Skocz do zawartości

Super Tower Extreme


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście bym wypieprzył super i extreme z nazwy, bo nijak sie nie maja do samej gry. Samo tower może zostać :)

a sama gra ciagle kiepska jak barszcz.

Prosze Cie nie wrzucaj tego na GMCommunity!

:sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Muzyka nie pasuje

- Grafika słaba

- Zero akcji, gra jest za wolna

- Głupio ustawione podążanie viewa za bohaterem

- Słabe menu (oprócz loga xD)

- Słaba grywalność

- Mało leveli

 

Dam 2/5 byś się nie załamał i starał się tworzyć lepsze gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Muzyka nie pasuje

- Grafika słaba

- Zero akcji, gra jest za wolna

- Głupio ustawione podążanie viewa za bohaterem

- Słabe menu (oprócz loga xD)

- Słaba grywalność

- Mało leveli

 

Dam 2/5 byś się nie załamał i starał się tworzyć lepsze gry.

1. Nie pasuje, co mam zrobić akurat starałem sie ze snesa ale niewiem jaka będzie pasować

2. Niestety taką to robie

3. akcja jeszcze sie wydarzy, będą przeszkody hero będzie sie szybciej poruszać

4. Wiem :]

5. Co ja mam dać??Wam to menu wystarczy.

6. Będzie co jeszcze grać

7. bo tyle w demie musisz czekać

Przypominam to demo i dlatego niektorych rzeczy nie tak jak poziomow mało, ale poprawie to i odszukam jakąś dobrą muze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/10

 

Za wkład własny w powstawanie tej gry. Grafika jest dobijająca - jedyne, co ją ratuje na 2 gwiazdki to grafika nie twoja - tło i menu. Pozatym to ładne, nie twoje logo strasznie nie pasuje do beznadziejnego menu (napisy....).

 

Co do silnika - dno. Jedyne ciekawe fragmenty są nie twoje. No spójrzcie.....Jedyne co zrobiłęś ty, to lewele, oraz (choć raczej i tak z przykładu......) silnik skoku platformowego. Nie umiałeś nawet zrobić trampoliny, a to dowód, że nie rozumiesz kod na chodzenie bohatera, tylko go bezmyślnie kopiujesz.

 

Zapewne większość osób nie poddziela mojego zdanie, no ale co.... zawsze byłem "inny".

 

Zresztą - dział z demami to dział, którym masz zainteresować ludzi do swojej gry. Ja bym się wstydził czegoś takiego pokazywać......

 

Dobra, starczy. Muszę wracać do mojej gry ;]

 

Edit:

LoL O co wam chodzi?

Mi się ta gra podoba, jest bardzo grywalna, ale grafika tego

ludzika którym skaczemy to żenada. Jak poprawisz błędy postawie grze 4.

Skomentował bym to, ale niestety, w regulaminie pisze, że nie moża klnąć i ubliżać userom...... a ja mam zasady: NO WARN :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika - dno. Jedyne ciekawe fragmenty są nie twoje. No spójrzcie.....Jedyne co zrobiłęś ty, to lewele, oraz (choć raczej i tak z przykładu......) silnik skoku platformowego. Nie umiałeś nawet zrobić trampoliny, a to dowód, że nie rozumiesz kod na chodzenie bohatera, tylko go bezmyślnie kopiujesz.

Co ??tez masz szczescie

w regulaminie pisze, że nie moża klnąć i ubliżać userom...... a ja mam zasady: NO WARN

silnik robilem sam jedyne co nie moje to przechylajace sie platformy i czesciowy kod z trampoliny.Co do platformy to sam pomyslalem przed wami ale zapomnialem o tym temacie i dlatego wyszlo zer ja nie wiem, a co ci chodzi z tym ruchem hera??ja umiem zrobic skok itp. tylko ze za szybko tamten topic o trampolinie zalozylem

No dobra ale powiedzcie plis co poprawić :) gra bedzie poprawiona i lepsza plis.

Co do menu-to obrażasz gnyska, bo to jego menu uznalem ze jest fajne do creditsow gnyska dodalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do menu-to obrażasz gnyska, bo to jego menu uznalem ze jest fajne do creditsow gnyska dodalem

 

On nie obraza Gnyska tylko mowi swoje zdanie na temat menu :P

 

Grela , wez sie za ta gre , przyloz do niej , to moze cos z tego bedzie . Nie pytaj co dodawac , tylko sam wymyslaj sobie cos oryginalnego zeby czyms zaskoczyc , o ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do menu-to obrażasz gnyska, bo to jego menu uznalem ze jest fajne do creditsow gnyska dodalem

Ale żeś mnie rozbawił :D Nikomu nie ubliżam, po prostu mówię, że to nie pasuje ;P

Myślisz, że jak jakiś recenent gier powie, że gra mu nie pasuje to ubliża autorowi? Wątpię.......

 

Tak na marginesie to po co cytowałeś mój tekst "[...]NO WARN"? Bo to co jest pod nim wogóle o nim nie mówi......

 

Co ??tez masz szczescie

No nie kumam tego tekstu....

 

tylko ze za szybko tamten topic o trampolinie zalozylem

Wejdź do tegoo topicu, i zobacz, ile czasu minęło, zanim go rozwiązałeś. A to dokładnie ten sam kod co na skakanie (część kodu - bez key_press :P ) - tylko z inną wartością....

 

gra bedzie poprawiona i lepsza plis.

Dlaczego większość nowych użytkownikw zawsze zakłada tematy z zapowiedzią gry? Bez sensu. Raczej wielkiego zamieszanie i chęci do wersji finalnej nie wzbudzisz - a stracisz tylko czas, który mógłbyś poświęcić na tworzenie tego Super Tower Extreme....

 

ja umiem zrobic skok itp.

Dokładnie, umiesz zrobić skok itp. czyli skok, i chodzenie w bok :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jezeli możesz, to podaj jakiego kodu do tych platform używasz ok

Wiem, że teraz zaspamuje, ale nie wyrobię, muszę to powiedzieć.

 

LoL xD

 

Może kiedyś zrobię "Stick's Adventure : The Tower "

A to jest pomysł :P Może wyjść - nigdsy jeszcze nie wdziałem gry tyou Icy Tower ze stickami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody ci nie dam bo ja korzystam z silnika Omega 2D i tam jest specjalny komponent na mapy ...wystarczy dobrze kolizje zrobić a można od dołu skoczyć ...

 

Dawid -wiem pomysł dobry może zrobię taką specjalną wersję ...Teraz myślę nad poprawa animacji i nad zrobieniem własnego języka programowania ...Potem własny odtwarzacz muzyki i mogę zabierać się za nowe gry ...W planach mam też zrobienie SA2O czyli Stick Adventure 2 Online :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...