Skocz do zawartości

Strażnicy Olsztyna


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Strażnicy Olsztyna

 

Gatunek: Strzelanka

 

Opis: Rok 1989 Jeden Z Olsztyńskich Myśliwych natyka sie na żołnierza który mówi mu ze dziala dla policji i likwiduje ludzi Dzbana *pewien Olsztyński mafiozo :D)

 

Download: Strażnicy OLsztyna

Rozmiar pliku: 1,15 mb

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja

Muzyka:
Internet :D

Screeny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pierwsza gra którą pobrałem od wielu wielu dni... dlaczego? hmmm sam nie wiem albo po prostu ciekawość ;D. Więc tak... gra ma potencjał, niestety nie został prawie w ogóle wykorzystany ;(, dawno nie było gry w tym stylu (jak ktoś będzie taki miły niech mi przypomni jak ten rodzaj gier się nazywa).

 

Ale jeżeli już dostaje się w ręce taką gierke oczekuje się rozmaitości, a tu odczuwam jej totalny niedostatek :/ :

- bronie...

- brak możliwości chodzenia góra dół i brak skoków

- auta jako przeszkody... brakuje jakichś barykad itd.

- bardzo słabe animacje - wprawdzie ich praktyczny brak

- bardzo nieprzyjemne strzelanie (co my mamy w ręku? karabin? pistolet?)

 

Podoba mi się to że grafika została wykonana przez Ciebie choć tutaj wymagałbym trochę estetyki, rozumiem jeśli nie umiesz dobrze rysować postaci itd... ale już właśnie dobry smak powinien Cię zmusić do uporządkowania i zrobienia przynajmniej trochę lepszego menu.

Dobrze że trafiło to do dem bo mam nadzieje że popracujesz nad przekształceniem całej gry...

 

Ocena: 2--/5 za oryginalność, własną grafike a minusy za braki i niestaranność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Eeeee żal.pl? Nie opisałeś sterowania ( nie wiem jak skakać ), bohater przebioera nogami z prędkością 10000 obrotów na sekundę, grafika denna, grywalność zerowa, hmmm... 1/5 ?

 

A ja sterowanie widziałem w pliki i skakania po prostu nie ma :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOUBLE UP: No to ci jeszcze daruję, bo u mnie tak samo :P

 

Ale sama gra: zal.ru/tibia

 

Samochody trzeba niszczyć (brak skakania)

Po co dawałeś menu? Tylko 2 opcje: Start i Exit...

Klikanie w tego żołnierza który potem mówi "Let's go!" na początku nie wiedziałem co robić :P

 

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu fascynacje grami propaganji, jednak trochę ci brakuje do tego poziomu. Ale to tylko kwestie techniczne, gra wcale nie jest taka zła(grafika też nie wywołuje wymiotów), zozwałka jest całkiem fajna, daję 2/5, poducz się GML, a robione przez ciebie gry nie będą tak chaotyczne. :]

 

PS: Całkiem niezły pomysł na grę, niby strzelanina ale chodzi o to by klikać jak najszybciej, zabieram się za robienie gry tego typu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh spokojnie panowie :P

 

Gra hmm , moze by byla dobra jakbys wiecej czasu nad nia posiedzial i wiecej urozmaicen dodal , bo naprawde szybko sie nudzi :P

 

Rob dlugo az sam uznasz ze gra Ci sie podoba i jest grywalna , gry sie nie robi pod publike zeby pokzac ze sie gre zrobilo czy cos , takie podejscie jest najgorsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat grafika nie jest taka straszna (to znaczy postacie i ich animacja są straszne, ale mamy przynajmniej urozmaicone środowisko), ale gra jest po prostu strasznie niegrywalna, sprowadza sie do jak najszybszego wciskania spacji, nie ma paska energi ani nic srednio wiadomo o co chodzi. A graficznie przypomniala mi sie gra "Franko", pamięta ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem moge postawic 2 poniewaz:

+ nie skopiowales grafiki z folderu gma tylko sam cos naskrobales, niewazne ze brzydkie wazne ze wlasne :)

+ postarale sie o dzwieki

ale:

- troche nudne caly czas sie idzie i naciska spacje daj jakies urozmaicenia xD

- nie wiadomo ile mamy zycia

- nie wiadomo co zrobic na poczatku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika- 2/5

Fabuła - hmmm

Wykonanie -1/5

 

Gra dobra ,ale grafika nieco psuje rozgrywkę ...Rozumiem że nie jesteś grafikiem ...Brak paska życia (nawet w moim SA są paski) ,a to chyba najlatwiejsze (w Dephi ,bo w GM to nie wiem)

 

Ocena ogólna 2/5 Popracuj nad grafiką i dodaj jakieś bajery (skoki itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...