Skocz do zawartości

Zablokowane Reakcja Obiektu Na Dźwięk


Rekomendowane odpowiedzi

i co z tego ?? nie mogę ?? niech ludzie wiedzą że zrobiłem ten przykład dla nich a nie dla pajaca który chce każdemu dowalić :P

czemu k... wasza mać jak widzicie że coś zrobił lolik to zara dajecie 1 za to mam już tego k... dość !!!! :angry: ja sie tak nie zachowuje !!!!!!!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
przyzwyczaj sie, na gmclanie nie brak jeleni :)

Jeleni? Lolik po prostu spytał się o rozwiązanie pewnego problemu i dostał odpowiedź... I tą odpowiedź dał jako SWÓJ WŁASNY PRZYKŁAD. Nie dość, że to nie on wymyślił rozwiązanie, to jeszcze nie podziękował Harvesterowi i na dodatek marzą mu się creditsy... Skrypt jest dokładnie taki sam jaki otrzymał od Harva w innym temacie. Bezczelność niektórych nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra przyznam sie ze pliku nie widzialem ;]

ale i tak jeleni nie brak ;]

(w sumie ten któremu dziewczyna przyprawia rogi z inną dziewczyną również powinien czuć sie jeleniem, ale nie bede pokazywać palcyma bo chamstwa nie zniese)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(w sumie ten któremu dziewczyna przyprawia rogi z inną dziewczyną również powinien czuć sie jeleniem, ale nie bede pokazywać palcyma bo chamstwa nie zniese)

 

I tak lepiej niż z bezdomnymi psami. W sumie w takim układzie można mieć trójkąt. Równoramienny.

 

a ty Ramnus odczep się może ode mnie bo już przeginasz :/

 

Idź się wyśpij. I nie zapomnij zjeść śniadania.

Jakby ktoś nie wiedział : https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=11704 - to ten temat gdzie lolik o to prosił. A, harv juz podał. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrzańcie się wszyscy niech ktoś wypierdzieli ten temat bo nie chce tego oglądać :/

kiedyś pomszczę to swoje poniżanie przez was i w niedługim czasie wszyscy przez was zniszczeni i poniżeni powstaną i zniszczą was tak jak wy zniszczyliście ich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty Ramnus odczep się może ode mnie bo już przeginasz :/

Ranmus mówi prawdę, po prostu ty nie masz widocznie co robić. Najciekawsze to to, że o ile pamiętam nie da się zmienić nazwy tematu, gdzie pisze:

skromny przykład mojego autorstwa :)
co NIE jest prawdą. Jeżeli chcesz pokazać przykład kogoś, powiedz czyje to dzieło i ewentualnie każ ludziom dodawać JEGO do credits a nie ciebie. To tak, jakbym zdekompilował jakąś grę, skopiował kod i powiedział, że zrobiłem przykład dajmy na to RPG. Pomyśl, zanim coś zrobisz.

 

Btw. znając życie Sz.P.Lolik się obrazi, zamknie temat i nie będzie o nim słychu na GMClanie przez jakiś czas...

 

EDIT:

Ale się napisałem :P Już 2 posty zdążyły śmignąć :P Moje btw. się zgadza ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie koledzy ja bardzo długo byłem cichy i przełykałem każdą zniewagę ale tera każdy ma mi coś do zarzucenia a jak zrobię grę też powiecie że ją komuś podpierdzieliłem ??? ok kod wziąłem od Harvestera i umieszczajcie go w credits ale widzę że nie ja jeden zostałem przez was złamany na tym forum !!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie koledzy ja bardzo długo byłem cichy i przełykałem każdą zniewagę ale tera każdy ma mi coś do zarzucenia

I zostań taki dalej

ok kod wziąłem od Harvestera i umieszczajcie go w credits

Słuchaj jak nie twój kod to po co go umieszczasz w przykładach dodatkowo kłamiąc, że to ty go napisałeś?

kiedyś pomszczę to swoje poniżanie przez was i w niedługim czasie wszyscy przez was zniszczeni i poniżeni powstaną i zniszczą was tak jak wy zniszczyliście ich

o.O

a jak zrobię grę też powiecie że ją komuś podpierdzieliłem ???

Jeżeli będzie widać, że to nie twój kod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrzańcie się wszyscy niech ktoś wypierdzieli ten temat bo nie chce tego oglądać :/

kiedyś pomszczę to swoje poniżanie przez was i w niedługim czasie wszyscy przez was zniszczeni i poniżeni powstaną i zniszczą was tak jak wy zniszczyliście ich !!!

Zdechłem. Co niby nam zrobisz? Creditsów nie wymagam jak coś. Temat do wywalenia tak btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie koledzy ja bardzo długo byłem cichy i przełykałem każdą zniewagę ale tera każdy ma mi coś do zarzucenia a jak zrobię grę też powiecie że ją komuś podpierdzieliłem ??? .. nie ja jeden zostałem przez was złamany na tym forum !!!! :(

 

Jesli myslisz , ze jestes 'przesladowany' 'ponizany' czy cos w tym stylu to sie mylisz . Poprostu pomysl sam , jakbys pomogl komus , podal jakis skrypt , a ten ktos podpisal sie pod to , ze to on zrobil. To , ze ktos powie co mysli np o Twojej grze czy cos , i mu sie nie podoba , to ma do tego prawo. Zamiezczasz cos , musisz sie pogodzic , ze jednym sie spodoba , drugim nie. Musisz przyjmowac krytyke a nie od razu sie bulwersowac jak jakies rozpieszczone dziecko ( oczywiscie nie mowie , ze nim jestes . Daje tylko taki przyklad )

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LolikZabijaka. Pamiętaj, że wystawiając pracę na forum zgadzasz się jednocześnie na przyjęcie krytyki skierowanych w stronę Twojego dzieła. Tak więc nie możesz, a wręcz nie masz prawa przyczepiać tego co piszą krytycy bo w końcu po to umieszczasz to na forum by poznać opinię innych, nie?

Boisz się krytyki?

 

Jednocześnie warto wspomnieć, że jeśli cokolwiek co robisz jest wykonane w całości przez Ciebie, wkładałeś w to swój wolny czas i umiejętności, a nie odwaliłeś w kilka minut, nie bazowałeś się na przykładzie innej osoby, nie szedłeś na łatwiznę, to Twoja praca zostanie doceniona. Przykładem tutaj może być Yoda czy PsichiX - a może nawet i ja - bo osoby tego typu robią to co umieją jak tylko najlepiej potrafią, a później zbierają tego plony. Jeśli myślisz o dołączenia do "galerii sławy" - cokolwiek to znaczy - to powinieneś pomyśleć nad zmianą podejścia do tematu ogólnie pojętego tworzenia.

 

I jeśli przez "wszystkich przez nas zniszczonych" masz na myśli ludzi pokrzywdzonych przez krytykę to warto odwiedzić GMland, czy jakoś tak.

 

Konrad-GM, narzędzie jest dziełem i jednocześnie jego użycie tworzy nowe dzieła. Więc tak czy inaczej wszystko co robimy bazuje na czymś innym w większym lub mniejszym stopniu.

Popatrz kogo się gloryfikuje przy każdej dobrej grze - znaczy popatrz kto znajduje się w "o autorach" czy "podziękowaniach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gdyby każda funkcja była plagiatem... to czy użycie draw_sprite_ext to też by było plagiatem? gdy jest nawet w FAQ

Btw. Dużo jest w FAQ tongue2.gif

Samo użycie nie, ale zastosowanie funkcji w unikalnej konfiguracji już tak. Zresztą to nie ważne czy było plagiatem czy nie. Skrypt się zgadza, nazwy zmiennych, nawet liczba spacji, co jest praktycznie nieprawdopodobne do osiągnięcia przez dwóch ludzi zupełnie przypadkowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...