:

https://gmclan.org/up993_3_SJfilmik.html

ejnoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kozacy, dawniej też Kazacy (rosyjski Каза́ки Kazaky, ukraiński Коза́ки Kozaky z tatarskiego Kazak) – nazwa odnosząca się do grupy ludności o charakterze wieloetnicznym z dominującym substratem ruskim, zamieszkującej stepy położone na południe od księstw ruskich. Ludność ta była znana z tego, że nie produkowała gier komercyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie ostatnio grałem zastanawiając sie czego w grze brakuje i zauważyłem = a więc brakowało minigierek. Tak więc aktualnie jestem w trakcie naprawiania tej neidogodnosci i tak w tym momencie mozliwe jest juz ze jakis przeciwnik wskoczy a souljaha i musimy wygrac minigierke zeby sie go pozbyc, no i dwa - tworze walki z bossami/rozne inne zdarzenia które opieraja sie w ten czy inny sposob na zrecznosci paluchow, nie zdradzając za wiele dam jednego screena:

screenshot164.png kruk, walka w powuetrzu ala dragon ball czyli jeden z trzech gotowych juz minigierkowych bossow, fajnie to wyglada w akcji :)

i boss nr. 2:

screenshot165.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w souljah wyjątkowo mało grafik powstawało przy pomocy tabletu, ogolnie tablet uzywam głównie do cieniowania w photopaintcie a w souljah 99% grafik to zwykla bazgranina w edytorze gma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...