Skocz do zawartości

Nowhere


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Informacje na temat fabuły...

 

"Tu jest potrzebna mądrość.

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy,

liczba to bowiem człowieka.

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć"

 

Apokalipsa wg. Św. Jana, rozdział 13.

 

Tymi słowami zaczyna się Nowhere... Chris Redfield to normalny 41 latek, mieszkający w San Francisco z rodziną. Z zawodu nikim wielkim nie jest :) Ot - pracuje jako fotograf dla gazety "Facts". Któregoś tam roku i dnia* ma zrobić zdjęcia starego włoskiego kościoła Fatto**. Podczas robienia zdjęć, przy jednym z klęczników (klęcznik nr 6) znajduje małą szpare w podłodze. Gdy sprawdza to dokładniej, okazuje się że pod klęcznikiem jest korytarz prowadzący gdzieś. Postanawia sprawdzić to, rozwalając płytki i schodząc do tunelu. Gdy dochodzi do końca tunelu okazuje się, że to... ślepy zaułek. Wracając zauważa, że przejścia nie ma, bo zostało zasypane... I tutaj gracz dostaje pod władzę Chrusa :) Powiem tylko, że wszystko ma tutaj związek z sektą, która nosi nazwę taką samą jak kościół... Ale o tym w grze się dowiecie 8) Piszcie co sądzicie.

 

*Rok jeszcze nie ustalony.

**Fatto - włoskie słówko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh znawcy. Ja to się znam na działalności pietrusa i dobrze wiem że psychiatryk miał być w forgoten city. A tak pozatym to Pietrusie, daj wreszcie jakieś demo bo cały czas nam pokazujesz fabułe i screeny z menu, a może coś jbardziej konkretnego? jakieś demko albo wersja beta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, mówiłem że zmiana fabuły i psychiatryka nie będzie <_< Tzn. będzie, ale kiedy to nie powiem, bo zdradze część fabuły. Poza tym nie żaden Omen 4, tylko teksty religijne, bibilijne itp. miały być w tej grze od dawna. Jak wymyśliłem samego Nowhere (o wiele wcześniej niż oglądałem Omena) to już miałem w głowie szatany, diabły itd.

 

@Bigshark:

Demo będzie tuż przed pełną wersją... Specjalna wersja demo.

 

EDIT: Jeżeli wiecie co znaczy słówko Fatto to nie pytać mi się tutaj co to słowo ma wspólnego z kościołem w grze (bo może się wydawać na pierwszy rzut oka, że nic nie znaczy). Fatto to bardzo ważne słowo w fabule... Dlaczego dowiecie się od różnych ludzi i papierów znalezionych podczas gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: ?

Jestem trochę zdziwiony, nie wiem za bardzo oco chodzi. Jednak spróbuję jakoś wytłumaczyć to całe zamieszanie.

 

BeWuO napisał

Moge Cię pociągnąć za prawa autorskie =]

Wy chyba wzieliście to za bardzo dosłownie. Na końcu zdania jest =] co może oznacząc że to był żart , przenośnia, a BeWuo'wi być może chodziło o to żeby nie mieszać w sprawy gier ,religii, i że żadnba gra nie jest godna rozpoczynać się Apokalipsą. Ewidętnie myślę że z tymi prawami autorskimi to był żart lub przenośnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hmm... właściwie to kiedyś zrobiłem sobie przerwe w tworzeniu i potem mi się odechciało robić. Ale mam gdzieś 40-50% skończone. Może powróce. Aktualnie nie robie żadnego projektu to może zaczne... ee...

 

Btw. Nie wiedziałem, że ktoś się tym tak interesuje. Dzięx Vardi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Postanowiłem reaktywować projekt, ale na silniku Ogre3D, ale konkretne informacje jak będe już miał coś do zaprezentowania. Szukam osoby która mogłaby nagrać muzyke grając na fortepianie/pianinie bądź skomponować taką na kompie za pomocą jakiegoś programu. Zmieniam trochę klimat, a fabułe odmieniłem całkowicie (poprzednia zbyt podobna była do SH). Więc znajdzie się ktoś dobry? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ciekawe jaka będzie teraz fabuła. :) Mam nadzieje że będzie fajny klimat typu SH.

Będzie przypominała trochę SH2, niedługo napisze.

 

A ja mam znajomego co na "wiośle" pyka. Jak Ci odpowiada to próbkę utworu można pobrać tutaj :)
Fajnie, fajnie ale ja potrzebuje fortepian/pianino. Potrzeba do klimatu.

 

Mam kolege co gra na fortepianie... napisz do mnie na gg 8050035

Ok. :)

 

EDIT

 

Małe pytanie do ogółu społeczności gmc : mam wciskać więcej schizy niż wyskakującego czegoś zza ściany, czy więcej czegoś zza ściany i mniej schizy?

Bardzo ważne, bo musze trafić do ogółu społeczności, aby nie wydać pasztetu.

 

Aha! Te fortepiany już nie ważne. Piękną rzecz sobie skomponowałem sam, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...