Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora - Online v0.73


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie usunąć wcześniejszy temat i założyć nowy - "czysty". Jak już wiecie zdecydowałem się opublikować serwer Almory w formie .exe

Jest to wersja 0.73, musicie ściągnąć również patch do klienta v0.60, posiada on kilka poprawek, które znajdziecie TUTAJ. Jeżeli ktoś nie posiada pełnej wersji 0.60, to musi ją ściągnąć.

 

Co tu więcej pisać. Serwer wizualnie wygląda shitnie, opcji też za dużo nie ma, ale tu głównie chodzi o jego działanie, a nie zabawę. Jak już wcześniej pisałem ma on służyć bardziej dla tych osób, które nigdy nie widziały tej gry na żywo.

 

Oryginalnie nie ma tych kont, które były wcześniej. Ja je posiadam i jeżeli ktoś będzie zainteresowany dłuższym hostingiem to wyślę mu na maila. Wystarczy wysłać do mnie PMa

 

Dokumentacji żadnej nie zamieszczam, bo nie mam do czego.

Zatem miłego hostowania :)

 

download oczywiście na gear-studio.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Jak dobrze słyszeć tą muzykę, jak dobrze zobaczyć znów to miasto... ahhh, zarąbiste uczucie... będę chyba grał sam ze sobą :D

 

Dzięki za poprawkę z ekranem w wersji 0.73, ekran mi nie wariuje a na koniec nie wywala błędu (takiego z raportowaniem do microsoftu).

 

Lol, pod miastem był taki kamień, w lesie, gdzie dało się usiąść i odpocząć... nie widzę go ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wszystko spoko ale... ale musi być jakieś "ale".

Po pierwsze, jakby tak Almora wcinała tyle pamięci co serwer, to by było fajnie (400 mb jak włączyłem, 900 mb jak umarłem trzeci raz...)

Po drugie, przy zmianie muzyczek coś tnie... serwer ubogi, przydało by się pewnie kilka dodatkowych opcji, no ale niech będzie, nie narzekam.

 

 

Btw. tak pomyślałem - wiecie jaka z Borkowej gry by była fajna strzelanka, w klimatach a'la Vietcong ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Heh, Borek szkoda że nie wypuściłeś takiej okrojonej wersji ( bez efektów i takich tam ) może by szybciej szła ;) (oczywiście jeżeli to możliwe)

 

A w opcjach wyłączałeś efekty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Borek to po cwaniacku zrobił, tylko opcja bana i stawiania potworów i tyle - faktycznie jest to aplikacja do stawiania serwera, a nie do zarządzania serwerem :P

 

Dokładnie gnysek. Szczerze mówiąc serwer jeśli chodzi o zarządzanie nim itp. jest skopany totalnie. No ale cóż... Człowiek się uczył dopiero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się serwer nienapisany w GM, że jak ktoś miałby kasę, to by kupił serwer dedykowany i postawił tam serwer. Obecna opcja jest badziewna, szczególnie ze względu na to, że wymaga Direct3D... Kto by się zabawił w analizę pakietów i napisanie serwera w C++ :] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...