Skocz do zawartości

Zablokowane Wspolne dzielo !!!


Modgar

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie konkretny pomysl no to macie !!! [chodzi o wspolne zrobienie gry przez uzytkownikow tego forum]

 

1-Uzytkownicy ktorzy zapisywaliby sie na nowym forum przedstawiajac w czym sa dobrzy i w jakiej grupie chca sie znalesc [ grupy to-GRAFIKA,PROGRAMISTYKA,itp.

2-Z tych uzytkownikow wybierzemy sklad ktory stworzy gre np.10-osobowa

3-Oni tez pozniej zdecyduja [ oczywiscie wspolnie] jaki gatunek gry maja stworzyc i omowia szCZEGOLY !!!

 

P.S.Lion dzieki za mile slowa co do mojego pomyslu !!!

TAKICH WLASNIE LUDZI LUBIE :D

 

 

 

DOBRA RADA DLA WSZYSTKICH-badzcie OPTYMISTAMI a nie PESYMISTAMI !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... nie wytrzymam, tolerowalem to dosc dlugo, ale teraz to nawet ja zabiore głos w tej sprawie.

 

BeWuO : post Modgara w żaden sposób nie łamie regulaminu. Nie udało się to do tej pory, nie znaczy, że nie uda się teraz. Ja również uważam ze to niemal niewykonalne, ale to nie powód żeby jęczeć i krytykować jak tylko pojawi się jakaś inicjatywa ! Jesteś niemiły ba... nawet męczący krytykując wszystko i wszystkich... O! :sp_ike:

 

P.S. prosze nie kontynuować mojego wywodu. To nie czas i miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Choosen i rowniez WIELKIE brawa dla Ciebie !!! :thumbsup:

 

No ale niestety widze male zainteresowanie moim pomyslem a w dodatku wszyscy sa na nie chyba bede sie musial poddac.Ale jeszcze ostatnia szansa-porozumiewac moglibysmy sie przez specjalny Czat zrobiony na tej stronie.Lub przez GG.

 

CZEKAM CALY CZAS Z NIECIERPLIWOSCIA ABY NA TEN TEMAT WYPOWIEDZIAL SIE ADMINISTRTOR RANMA_MAN !!!!!!!!!

 

 

WYPOWIADAJCIE SIE NA TEN TEMAT !!!!!!!!!!!!! BARDZO WAS PROSZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na moją wypowiedź zakładamy temat, który z tą wypowiedzią nie ma praktycznie nic wspólnego, co? :rolleyes:

 

Nie zachęcisz nikogo do przyłączenia się do takiego projektu, jeżeli rzucisz tylko parę haseł, które niczego nowego nie wnoszą. Nikt się nie przyłączy, jeśli to ma się ograniczać do tego, że to my decydujemy co robić, my to robimy, testujemy etc, a ty się wszystkiemu ładnie przyglądaj.

 

Najpierw rzuć kilka konkretnych propozycji i określ jaka będzie twoja rola w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a teraz chcesz, żeby wszystko dokładnie rozplanować za ciebie? Przykro mi, jeśli TY chcesz wspólnego projektu, to w pierwszej kolejności ty się postaraj, żeby inni mieli do czego się dołączyć. W tej sytuacji wygląda to, jakby marzyło ci się coś takiego:

 

Modgar: zrobimy wspólną grę!

 

tłum: TAK!!!

 

*tłum robi grę*

 

Modgar: Haha, zrobiłem grę, ale nigdy by mi się to nie udało bez waszego wsparcia!

 

tłum: ach, jaki on skromny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem DYKTATOREM wrecz przeciwnie dlatego tak jak pisalem wczesniej osoby chcace wziasc w tym projekcie udzial razem by uzgodnily kto ma sie czym zajmowac kto ma tym dyrygowac i jak to ma wygladac.

 

SILA POLEGA W PODEJMOWANIU DECYZJI RAZEM !!!

 

A POZATEM TO NARAZIE PYTAM SIE INNYCH CO MYSLA O TYM PROJEKCIE A NIE CZY CHCA SIE DOLACZYC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...