Skocz do zawartości

Nowhere


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Screen -> 1 plansza.

 

Postanowiłem reaktywować projekt :) Właśnie kombinuje przy 1 planszy itp. Troche muszę nadrobić... Mimo, że mam na karku jeszcze 2 projekty to wszystko ładnie sobie rozplanowałem :) Czyli w jakie dni robie FC, w jakie Nowhere, a w jakie EGC :] Myślę, że wam się spodoba screen z 1 planszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro może dam tech-demo ;P

 

EDIT: A słowo ciałem się stało... :P Macie tutaj tech-demo Nowhere. Tylko pamiętać! Tech-demo, czyli przedstawiam tutaj jak to to będzie wyglądać. Nie bluzgać mi tutaj, że nic prawie ni ma :P Sprawdzcie czy interface jest spoko itp. i czy w ogóle spoko jest.

Download!

 

Aha! Postać, którą widziecie to NIE jest główny bohater. Jest to Gruby Joe którym testuje plansze czy wszystko jest okej. Potem tylko się podmieni animki i jest fajnie :) Pozdro, testujcie i bluz... gadajcie :)

 

UWAGA! Jeżeli plik nie chce się ściągnąć za pomocą fireofoxa spróbuj Internet Explorerem lub inną przeglądarką. Dziękuje za uwage.

 

EDIT 2: Zapomniałem dodać. Sztywne dialogi i brak polskiej czcionki -> w finalnej wersji będzie poprawione (lub w następnym demie...).

Edytowane przez Pietrus_paN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no... muszę przyznać że klimat szykuje się niezły :) Ogólnie gra szykuje się niezła. :P Czekam na pełną wersję z niecierpliwością. :) Tylko się nie śpiesz z grą bo Ci nie wyjdzie porządnie, a co najważniejsze nie dopuść do upadku projektu. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no... muszę przyznać że klimat szykuje się niezły :) Ogólnie gra szykuje się niezła. :P Czekam na pełną wersję z niecierpliwością. :) Tylko się nie śpiesz z grą bo Ci nie wyjdzie porządnie, a co najważniejsze nie dopuść do upadku projektu. Powodzenia.

Spoko, pracuje nad tym projektem powoli. Właśnie wymyślam zagadki. Ale ostrzegam -> niektóre zagadki mają powiązanie z Biblią, aniołami, diabłami itp. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem nową plansze startową. Poprzednia był dobra, ale robiona na szybko. Teraz zrobiłem nową, wg. mnie o wiele lepszą... Zresztą sami oceńcie.

 

Look it!

 

EDIT: Trochę info:

- gra będzie po angielsku. Dlaczego? AGS nie obsługuje polskich znaków <_< A niechce tracić czasu na pisanie własnego enginu więc trudno sie mówi :) Może jak coś wymyśle, to wydam patcha :)

- zmiana techniki rysowania. Wszystkie plansze będą "realistyczniejsze", bardziej psychodeliczne or something :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discover another world brzmi lepiej, cwaniacy :P Learn nie pasuje wcale, a 'get to know' jest to kolokwialne wyrażenie, które wcale nie pasuje do tytułu lub podtytuły gry, a już napewno nie horroru :P The other world też się nie nadaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okej, dawno nic nie pisałem, żaden aktualki więc jestem. Mam pytanie :P Wolicie, aby muza była z chórkiem, czy chcecie taką lekką techniwake? Jak z chórkiem to bym musiał poszukać gotowych chóru jakiegoś (darmowych odgłosów już) i wklepać do muzyczki... Piszcie coś i sie zdecyduje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...