Skocz do zawartości

Przeglądarka w 5 minut


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Delphi to jest Pascal tylko obiektowe, więc to to samo tylko Delphi jest bardziej rozbudowane. boxed.gif

 

Muszę sobie Turbo Delphi, bo gdzieś miałem i się trochę tego języka pouczyć. Tam przynajmniej grafika nie jest potrzebna. smile2.gif

 

O_o Ale mi chodzi o PASCAL. Delphi jest na Windowsa, Pascal na win, dos, linux (? jeśli nie to i tak wystarczy zainstalować wine`a). Pascal jest bardziej wielo-platformowy. Bo np. na dosa to nie napiszesz nic w Delphi.

 

EDIT:

Ups! Delphi też na linuksa jest, a nawet jakby na początku nie obsługiwał to odpowiedź jasna... Wine! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Pascala. O! Ja go w ogóle nie używam do celów edukacyjnych. Ja uważam, że Pascal nadaje się do wszystkiego... no, prawie. :P

Ja teraz robię projekt w Pascalu, oby wypalił. :D

Raczej nie zdarzy się coś takiego, że projekt się zatrzyma, bo czegoś nie można zrobić w Pascalu. Zawsze można przenieść projekt do C++. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ejjjj... Ósemeczka zaczyna odrabiać zadanie domowe, a dziewiąteczka ma być zgodna z html5, więc nie jest źle!

tu nie mowa o tym tylko o tym, że on po prostu chce zrobić 2 internet explorera (używa go jako activeX) i pozbawia go reszty funkcjonalności ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...