Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora - Online v0.73


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Hmm... Problem będzie ze sprawdzaniem, kto hostuje serwer w tej chwili... Ten mały "haxx" Gnyska byłby przydatny :> Dobrze by było, gdyby każdy, kto hostuje, powiedział o tym w temacie i do której będzie trzymał serwer.

 

Taka aplikacja wkrótce będzie, ale działać będzie na nieco innej zasadzie - na jakiej na razie nie mówię, bo to Ranmusa pomysł, nie mniej jednak, żaden update serwera nie powinien być konieczny (chyba, że Borek nie dał tej opcji o której słuszałem).

 

Btw. nie dałem wcześniej, ale screenik z obciążenia kompa serwerem i grą naraz :P https://gmclan.org/uploader/23/962d8ee094.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taka aplikacja wkrótce będzie, ale działać będzie na nieco innej zasadzie - na jakiej na razie nie mówię, bo to Ranmusa pomysł, nie mniej jednak, żaden update serwera nie powinien być konieczny (chyba, że Borek nie dał tej opcji o której słuszałem).

 

Btw. nie dałem wcześniej, ale screenik z obciążenia kompa serwerem i grą naraz :P https://gmclan.org/uploader/23/962d8ee094.jpg

 

gnysek te 48% to niestety tylko na początku... Jak wejdzie 10 graczy + 10 potworów, to będziesz miał ok. 60% :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję małego updata który zmiesza ilość zdobywanej kasy i exp za mobów(by rozgrywka była dłuuuga)

A ten path 73 to właśnie z tym??????

 

Ceny w sklepach uległy mocnej zmianie, teraz za dobry miecz musimy zapłacić ok 4 Milionów, a najlepszy chyba z 15 kosztuje :P

 

A z tym patch'em to nie rozumiem o co ci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Postaw serwer, a w grze tam gdzie wpisujesz IP - nic nie wpisuj ( zostaw puste )

 

Czyli inaczej 127.0.0.1 ? :P

 

Szkoda, że nie mam zew. Ip, bo bym wam hostował

 

226389737.png

 

Śmigało by aż miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gnysek, IP które podałeś to chyba wewnętrzne jest :P My, którzy nie jesteśmy w tej samej sieci, widzimy nie to IP, tylko admina.

Pewnie wiesz ale co tam xD

Sprawdziłem, IP które podałeś jest zewnętrzne. Ale jak sprawdzasz? ipconfig w wierszu poleceń czy strona? Jak przez IPConfig Ci to pokazało, to znaczy że masz swoje własne IP i pewnie dlatego nie idzie wejść, bo port zablokowany.

 

Dobra, to kto hostuje? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Heh, gnysek, IP które podałeś to chyba wewnętrzne jest :P My, którzy nie jesteśmy w tej samej sieci, widzimy nie to IP, tylko admina.

Pewnie wiesz ale co tam xD

 

Dobra, to kto hostuje? :>

 

Nie to jest zewnętrzne, wewnętrzne to jest 192.168.11.83 :P Tak myślałem, ale chciałem sprawdzić, bo kiedyś mieliśmy obiecane zew. IP... tylko admin gdzieś zaginął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Hm, ale jak sprawdzałeś IP? Popatrz na górę, zedytowałem posta.

 

W ip config to mam jeszcze inne, bo ja mam podsieć w domu, ale o tym sza bo się admin dowie i każe płacić 3x tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol gnysek, przecież pasmo idzie na router, który rozdziela pasmo po trzy komputery: to nie jest tak, że idą trzy pasma dla każdego komputera od admina :P Masz 3 kompy, admin daje ci pasmo 60, to dla każdego kompa po 20. A nie że pasmo po 60 dla wszystkich xD A tak wogóle, zwykle admin pozwala na podsieć, którą ja też w domu mam.

 

A z tego, co mówisz, wywnioskowałem że Twój router ma zewnętrzny IP, a komputer ma wewnętrzny dlatego, że za routerem. To znaczy że problem można bardzo łatwo rozwiązać. Po prostu odblokuj porty, i w jakiś sposób przydziel przez router IP Twojemu komputerowi. Nie wiem, może "oddaj" zewnętrzne ip routera komputerowi, a dla routera zostaw wewnętrzne. Może proxy, nie wiem xD Albo tunel ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...