Skocz do zawartości

Zablokowane Spartan


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Fajne to to, ale brakuje mi okrzyku "this is spartaaaaaaa!" :P

Nie tak szczerze, to przy kombo Z+góra trochę za późno moim zdaniem tą włócznię wystawia do przodu i jakby się tak rzucał na większą odległość to by całkiem fajnie wygladało. A jakby mógł rzucać, to razy dwa tak fajnie. Brakuje ładnych przejść pomiędzy planszami no i w menu to zboże tak jakoś nie pasuje (znaczy tak dziwnie wygląda, takie sztuczne jest). Ogólnie całkiem przyjemnie. Przypomina mi nieco PATAPONa na PSP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm da sie rzucać włócznią :D

od tego jest przycisk 'X' i z tego co pamiętam mimo że demko stare jak świat rzucać włócznią się da :)

no i dlatego ze wolno macha tą włócznią jest też mieczyk - mniejszy zasięg ale szybkość ze 2 razy taka, ogólnie rzecz biorąc ja siekam tylko mieczem, ale to już przyzwyczajenie.

Co do okrzyków - heheheh wybaniowałem śmieszną opcje, potrzebny mi tylko mikrofon troche czu-czu i kilku kumpli, plan jest taki że skoro gra idzie na konkurs, a mało kto czai tam język polski - to dla polaków okrzyki PErsów to będzie jeden wielki mało cenzuralny easter egg. powinno wyjść ciekawie :)

This is sparta tez musze gdzies wrzucic, w ogole do spartanow i głównie dla leonidasa przydałby sie jakis 'charyzmatyczny' głos nie taki przepalony jak mój.

apropo żyta - no sztuczne jakoś, w ogóle to menu musze bardziej podrasować. z przejściami - nie myślałem o tym, ale chyba pora pomyśleć.

Patapona nie widziałem, ale jest takie coś jak 300: march of glory na psp, z silników wynika że średniawka więc spróbuje to przebić :P

i jakiś screenik:

Link do Screena.

 

Weź nie wsadzaj tu obrazków przez które strona sie rozjeżdża ...

Tym razem bez warna.

Beczo

 

Edit.

mój błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No jak naciskasz X to sie zmienia broń i chyba włócznię wyrzuca z tego co pamiętam :P Nie wiem, włócznią się fajniej mi grało :P

Zrób tam poziomy jakieś, pozmieniaj tylko tło i przeciwników grafiki, a cały silnik zostaw ten sam będzie urozmaicenie :P

 

Co do PATAPON: http://www.gametrailers.com/player/30482.html

 

Ogólnie gra jest sta, ale trochę by ją trzeba jakoś urozmaicić, żeby w miarę grania jakieś nowe rzeczy dochodziły i nie była bezcelowa, oraz miała jakiś koniec czy moment w którym podsumowuje ci wynik i np. zaczynasz grać dalej, niby że następny LV, a tak naprawdę tylko trudniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

nie wiem, nie widzialem takiej akcji :-o

 

jak zrobie więcej bitew wrzuce demko. juz teraz jest sporo nowości ale nie ma co sie rozdrabniac, bedzie jeden cały tryb, to coś skleje. nowi przeciwnicy są puki co w szkicach i planach, persowie tacy sami jak ci tylko z tarczami, na minimum 2 hity, "czarownicy" rzucający granatami (kto widzial 300 wie o co chodzi). później będą "nieśmiertelni" itp, ale tym sie narazie nie przejmuje. bitwy inne niż 1 będą się odblokowywać po uzyskaniu ileśtam glory, nieco to żywotność gry powinno przedluzyc. duzo roboty, ale czasu tez sporo do konca konursu wiec tym razem powinienem wypucic nieco bardziej dorobioną grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być takie same, jak bys mogl dodac jakis "pióropusz" na tym hełmie to byłby konkret.

pozwolisz że sobie to lekko obrobie? :P

EDIT>

Heh update w edicie.

http://www.gmclan.org/up993_4_spartan.html

Jest właściwie to samo tylko dopracowane i dopieszczone.

No i są te ryki które nagrywałem dzisiaj z bratem, więc tak: nadają się w ogóle czy brzmi jak amatorszczyzna? jeśli się nadają to krzyków będzie więcej itp. narazie taka przymiarka.

EDIT2<

Gorąco zachęcam do grania :P

(żeby nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być takie same, jak bys mogl dodac jakis "pióropusz" na tym hełmie to byłby konkret.

pozwolisz że sobie to lekko obrobie? :P

 

Cos w tym stylu ?

Moge powiększyć lub zmniejszyć piuropusz .

Nie wyszedł za ładny a mógł wyjść o wiele ładniejszy , taki że prawie real , ale nie umiem narazie używać hair moduła w c4d .

Ale narazie może taki wystarczy ?

 

romanhelmedrotating.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Strasznie nie podoba mi się menu - dokładnie to, że pojawia się z takim opóźnieniem, a np. opcje są od razu. Poza tym to zboże... sam wiesz. Ale przemarsz spartan jest fajny. Co do okrzyków. Wołają o pomstę do nieba. Są za głośne - to raz, a to, że brakuje im większej różnorodności, bardziej spartańskiego odgłosu, oraz że brakuje dźwięków zamachnięcia się, wzdychania etc. i odgłosy są wydawane tylko po zaatakowaniu całkiem psuje atmosferę.

Fajnie natomiast jest zrobiony room z wynikami, gdzie leży setka trupów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie podoba mi się menu - dokładnie to, że pojawia się z takim opóźnieniem, a np. opcje są od razu. Poza tym to zboże... sam wiesz. Ale przemarsz spartan jest fajny. Co do okrzyków. Wołają o pomstę do nieba. Są za głośne - to raz, a to, że brakuje im większej różnorodności, bardziej spartańskiego odgłosu, oraz że brakuje dźwięków zamachnięcia się, wzdychania etc. i odgłosy są wydawane tylko po zaatakowaniu całkiem psuje atmosferę.

Fajnie natomiast jest zrobiony room z wynikami, gdzie leży setka trupów :D

no z dzwiekami troche popsulem, dodam ich więcej chodzi glownie o udezenia, machniecia itp. a ryki? wg mnie brakuje glownie typowych okrzykow bojowych zaslyszanych gdzies z oddali. to sie dzisiaj zrobi.

menu bylo w ogole klejone na szybko wiec sie pewnie zmieni.

pokombinuje jakieś opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc najfajniejsza gra na GM w jaką grałem, wciągnęła mnie bardziej niż Almora Online (co prawda w nią grałem tylko w pierwsze wersje). Szczególnie podoba mi się efekt ostrzału. Bardzo podoba mi się też to, że gra w ogóle mi się nie tnie na maksymalnych detalach XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...