Skocz do zawartości

GMClan City 2008 - Reaktywacja


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Macie prostą przeróbkę pracy Pawlika:

 

86f3337c0da56213.png

 

Jak chcecie to zrobię do kompletu trawę, aczkolwiek wątpię, aby bruk został przyjęty - to nie pixelart.

 

Szum RGB 0.07, rozmycie Gaussa 1px, oraz domyślne mapowanie wypukłości. A te funkcje chyba nie zaliczają się do pixelartu xD

 

Edit: Dopiero zauważyłem, pomyliłem kierunki mapowania wypukłości i powstało złudzenie, że bruk jest niżej niż te linie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh..... Wiem co to pixel art......

 

No to zadaję pytanie:dlaczego by nie zmienić zasad? Budynki nawet łatwiej w pixel arcie, ale takie rzeczy jak trawa, czy jakikolwiek szum: po co się męczyć pixel po pixelu, jeżi można zrobić lepszy efekt paroma kliknięciami?

Tylko po to, aby się chwalić, że rysowałem to pixel po pixelu w Paintcie?

 

Bez sensu.

 

Zdaję sobie sprawę, że grafiki typu postać RPG dużo lepiej jest robic w pixel arcie, ale do rzeczy tupu trawa - ktore tez sa wykorzystywane w grach niewskazane jest przemeczanie sie pixel artem. To na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bez sensu to jest twoja wypowiedź. To nie jest projekt gmclanowego miasta, tylko gmclanowego miasta robionego sposobem pixel art. Równie dobrze mógłbyś protestować w jakimś konkursie czemu jest taka a nie inna tematyka. Po prostu są takie założenia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidds, tak się składa, że napisałeś wszystko na odwrót, gdyż to właśnie pixelart, jest do rysowania takich małych elementów ;) .

 

A co do nowych zasad - na wikipedii jest definicja takich bazgroł :P . 256 kolorów - bo tyle było za czasów dos'a, i wtedy pixart był bardzo poularny ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Z PWN:

*

bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»

*

bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»

 

Czyli bynajmniej nie sądzisz, że jest najlepsza? Wg mnie z prezentowanych tu chodników najbardziej przypomina chodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego miałbym to robić?

Chciał sam? Niech robi. Specjalnie rzuciłem w kąt to co ja zrobiłem by on mógł spokojnie kontynuować. Niech teraz mi nie mówi tutaj, że nikt nic nie robi.

 

Fire, Tobie chyba wystarczy jako motywacja fakt, że mnie wkurzysz jak zaczniesz się wykręcać, nie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Tymon ja nic nie mówie, ale jak zrobie i nikt nie będzie rysował to mnie szlak trafi :/

Gnysek - ładne kafelki - Niech już nikt nie robi innych ! Teraz droge - no i jakieś budynki...

 

To danielBGRJ zrobił, ja tylko w PSP zmieniłem czarny na prześwitujący :P Żeby nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...