Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora - Online v0.73


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
JA widze ze ponad 40 osob jest na tym servie : ac42.no-ip.pl i niemoge wejsc wczoraj gralem i dzisiaj niemoge a pisze wersja 073b a takiej niema :( pomocyyyyy plz szybkaaa

 

http://gear-studio.com - wersja 073C serwera już jest, działa z klientem A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowujesz serwer z zipa do katalogu Almora Server i odpalasz. Następnie rozpakowujesz Almorę do katalogu Almora Online, odpalasz, w grze dajesz Create Character i tam gdzie jest IP zostawiasz puste pole.

 

DOWNLOAD: Server

 

DOWNLOAD: Client

DOWNLOAD: Patch dla klienta

 

Jak ściągniesz PATCH, to przekopiuj .exe do katalogu, w którym masz Almorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Koleś normalnie jest "informatykiem" na tą cholerną sobotę (i pewnie niedziele) wyłączył serwer, bo pewnie myśli, że mu się coś popsuło, a najwyraźniej ktoś sobie robił jaja i zawiesił serw. (Da się po przez ciągłe wywalanie ekwipunku , Borek, możesz to uwzględnić i dopracować w Almora "2" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile się płaci za 1kWh? załóżmy, że 50gr. Komp pobiera, no nie wiem... 50kWh, a działa 24h na dobę, a będzie włączony 3 dni. 50 * 24 *3 = 150 * 24 = 3600 (gr) = 360 (zł).

 

Of course, na oko, na pewno będą inne dane...

 

Od kiedy 3600gr to 360zł? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Plus opłata abonamentowa, przesyłowa itd :P

Co do tego ile pobiera komp... zasilacz 1 kilo to jest 1000 zatem 400W to 0,4 kW - stąd prosty rachunek, przez godzinę p. mój komp zżera 0,4kWh.

Teraz zakładamy, że 1kWh kosztuje 0,25 grosza, abonament 78 złotych, opłata dystrybucyjna 25 złotych. Teraz dopiero zakładamy, ze działa przez 3 dni non-stop. W ciągu dnia zużywa 0,4 * 24 = 9,6 kWh, co daje nam 9,6 * 0,25 = 2,40 PLN. Przez 3 dni mamy zatem 7,20 PLN, ale razem z resztą opłat - 110,20 PLN :) Oczywiście znając życie, ceny które znalazłem są cenami Netto, zatem Brutto wyjdzie 134,44 PLN.

Działanie tego samego kompa przez miesiąc to koszt 216,42 PLN :P Czyli 90 $ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Działanie tego samego kompa przez miesiąc to koszt 216,42 PLN :P Czyli 90 $ :D

 

Czy wiecie ile można za to wykarmić tubylców? Walić tam jakąś durną Almorę - jedziemy do afryki.

 

Do tego należy doliczyć koszta porządnego połączenia internetowego (nie tam żadne neostrady - conajmniej 10 mbit a najlepiej 50-100) - to kolejne dwieście, trzysta złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam serwer jego ip to 83.1.115.64

Będzie czynny w godzinach wieczornych czyli 20:00-22:30 i dłużej

Jednak może być czynny w ciągu dnia, a jeżeli nie chcecie się fatygować i włączać Almory Online to zobaczcie mój opis na GG 115721 ON-czynny OFF-nieczynny

Dzięki producentowi gry Grzegorzowi Borkowskiemu udało mi się zaimportować baze postaci z serwera Almory Online

Dzięki osobie Uzjelowi która hostowała serwer na Hamachi udało mi się zaimportowac bazę postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...