Skocz do zawartości

Zablokowane Polska scena 3DMM!


-[PhariseuS]-

Rekomendowane odpowiedzi

Sory, że robię doublepost i odświeżam stary temat, ale potrzbuję pomocy.

Otóż, jak chcę obejrzeć film od Bigsharka, to wyskakuje mi, że nie mam N3DMM Expansion Pack. Znowu to samo Bigsharkowi wyskakuje jak chce obejrzeć moje filmy. Nie wiem o co chodzi. Wgrywałem Nickelodeono, zwykłego oraz Doraemon Expansion Pack i nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj Marmot ma rację. Tylko trzeba na samym początku, w głównym menu ustawić (naciskając ctrl+shift+i) by 3dmm uruchamiał się w trybie okienkowym (a najlepiej zaznaczyć też checkbox "Make these setting default, czycoś). Bruce też ma rację - najpierw zainstalujcie 3dmm expansion fixera, a potem, zanim film uruchomicie, dajcie prawy klawisz myszy i Fix 3dmovie. Powinno pomóc - mnie i Bruce'owi jest niezbędny. Poza tym, zamieszczajcie w temaciku swoje "wypociny". I nie bójcie się o poziom, ja też od czegoś zaczynałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrusiu, prawdopodobnie będziemy mieli na hostvan.com (znalazłem przy okazji szukania miejsca na stare warsy). 15mb, baza danych, php, cgi, jazda...

Zara pacne kogoś w głowe :sp_ike: Nienawidze jak zdrabnia się mój nick... Pietruś, Pietrusiu głupkowato brzmi <_< Eh... :P

 

Co do hostvan.com - spoko :) Na początek tyle wystarczy :lol: Jak coś możemy jeszcze wcisnąć się na www.bbfree.com - IPB 1.3 (final) bez reklam! Tylko niewiem jak język polski uploadować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju nie chodzi o kodowanie... tylko o język forum. Chętnie bym wziął jakiś "forumowy" serwer, gdyby tylko język Polski obsługiwał.

 

EDIT: Okazuje się, że na hostvanie... OŁ DŻIZYS! Nie 15, ale 120MB! I żadnych reklam! Kurna ludzie, pliki forum się już wysyłają... poradziłem sobie w ten sposób, że w cpanelu dałem opcję "forums" (instaluje ono standardowe phpbb2) i teraz wysyłam pliki phpbb2 modified by Przemo (www.przemo.org). Polecam wszystkim ten serwer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...