Skocz do zawartości

Beindie

Użytkownicy
 • Postów

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Contact Methods

 • Website URL
  http://beindie.net

Previous Fields

 • Team
  Beindie

Profile Fields

 • Płeć
  Male
 • Interests
  Indie Games

Beindie Osiągnięcia

Chicken

Chicken (1/13)

0

Reputacja

 1. Dokładnie o to samo nam chodziło ;) Dzięki ;)
 2. Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonej wersji portalu Beindie.net! Zmianie uległ między innymi wygląd oraz większość funkcji, a także zostały dodane nowe :) Zachęcamy do rejestracji i publikowania własnych projektów oraz wspierania nas na Facebooku i nie tylko :)
 3. Co do unikalnych wizyt od wczoraj mielismy ich okolo 150 :)
 4. Jacy wszyscy mądrzy :) dziękuje za rady :) ale kto nie chce, naprawde nie musi sie angażowac, nikogo nie zmuszamy :)
 5. Często też niektórzy myślą, ze nowa strona ma być od razu popularna no bo przecież na inną gry nie dadzą bo po co, i zamiast narzekać powinni budować społeczność, dzięki której strona osiągnie zamierzony sukces :) no i jeśli ktoś woli badziewne frameworki zamiast autorskiego CMSa i ma dziury w forum no to to już jego sprawa :) Pozdrawiamy wszystkich, którzy aktywnie chcą tworzyć społeczność Beindie, a sceptyków do zaangażowania się zamiast narzekania :)
 6. Oczywiście, że nie chcemy podzielić ich losu :) Dopiero wystartowaliśmy, a jak wiadomo początki bywają trudne :) Mamy nadzieję, i dołożymy wszelkich starań aby strona coraz bardziej się rozwijała i miała duży zasięg odbiorców :) Oczywiście liczymy też na Was, ponieważ to głównie Wy, niezależni twórcy, kreujecie tę stronkę :) Pozdrawiamy i zapraszamy :)
 7. Witamy, Chcemy Was zaprosić do odwiedzenia naszej nowo powstałej strony Beindie.net, na której każdy twórca gier indie może zaprezentować swoje własne produkcje. Głównym celem projektu Beindie jest promowanie niezależnych twórców oraz ich gier indie, w których drzemie potencjał. Wszystkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: contact@beindie.net Pozdrawiamy, zespół beindie.net
×
×
 • Dodaj nową pozycję...