Skocz do zawartości

BC - Surf 0.5


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: BC- Surf

Gatunek: Przeglądarka

 

Opis: Przeglądarka internetowa napisana w C#. Nowa wersja posiada sporo nowego, wszystko zostało opisane w changelogu.

 

Download: Pobierz plik

Po napisaniu tego posta wyszła nowa wersja bc surf, Oczywiście wszystkie wersje są dostępne do pobrania na http://bcsurf.ir.pl

Rozmiar pliku: 85kb

Autorzy:

Programowanie: Boro Casso

Grafika: Boro Casso zainspirowany przeglondarką Safari

Screeny:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zabronione, ale nie potrzebnie śmiecisz forum, jak będziesz zakładać oddzielny temat dla każdej wersji twojego programiku. Jakby każdy tak robił, to by było tu mnóstwo beznadziejnych tematów, i jedna strona na forum mogła by być pełna kolejnych wersji jakiejś dennej gry, a każda z nich różni się tylko jedną graficzką powiedzmy.

Zresztą, jak będziesz ciągle zakładał oddzielny temat dla tego programu, to można to potraktować jako spam, bo nie potrzebnie reklamujesz każdą wersję oddzielnie i tylko zaśmiecasz forum. A spam jest zabroniony w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu kilku opcji.. Dodaj że jak się kliknie na link prawym klawiszem to otwiera się w następnej zakładce ^^

 

A te guziki wszystkie działają tylko do pierwszej zakładki...

 

I na dodatek nie wiem co to jest ten od pająka do tej listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek nie wiem co to jest ten od pająka do tej listy?

Strona Igoogle

 

A te guziki wszystkie działają tylko do pierwszej zakładki...

Faktycznie przyciski dalej i cofnij działają tylko na pierwszej stronie. W nowej wersji zostanie ten problem naprawiony

 

Dodaj że jak się kliknie na link prawym klawiszem to otwiera się w następnej zakładce ^^

Nad tą opcją właśnie pracuje. Dodam tyle ze już jest prawie gotowa, nie została dana w tej wersji bo jeszcze nie działa jak powinna.

 

Przeglądarke przetestuje,jak bedzie bez Frameworka.

To sobie go zainstaluj a nie spamujesz. A Frameworka zajmuje kilka mega i nie instaluje sie kilka godzin, i jest potrzebny teraz do wielu aplikacji.

 

I mam pytanie do tych co już przetestowali czy przeglądarka działa dostatecznie szybko chodzi mi o szybkość ładowania stron? Bo nie wiem jak jest u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aww.. w sumie to nie wiem co to są te guziki począwszy od kółka, kończąc na tej takiej liście?

 

I jeszcze ta wyszukiwarka plików nie działa chyba.. wpisuje nazwę klikam przycisk i mogę tak czekać i czekać a nic się nie dzieje oprócz tego że pojawia się napis ładowanie...

 

A poza tym nie tylko dalej i cofnij lecz wszystkie przyciski ^^

 

@Edit

Teraz pisze tego posta z tej przeglądarki ^^

W sumie to zauważyłem że jawascript jeszcze strasznie ścina :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie tylko dalej i cofnij lecz wszystkie przyciski ^^

Dlaczego u mnie pojawiają sie na każdej karcie.

 

I jeszcze ta wyszukiwarka plików nie działa chyba.. wpisuje nazwę klikam przycisk i mogę tak czekać i czekać a nic się nie dzieje oprócz tego że pojawia się napis ładowanie...

Dzięki za zaraportowanie błędu, już niedługo poprawiona wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie mam pojęcia ^^

ale jak chcesz to mogę zostać beta testerem xDD

 

aww.. i brakuje mi tutaj przycisku stop i przycisku od zatwierdzania wprowadzenia adresu tzn. takiego enter-a ^^

 

przydałby się również system zakładek ^^

 

@Edit

 

aa.. i jak się kliknie w hiperlink to się nie pojawia napis ładowanie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej przeglondarki dostępna jest nowa wersja.

Kliknij aby pobrać

 

Co zostało zmienione ?

+Ulepszony został system kart

+Naprawiony został kalkulator po raz "Enty"

+Naprawiono bug w przyciskach naprzód, wstecz, odśwież itp aby działały na wszystkich kartach

+Naprawiony oraz ulepszony został moduł pozwalający wyszukiwać pliki ze znanych stron

+Dodana została opcja dzięki której możemy sprawdzić czy posiadamy najnowszą wersje programu.

+Nazwa strony zostaje zapisywana w kartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...