Skocz do zawartości

Egypt FPS


Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam tu na prośbę Amadea przykład z zastosowaniem modeli .obj i .man

Jest to przerobiony przykład Bullet Shooting Tutorial (by xygthop3) z modelami z programu

SILENT WALK FPS (Zoltán Pércsich). Wystarczy dodac sztuczną inteligencje przeciwników i

może być fajna gierka. Rok temu chciałem z tego zrobić jakies porządne FPS ale odechciało mi się :P

 

SCREENY

 

egypt1.jpg

egypt2.jpg

egypt3.jpg

 

DOWNLOAD

 

EGYPT FPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest FPS bo FPS to gra, a to służy jedynie do zobaczenia co potrafi GM i skrypt Zoltana Percsicha. Marne to to. W dodatku przerobiony przykład. Pokaż nam oryginał a zobaczymy jak się namęczyłeś przy modyfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! kurde moll! czy wy czytac nie potraficie po polsku?? ja nie jestem Polakiem, a chyba coś czuje ze znam jezyk polski lepiej ;P

 

przeczytajcie sobie intro mego posta:

 

Zamieszczam tu na prośbę Amadea przykład z zastosowaniem modeli .obj i .man

Jest to przerobiony przykład Bullet Shooting Tutorial (by xygthop3) z modelami z programu

SILENT WALK FPS (Zoltán Pércsich). Wystarczy dodac sztuczną inteligencje przeciwników i

może być fajna gierka. Rok temu chciałem z tego zrobić jakies porządne FPS ale odechciało mi się tongue2.gif

 

chyba wyraznie napisałem ze to jest przerobiony przykład, prezentujący w jaki sposob dodac modele .obj i man. Napisalem rowniez ze modele są z rogramu SILENT WALK FPS (by Zoltán Pércsich).

I najwazniejsze: zamiescilem ten przyklad,zeby pomoc amadeowi, a nie popisywac sie czy umię robic gierki FPS lepsze od id software. Wiec powtarzam jeszcze raz - to jest tylko przykład a nie gra z 40 levelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...