Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora - Online v0.73


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Lol gnysek, przecież pasmo idzie na router, który rozdziela pasmo po trzy komputery: to nie jest tak, że idą trzy pasma dla każdego komputera od admina :P Masz 3 kompy, admin daje ci pasmo 60, to dla każdego kompa po 20. A nie że pasmo po 60 dla wszystkich xD A tak wogóle, zwykle admin pozwala na podsieć, którą ja też w domu mam.

 

A z tego, co mówisz, wywnioskowałem że Twój router ma zewnętrzny IP, a komputer ma wewnętrzny dlatego, że za routerem. To znaczy że problem można bardzo łatwo rozwiązać. Po prostu odblokuj porty, i w jakiś sposób przydziel przez router IP Twojemu komputerowi. Nie wiem, może "oddaj" zewnętrzne ip routera komputerowi, a dla routera zostaw wewnętrzne. Może proxy, nie wiem xD Albo tunel ;D

 

Nie, mój router jest pod Lan podłączony, razem z setką innych ludzi, a na końcu jest dopiero komp który łączy nas ze światem :] Także ustawienie DMZ na mojego kompa, to nic nie da, bo ja jestem podsiecią sieci. A u mnie admin za dwa kompy liczy po swojemu i nie pozwala. Zatem jest najpierw IP sieci 195.34.209.238, potem dopiero moje IP 192.168.11.83, a potem mój komp 192.168.0.105 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Mowilem, hamachi :P

 

Ale jedno mnie w Almorze dziwi... Juz w Cabalu, WoWie, Lineage'u II itp. mialem wieksze FPS niz tu... Why? :(

 

Bo w GMie nie były robione...

 

Edit: @up

Kamrat szybszy...

 

 

Hamachi... no tak, ale chodzi o to, żeby wam hostować, bo sobie to ja mogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
@Gnysek: Sciagasz hamachi, robisz siec, inni sciagaja hamachi, dolaczaja do twojej sieci i lacza sie do gry przez twoje hamachi'owe IP :P

 

Ta, wygodnie jak nie wiem. Dookoła nic robić nie będę, co to za frajda zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem tylko cieszyć się ZALAGOWANĄ jak cholera grą przez hamachi. Dodatkowo jeszcze ten kochany, jakże przyciągający do siebie, mały FPS.

 

Kompletne bzdury wyssane z palca. Hamachi nie spowalnia połączenia. Hamachi jest bardzo wygodne, samo odpala się przy starcie systemu, jeśli sobie zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Używanie mózgu przez człowieka też spowalnia komputer. Przestaniesz używać mózgu?

 

To działa też w drugą stronę - w sumie pomimo wieszania się, komputer i tak przyspiesza pracę naszego mózgu i mocno ją ogranicza (dzieciom Neo aż za mocno...)

 

Hamachi - nie. Jeszcze ja to bym się pomęczył, ale jak każdy kto chce grać ma się męczyć, to się nie opłaca po prostu. Koniec kropka i nie gadać więcej o Hamachi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne bzdury wyssane z palca. Hamachi nie spowalnia połączenia.

 

A czy ja powiedziałem, że Hamachi spowalnia połączenie? Co do FPS to chodziło mi o Almorę... :/ Nie wiem, jaka przyczyna, ale z własnego doświadczenia i komentarzy innych wiem, że grając przez Hamachi bardziej laguje.

 

@down

Nie znasz mnie, więc nie pier** za przeproszeniem. Takich imprez to ja przy kompie nie robie o-o

1. Zawsze gdy ściągam to max 2 pliki

2. Nie używam gg

3. Muzykę słucham przez radio, żeby było jasne - nie internetowe...

 

Dobrze by było, gdybyś się przestał zgrywać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ściągając 10 plików z internetu, używając GG i słuchając muzyki z last.fm.

 

EDIT

Nie zgrywam się, pie***sz za przeproszeniem głupoty.

Co ma do tego to, że Cię nie znam?

 

Do tego łamiesz 10 punkt regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Oj poszpilałem z chłopakami nieco... kurde, co ta Almora w sobie ma, że można by grać godzinami. Przydały by się tylko proste Questy, typu zabić np. 20 węży z rzędu nie zabijając nikogo innego, etc.

A największa beka, że poza jednym mieczem nie kupiłem z ekwipunku nic... wszystko albo wyleciało z potworów, albo ktoś zgubił po drodze...

 

Przydały by się dwie rzeczy:

1) Lista serwerów (wiem, trwają prace)

2) Możliwość tworzenia w Almorze listy serwerów i postaci, żeby wybierać sobie z listy tylko gdzie gramy i kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A największa beka, że poza jednym mieczem nie kupiłem z ekwipunku nic... wszystko albo wyleciało z potworów, albo ktoś zgubił po drodze...

To ja zostawiłem bo cię szukałem i chciałem ci dać, a że do miasta mi się wchodzić nie chciało by Cię szukać to rzuciłem przed wejściem :D

 

Przydałoby się Party :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę hostował serwer dla całego Gmclan , pozakładajcie konta. :thumbsup:

Mam dobrego kompa do hostowania , net też wytrzyma więc będzie wypas!

Nie wchodźcie przez żadne hamachi tylko wpiszcie ip. Wszystkie dane i stan serwera tutaj: http://one.xthost.info/luksoralmora/index.html .

Serwer będę stawiał w godzinach wieczornych.

ok. 17,18,19,20,21,22 godz.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich z GMC!

 

Pliki swoich postaci możecie wysyłać na: luksor111@gmail.com

 

EDIT: Poprosiłem Borka, aby udostępnił mi bazę postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...