Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Znana gra w innym wydaniu

zgłaszam sie będę jedyny?
  3. Gra zrobiona na forumowy konkurs Znana gra w innym wydaniu (https://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34290-znana-gra-w-innym-wydaniu/). Jest to moja wariacja na temat Quake 2, gry chyba znanej większości forumowiczów Była to dla mnie głównie okazja do zapoznania się z GMS2. W grze mamy trzy poziomy z oryginału, oczywiście są to dość swobodne interpretacje Uwaga: nie przypisujemy poruszania się do strzałek, bo większość klawiatur ma limit przycisków wciśniętych jednocześnie, a tutaj jest to dosyć istotne Download
  4. Wczoraj
  5. Zakupy w grze na windows

ok, dzięki za radę. (strona jest w budowie)
  6. Zakupy w grze na windows

Ja byk bramkę zrobił jednak na stronie, bo i tak wszystko przez www powinno przejść, bo gdzieś musi być baza z danymi o zakupach. I bramka requestu z potwierdzeniem nie wyśle do apki, oczekuje nazwy skryptu.
  7. Zakupy w grze na windows

ok,dzięki zapoznam się z tematem. pozdrawiam
  8. Zakupy w grze na windows

Poradników jest masa, ale nie dotyczą one samego GMa, bo takich pewnie nawet nie ma. Wystarczy, że w GMie możesz wysyłać HTTP requesty i możesz zaimplementować obsługę jakiejś bramki płatności. A jakiej, to już zależy od Twoich preferencji. PS. Ja osobiście w GMie nie implementowałem bramek płatności, ale o ile wiem jest to możliwe.
  9. Ostatni tydzień
  10. Zakupy w grze na windows

Z działalnością nie ma problemu, znasz jakieś poradniki na ten temat?
  11. Zakupy w grze na windows

Dla Windowsowej wersji nie ma takiego rozszerzenia. Musiałbyś zrobić w grze obsługę kont i kupowanie na swojej stronie oraz synchronizację tych danych. Przypominam też, że żeby prowadzić sprzedaż z uzyciem bramek płatniczych prowadzenie działalności może być niezbędne.
  12. Mam gotową grę na windows. Chciałbym dodać do niej płatności za dodatkowe elementy w grze, np. gracz płaci 1 dolara i dostaje 1000 gold , ktoś zna gotowy skrypt i jak dodać to do gry, gdzie podać numer konta?
  13. Temat zbiorczy na drobnostki

Właściwie to chyba nawet na zamówienie, bo zadałem podobne pytanie na GMC i ten użytkownik też mi tam odpisał... asset działa tylko na Windowsa, a mi zależało też na MAC'u, ale możliwe, że skorzystam z tego programu. Pozdrawiam, nowy_user
  14. GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja

🤣🤣🤣🤣 + mam pomysł na gierkę jak ktoś by chciał może dołączyć do robienia Apo Mekhanes Theos rok 2100. Ludzkość polega na cyberwszczepach i żyje w wielkiej symulacji komputerowej. Koleś o imieniu Max bierze czerwoną pigułkę i budzi się w komorze kriogenicznej w której został zamrożony przez sztuczną inteligencję wyprodukowaną przez firmę Googol. Jego zadaniem jest wydostać się z siedziby firmy Googol walcząc z maszynami i wysoko zaawansowanymi robotami.
  15. Temat zbiorczy na drobnostki

@nowy_user dodane 6 sierpnia, jak na zamówienie, sprawdza ile ekranów jest: https://marketplace.yoyogames.com/assets/8517/display_measure
  16. Wcześniej
  17. Temat zbiorczy na drobnostki

GM tego chyba nigdy nie obsługiwał. A nawet wydaje mi się, że display_get_width / display_get_height podają sumę rozmiaru obu monitorów
  18. Animacje mp4-gif

Najlepszy konwerter jaki używam to serwis do gifów gfycat
  19. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

Powinno dać radę, gms2 jest dużo bardziej zoptymalizowany.
  20. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

Gnysek mam jeszcze pytanie dot. pojemności w MB calej gry. w gms 2. obecnie w gm8 moj łączny plik .gmk grafiki,muzyki i kodu nie może byc większy niż 256mb co bardzo mnie ogranicza ,nie wiem czy to jest spowodowane moim komputerem,czy gm8 ma takie ograniczenia. jak to jest w gm2 studio? są też jakieś ograniczenia,bo w mojej grze musiałem przez to mocno zejść z rozdzielczości tekstur by się zmieścic w 256mb
  21. jak odpalić kickstartera

No jak dostaniesz od tej osoby wszystkie dane (nie wiem czy skanują dowód/pobierają coś z karty), to oczywiście, przecież nikt tego nie sprawdzi. Co do drugiego - mówię o tym, czy to co chcesz dać na kickstartera w ogole się tam nadaje ? Tam chyba jest normalna moderacja i sprawdzają wszystko, ale nie wiem, nie startowałem.
  22. jak odpalić kickstartera

no właśnie, ta osoba MUSI, czy ja mogę z polskiego IP wystartować wypełniając danymi kogoś innego? tzn?
  23. Galeria Grafik

Chyba antyreklama barbera xD tak czy inaczej przepiękna wizja, bardzo podoba się dla mnie. @EDIT: @EDIT: próby generowania losowego
  24. jak odpalić kickstartera

Wystarczą dane osoby z kraju który akceptują i ta osoba powinna w sumie kampanię wystartować. Pytanie czy masz coś czego nie odrzuca przed startem
  25. jak odpalić kickstartera

Wiecie czy możliwe jest odpalenie kickstartera z Polski bez pośredników? Czy wystarczy mieć do rejestracji nr konta i dane osoby z zagranicy, czy w ogóle z Polskiego IP nie uruchomi się zbiórki?
  26. Galeria Grafik

Niet, tak po prostu skleiłem
  27. Galeria Grafik

Reklama jakiegoś barbera?
  28. Galeria Grafik

No bez reszty świata przedstawionego trudno coś Sobie wyobrazić Pewnie jakieś ala Torchlight.
  29. Glorious: Companions

https://steamcommunity.com/games/1001040/announcements/detail/1598134907221262178 w następnym updacie do gry dojdzie tryb online (i local hotseat) multiplayer wraz z builderem armii (ui jest jeszcze work in progress) Z okazji dużego updata będzie też spora zniżka na grę i nowy trailerek. No i pracujemy cały czas nad drugą rasą do gry, czyli Scarrami. Tym razem za koncepty jednostek i całej armii odpowiadam ja więc ciekaw jestem co myślicie.
  1. Pokaż więcej aktywności