Skocz do zawartości

Grafika


Ddusia94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@Wkurzony bracie Pusi:

 

Wiesz co? Moim zdaniem to twoja wina. Oprócz paru gmclanowych lizusów co zauważył Micanser, a wcześniej ja w temacie fotek, są jeszcze także bardziej normalni uzytkownicy. Po prostu twoja siostra stara się być miła dla innych użytkowników, czym odwdzięczają się inni swoją pomocą. Ty nagle wpadasz, piszesz że spam i oczekujesz grafik (które notabene nie robią się w pięć minut więc jeszcze długo ich nie ujrzycie o ile ktoś naprawdę je wam zrobi). A czy ty nie możesz być po prostu miły jak twoja siostra i nie pisać rozkazywalnym tonem? Po tym co napisałeś, to zrażasz do siebie innych. Przestańcie się srać o jakieś pierdoły. Forum nie jest niczyją własnością. Dla mnie nie ma różnicy kto robi grę, czy Ty czy Pusia, osobiście i tak wam nie pomogę bo szkoda mojego cennego czasu. :) A jeżeli twoja siostra odbiera Ci kolegów od tak sobie ... to może czas zmienić tych kolegów?

 

Zrób MMORPG w game makerze na miarę Almory, to będziesz jednym z najpopularniejszych ludzi tutaj i żadne Pusie tego nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shylios , czulszego pozegnania nie widzialem XD

 

Ojj , ale offtop , cos czuje ze bedzie warn , bo w sumie to nie temat "pocieszajmy i zegnajmy sie nawzajem" tylko grafika :P

 

Usunalem zbedna czesc, ktora powtorzyles

PsichiX

 

Ok , poprostu nie widzialem ze temat jest juz na drugiej stronie , i myslalem ze crakkk nie zauwazy :P , ale co mi tam , nie zauwazy to nie moj problem

 

 

@Ddusia94 , czy tam Pusia , nie wiem jak wolisz :P , ja do Ciebie tez nic nie mam , ale tez niestety Ci nie pomoge , po pierwsze , pixelart nie na moje nerwy , po drugie nic mi sie nie chce ostatnio ... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma.

Dobra, a teraz prosze Pania i Panow tu zebranych o skonczenie offtopu i powrotu do tematu =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam se rade jestem bystra ;) ll no sama to nie z lekka pomoca :P

@Edit:zmieniam plany na tka gre jak Ranmus wczesniej zaproponowal po lekkim namysle zrozumialam ze bedzie latwiej wiec poprosze o pomoc graficzna bo sama nie dam se rady (nie orietuje sie w rysunkach Pixart :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwiej to tak jak ranmus wczesniej mowil - widok platwormowy (z boku), chociaz po dluzszym namysle to dziwnie bedzie sie po takim sklepie poruszac, no chyba ze pietrowiec z tego bedzie. Zawsze mozna 3d ale w gm sie nie oplaca - nie wydajny jest i duzo zabawy z modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Ramna: Jej brat też wiele nie umie ;p
Oj już przestań z tymi tekstami. :/ Jedno i drugie samemu może nie podołać, a jak oboje chcą robić gry, to niech robią je razem, serio piszę. Patrzcie, tyle ludzi poszukuje innych do teamów, a tutaj rodzeństwo ma zacięcie (póki co)! I po co tu się kłócić? Do roboty byśta się wzięli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ale zaraz któryś z modów dostanie w czapkę. Nie odpowiada się w cudzych postach tylko własnych... i na dodatek nie raczył się podpisać. :/

 

Podpisuję się. Do tej pory zasada była u większości taka, że na czerwono warny, na fioletowo komentarze, ale podpisać się wypada... A ostatnio jakaś anarchia zapanowała :P To, że dwa dni siedziałem i grałem w Final Fantasy XII nie włączając kompa na dłużej niż 30 minut, nie znaczy, że bałagan musi się robić...

 

@Shylios dostaniesz warna następnym razem, za ubliżanie mniejszościom seksualnym, nawet jeśli nikt włącznie ze mną ich tu nie akceptuje. Jakieś normy etyczne i moralne trzeba zachować, bo ostatnio to taki burdel jest, że się odechciewa moderować... ja się nie dziwię, że się Borek wkurza. Poza tym post wyżej jest nie na temat, co łamie regulamin.

 

@Edit:

Najpierw mi posty edytują a potem wszystko wycinają, już ja jutro sie policzę z tym kto to zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedna prosbe jak by ktos mogl mi zrobic takis sklep o nazwie :Suknie Ślubne (3d) Bo ja probowalam ale nie umiem takie cos jak zrobil ktos mi Cropp Town :]

 

Proszę, oto sklep 3D :)

 

sklepkm0.png

 

A tak na poważnie to tamto chyba Ci się nie przyda więc:

 

gyksc7fe8.png

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirluki w drugiej grafie zle napis jest napis powinien byc pochylony ;D

 

Wiem, ale są dwa powody przez które zostawiłem taki:

1) Widok i tak już jest trochę dziwny więc zostawiłem taki, żeby był bardziej czytelny.

2) Zmęczony byłem i już nie chciałem poprawiać :)

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tworzę grę Doomsday: Blood fight 99% ukończone lecz 1% mi brakuje ponieważ nie mam odpowiedniego gostka... (to znaczy jest ale przykładowy kulka) i prosze o pomoc bo ja nie posiadam talentu do tworzenia grafiki :( i chciałbym by mi ktoś wykonał takiego ludzika jak w soldacie... aby ruszać sie dało myszką w górę i w dół.

 

Ja też tworzę grę Doomsday: Blood fight 99% ukończone lecz 1% mi brakuje ponieważ nie mam odpowiedniego gostka... (to znaczy jest ale przykładowy kulka) i prosze o pomoc bo ja nie posiadam talentu do tworzenia grafiki :( i chciałbym by mi ktoś wykonał takiego ludzika jak w soldacie... aby ruszać sie dało myszką w górę i w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...