Skocz do zawartości

Sim Live 2


BartekGM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Sim Live 2

 

Gatunek: Symulator życia

 

Opis: Część druga to kontynuacja nieudanej gry "SimLife" . Wielkie zmiany ! Lepsza grafa , większa plansza i inne rzeczy !!!!

Download: Kliknij aby ściągnąć "Sim Live 2"

Rozmiar pliku: 1569 KB

 

 

Autorzy:

Programowanie: BartekGM

Fabuła: BartekGM

Grafika: BartekGM , Jaklub , PabloooGM , domek-1

Muzyka: BartekGM , findsounds.com

Screeny:

Kiknij aby zobaczyć screena :thumbsup: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadzieja! :thumbsup:

postać się blokuje na ścianach, na ludziach, na wszystkim na czym tylko może. gracz może kupować i brać przedmioty nawet nie wchodząc do budynku. brzydka grafika. interakcja z urządzeniami i innymi duperelami ogranicza się tylko do zmiany sprite'a danego przedmiotu. co kilka sekund, nie wiedzieć czemu, tracę 1 punkt zdrowia. no i w sumie nie wiedziałem co w tej grze mam robić, więc z nieukrywaną radością wyrzuciłem ją z dysku. musisz nad tym solidnie popracować. 1/5. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagralem i nalezy przyznac ze widac jakas poprawe wzgledm grafiki bo to co bylo przedtem to byla tragedia. Gdzies tak Sim Live 4 moze 5 bedzie juz grywalne. Jak chcecie sie posmiac moge wrzucic swoja pierwsza wersje Zarazy. Roznica miedzy wersja 1, a 10 jest porazajaca.

 

Troche malo tu atrakcji, samo dreptanie tam i spowrotem, przerywane szamanskim odrzywianiem sie przez sciane sklepu nie jest specjalnie zabawne. Zrob cos rodzaju postala, zeby przynajmniej mozna bylo chwycic za noz i wyciac wszystko co sie rusza, lub tez zginac z rak policji probujac, lub tez zginac od kul oddzialu SWAT jesli smerfy okazaly by sie za slabe.

 

zamiast w gotowe gry wrzucaj w dema i co nowa wersje edytuj temat i wbijaj nowe screeny i download.

A i chcial bym, zaby mozna bylo utonac w wodzie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Ta gra jest równa z twoimi tibijskimi czołgami.

 

Żałuję, że zrobiłem człowieka do tej gry. Wstyd mi. "Chcesz kupić loda? Tylko 25zł!" <- :confused: "Gruszka ma witaminy i bardzo zdrowa jest !!! Chce pan ?" <- A ja myślałem, że to jakiś cytrus jest... Możesz mi wyjaśnić, co to za pomieszczenie, gdzie są jakieś takie czerwone kafelki z tekstami w żółtym obramowaniu i łapką (po ich kliknięciu jakaś tam kwota trafia na konto)? To bank? To dlaczego, do cholery jasnej nikt go nie pilnuje?!

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadzieja! :thumbsup:

postać się blokuje na ścianach, na ludziach, na wszystkim na czym tylko może. gracz może kupować i brać przedmioty nawet nie wchodząc do budynku. brzydka grafika. interakcja z urządzeniami i innymi duperelami ogranicza się tylko do zmiany sprite'a danego przedmiotu. co kilka sekund, nie wiedzieć czemu, tracę 1 punkt zdrowia. no i w sumie nie wiedziałem co w tej grze mam robić, więc z nieukrywaną radością wyrzuciłem ją z dysku. musisz nad tym solidnie popracować. 1/5. :whistling:

 

Nic dodać, nic ująć. Naturalnie jeden :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brak mi miejsca w sercu by dać 3 dam 3+ bo tak

-grafika (dla mnie nie jest zła ale popracuj nad nią jeszcze trochę)

-grywalność (tup tup tup nic tylko tup tup)

tak jak już koledzy wspomnieli -realistyczność (dajesz właśnie pomysł dla naszych posłów ile ma ryba czy gruszka oraz lody kosztować w przyszłości)

-po co mi ten samochód (ja myślałem że pozabijam samochodem tych de****kich ziomków na dole a tu nic)

-po co ten MOST na wodzie skoro ja po niej CHODZE (zupełnie jak w tym filmie o Jezusie i chodzeniu po wodzie lub Naruto :) )

 

3+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zagrałem, mogę coś powiedzieć :)

 

- grafika - dostosuj sie do jakiś proporcji - motyl jest wielkości człowieka, owoce w sklepie są większe od człowieka, (j.w.) umywalka jest wielkości wanny, kwiatki w ogrodzie są wielkości WC. Słaba grafika.

- popraw otwieranie drzwi :)

- powiększ jeszcze to miasteczko, zrób prawdziwy sklep z samochodami, normalną pracę, innych ludzi (!)

- dodaj samochody na drogach

- jakieś centrum miasta by sie przydało

- zrób wsiadanie do samochodu

- cykl dnia i nocy, deszczu, śniegu

- autobusy, tramwaje (komunikacja miejska)

- zrób dachy tym budynkom

 

Jak coś jeszcze wymyślę, to edytuje post :)

 

Obecnie: 2/5 :huh:

 

sezl4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wielkie zmiany ! Lepsza grafa , większa plansza i inne rzeczy !!!!

 

Ja bym to zmienił na

 

Gorsze zmiany ! Beznadziejna grafa , mniejsza plansza i inne rzeczy !!!!

 

Ocena na 1/5

 

EDIT:

 

Twój tytuł to też bym zmienił

Sim Live 2, kontynuacja SimLIFE tylko o wiele lepsze

na

Sim Live 2, kontynuacja SimLIFE tylko o wiele gorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...