Skocz do zawartości

Souljah Babylon burnin'


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie widziałem, co to?

 

w ogóle do tych którzy doszli do końca demka - co myślicie o scenie hipnozy? nie jest jeszcze do konca skonczoan (jakies 50% powiedzmy), ale sporo roboty było zeby walnąć taką długą animacje na jednym roomie, sporo poprawek jeszcze będzie (biegający po kingston ludzie itp).. w kazdym razie jak wam sie podoba ta animacja?

btw. ten typek co taka wielka noga spada będzie jednym z bossów, mam go już prawie całego brakuje tylko animacji śmierci, ale nie mam za bardzo koncepcji jak to zrobić, bo podczas walki widzimy tylko jego nogi od kolan w dół, ale boss wyszedł całkiem ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to specjalnie :P miało symulować niby jakieś odskakiwanie na boki itp, w koncu capoeira, w sumie i tak tego prawie nie widac, ale racja że wyglada jak błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Spotkaj moich spartan' jest to film hmm taka parodia 300 i wiele innych nawet GTA SA
The film received extremely negative reviews from critics. As of February 19, 2008, the review aggregator Rotten Tomatoes reported that 3% of critics gave the film positive reviews, based on 39 reviews. Metacritic reported the film had an average score of 9 out of 100, based on 11 reviews — indicating "extreme dislike or disgust" and being the worst received film by the director on the site. British film critic John Hays said "About as awful as putting a pine up your bum.", while an Australian newspaper review described it as being "as funny as a burning orphanage". Most of the film's criticism consisted of not having actual jokes, but more of pop-culture references. Several recurring gags were criticized for being overused, such as throwing various celebrities down the Pit of Death or the ambiguous homosexuality of the Spartans. The over extended end credits were also criticized. Many see the film as a disgrace to the industry and an insult to those who produce work of higher quality but never get a break. It is also seen to illustrate the state of film today, especially as 'Meet The Spartans' is a sequel to a film of similar reception.
Pozdrawiam >:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ni błąd tylko taki cios na liu kanga :)

Ale chodzi o to, że zakończył atak już i zanim opadłem miałem kontrolę nad postacią.

Eh biorę się jeszcze raz za to, muszę przejść. xD

Wymyśliłem nowe kultowe powiedzenie: "Niech zioło będzie z tobą". :D

Ah. Bym zapomniał. Z tego co kojarzę to w capoeirze przy przejściach tori robi jednoręczną guardęna głowę(ręka z tej strony, na której ma ciężar ciała).

EDIT: Przeszedłem, ale bez god modea nie dałbym rady chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tam jest kolejnosc spieprzona pod koniec, motyw z policją powinien być po akcji z hipnozą, która jest niedokończona i wpadnie sporo bonusów które ułatwia tamten wątek z świniorami. Dużo expa,calkiem kozacki kompan i "bronie sensi"/ No i wiadomo - jak zrobie systemik podpowiedzi co do kombosów to wprowadzanie tych wszystkich wariacji bedzie banalne jak parzenie herbaty (nie chodzi o pozycje w kama sutrze bo to jest skomplikowane jak cholera)

A z tą capoeirą to w zasadzie jest tak że to tylko miała być capoeira ale poniosła mnie fantazja i wyszedł styl zjaranego mistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tam jest kolejnosc spieprzona pod koniec, motyw z policją powinien być po akcji z hipnozą, która jest niedokończona i wpadnie sporo bonusów które ułatwia tamten wątek z świniorami. Dużo expa,calkiem kozacki kompan i "bronie sensi"/ No i wiadomo - jak zrobie systemik podpowiedzi co do kombosów to wprowadzanie tych wszystkich wariacji bedzie banalne jak parzenie herbaty (nie chodzi o pozycje w kama sutrze bo to jest skomplikowane jak cholera)

A z tą capoeirą to w zasadzie jest tak że to tylko miała być capoeira ale poniosła mnie fantazja i wyszedł styl zjaranego mistrza

Najtrudniejsze były te bardzo skondensowane grupy strzelców żółtodziobów(według mnie za dużo ich na raz), no i ten ogr na cały ekran(nie zauważyłem nawet kiedy mi się życie skończyło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze były te bardzo skondensowane grupy strzelców żółtodziobów(według mnie za dużo ich na raz), no i ten ogr na cały ekran(nie zauważyłem nawet kiedy mi się życie skończyło).

hmmmm.. pokminie ze strzelcami, trzeba duzo skakac i jest latwo

A na tego wielkiego ryja trzeba znalezc sposob i jest banalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zagrałem sobie wczoraj w souljah, przeszedlem co jest i swterdzilem "k***! nie ma opcji zebym tej gry nie skonczyl!" dlatego z dniem wczorajszym reaktywowalem projekt, nowe mapy i nowi przeciwnicy w przygotowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie być gołosłownym, screen z nowym przeciwnikiem:

screenshot100.png

zrobiłem też przyjaciela lwa, nazwanego wdziecznie "lion king", dobrze ryje pazurami, nie imają się go kule z pistoletu i ogólnie jest kozakiem, ale nie zmiescil sie na screenie, w ostatniej chwili umknął z rykiem na pachoła w czarnym, dlatego rzuce go w screenach następnych ;]

acha i jestem w trakcie robienia broni sensi, po scenie medytacji Jah Knowledge oprócz ziomka lwa daje też w prezencie jedną z 2 magicznych broni, samo wydłużający się kij albo łuk, pojawiaja sie one tylko w trakcie ataku (sa takie smieszne swiecace jakby zrobione z jakiejs energi, a kij to juz w ogole miecz świetlny) i zeby z nich korzystać trzeba mieć w płuchach troche thc :)

Ale tą gre sie łatwo i szybko robi w porownaniu do tripa i lucky daya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, warto było tyle na to czekać! Mam nadzieje, ze wreszcie dokończysz ta grę. :)

Tak, jak powiedział Mefju - GUI do poprawy/wymiany.

Nowi przeciwnicy zaj3biście, ale ja bym im dodał jeszcze jakieś noże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa hudzik zdecydowanie do wymiany. Ciągle myśle czy w ogóle zostawiac paski energi wrogom, zawsze moge ich energie pokazywac kolorem listków które odlatują przy uderzeniu itp. jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak jeden listek nad łbem przedsstawiajacy energie? tzn ogolnie z odlatujacych listkow nie rezygnuje, jakis substytut krwi musi jednak byc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...