Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: ToD - Pomysły/Sugestie


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Propaganja: co do grafik postaci, to poza dziadkiem z białą brodą i tym co wygląda jak Snape z Pottera (no może przesadziłem) to reszta jakoś tak mi pod almorę nie podchodzi... ale babki są duzo lepsze, zwłaszcza 1,3,6,7 i ostatnia :P ostatecznie czwarta też nie jest zła :P ale myślę, że część z nich nieco poprawić i też będą dobre, zresztą Borek na pewno jakoś ukierunkuje Cię jeszcze jak będzie je chciał wykorzystać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zmiany są napewno tła. skupiałem sie na twarzach, a to co w tle na odwal sie, w sumie to samo z wielkością twarzy - fakt niektóre twarze sa wieksze inne zajmuja tylko pol "ekranu".. spróbuje wszystko jakoś podrasować, narazie to takie 'szkice' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Maksymalna ilość dymków w menu , jak się jeździ szybko myszką po menu to zwalnia słabsze kompy.

2. Możliwość tabowania w create character i load.

3.Gra płynnie chodzi ( przy jednym graczu testowane :P) na:

 

1,4 Ghz

150 RAM'u ( mam 500 ale 350 zjada system --_-- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1. Maksymalna ilość dymków w menu , jak się jeździ szybko myszką po menu to zwalnia słabsze kompy.

2. Możliwość tabowania w create character i load.

3.Gra płynnie chodzi ( przy jednym graczu testowane :P) na:

 

1,4 Ghz

150 RAM'u ( mam 500 ale 350 zjada system --_-- )

 

Tak, jak testowałeś Almore ToD na swoim kompie, to naprawdę jesteś zaje***ty. Przecież tej gry jeszcze nie ma... No dobra tak na serio to wiem, że o Almorze mówisz, ale ten temat dotyczy propozycji Almory ToD, która ma poprawiony dość mocno silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież do takich typów gier to podstawa sad.gif. Nigdy nie grałem w RPG bez koni...

A czemu Almora nie może być oryginalna? Tak samo niby we wszystkich strategiach są żołnierze na koniach, a takim settlers, nigdy nie było :) i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie Zoo Tycoon. Po drugie, tak jak napisałem wcześniej nie może być wszystkiego. Jak zacznę dodawać konie, słonie, własne smoki, kobiety - niewolnice, to gra straci sens. Almorze trzeba poprawić urok i dodać to co miało być, a nie było. Np. Questy, Party itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie Zoo Tycoon. Po drugie, tak jak napisałem wcześniej nie może być wszystkiego. Jak zacznę dodawać konie, słonie, własne smoki, kobiety - niewolnice, to gra straci sens. Almorze trzeba poprawić urok i dodać to co miało być, a nie było. Np. Questy, Party itp.

Heh, dokładnie tak samo uważam. Czasem niektóre MMORPG odstraszają mnie właśnie natłokiem opcji. W końcu to gra - uproszczona zabawa -a nie drugie życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut - 1h odpowiada 10h w grze,moim zdaniem całkiem sensownie.Przydałoby się też noc zrobić stosownie krótszą od dnia,ze względu na widoczność.

 

Ps. Borek sam piszesz wszystkie Questy,czy jak się ma jakiś ciekawy fabularnie i dobrze zaprojektowany to można podesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie życie

od tego jest second life :P

 

BTW. Będą automatycznie rzucane czary? Przydałoby się, bo wciskałoby się tylko jeden przycisk i mielibyśmy już czar zwiększenia siły, regeneracji HP itp. Mogłoby być z 5 slotów automatycznego rzucania (po prostu każdy rzucałby się po kolei po wciśnięciu odpowiedniego klawisza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 5 minut = 1h.

A co do tematu.

Almorze trzeba poprawić urok i dodać to co miało być, a nie było. Np. Questy, Party itp.

Dobrze powiedziane. Ja tam wolałbym zwykłą, starą Almore z tym czego nie dodano i tylko żeby działała szybciej na słabszych komputerach. Grając w pierwszą Almore czułem ten klimat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane. Ja tam wolałbym zwykłą, starą Almore z tym czego nie dodano i tylko żeby działała szybciej na słabszych komputerach. Grając w pierwszą Almore czułem ten klimat tongue2.gif

Ta, dokładnie :D Mówię ci Borek, nie przeładuj z opcjami ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut - 1h odpowiada 10h w grze,moim zdaniem całkiem sensownie.Przydałoby się też noc zrobić stosownie krótszą od dnia,ze względu na widoczność.

 

Ps. Borek sam piszesz wszystkie Questy,czy jak się ma jakiś ciekawy fabularnie i dobrze zaprojektowany to można podesłać?

 

10 minut = 1h w dzień, w nocy 5 minut = 1h. Już zadecydowane :)

 

od tego jest second life :P

 

BTW. Będą automatycznie rzucane czary? Przydałoby się, bo wciskałoby się tylko jeden przycisk i mielibyśmy już czar zwiększenia siły, regeneracji HP itp. Mogłoby być z 5 slotów automatycznego rzucania (po prostu każdy rzucałby się po kolei po wciśnięciu odpowiedniego klawisza).

 

To jest dobre :thumbsup: Jestem za - masz buziaka :*

 

Po prostu usuń lub popraw to co było do niczego w poprzedniej, to co dobre to pozostaw tak jak było i dodaj parę nowości. ;) I już masz w 100% hit. :]

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...