Skocz do zawartości

Zablokowane Powstaje klan Soldata dla osób z GMclanu


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

No masz dość szybkie łącze, ale w jedną stronę. Chodzilo mi o to, ze nie masz szybkosci 640Kb w obie strony, bo jakby tak bylo, to serwer calkiem niezly. A ze upload tylko 160Kb... Chce ci sie na takim laczu zakladac serwer? :) (bo on bedzie chodzil non stop, tak?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nieh wam bedze treningi bedom od 18 do 20 ale zadko moze byc mistrz w soldacie.

Może byś tak sprawdzał posty w wordzie, jak nie umiesz pisać bez błędów :P ?

Pozatym, pamiętajcie, że takie rzeczy jak:

Marmot, ty idź dołem

to dajcie w teamchata. W normalnym to każdy przeciwnik będzie wiedział o co chodzi. Głównie to tyczy się bigsharka, bo mam donosy, że coraz częściej robi takie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, słuchajcie, dziś koleś z klanu [moc] dryndnął do mnie na GG na klanówę. No to nikogo nie było/nie chciał oprócz Saddama. Wlazłem na serwa, już czeka dwóch klanowiczów [moc] i czekamy na spóźnialskiego :P. Jako że nie było chcieliśmy grać 1 na 1 a tu ShaQ dołączył. Tak więc radośnie gramy dopóki koleś nie spiepszył :]. Musieliśmy grać 1 na 1. Komp mi sie zaciął (co mi sie często zdarza, nie wylewajcie mnie jak często będe "uciekał" ;) ) i koniec partyjki. Krótka wymiana zdań na temat mojej ucieczki i wyjaśnienie do kogo mają sie zwracać żeby grać i rozejście. Rozegrałem pierwszy mecz klanowy w swoim członkostwie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Odkryłem pewną rzecz. Włączcie sobie w setupie soldata Auto Record. Wtedy mecze będą się zapisywać do pliku sgm. Dlaczego o tym mówię? Kilka powodów:

- można robić strategię, patrząc na błędy itd.

- zapobiegać oszustwom innych klanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, jak chcesz to ci moge dać kilka powtórek :D Na których boss Tymon rozgramia pospulstwo :] Ktoś jest jeszcze chętny ?

 

P.S. Nagrywanie deme można włączyć też podczas gry klikająć F8 (nie pamiętam dokładnie :blink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ludu. Dzisiaj robie porządki w klanie więc osoby które nie chcą już grać w tym klanie niech mi wyślą PW [Wyślij PW do Tymona] i napiszą że chcą odejść. Chciałem zrobić dzisiaj zebranie ale przemyślałem to i postanowiłem nic nie organizować, dlaczego ? Niektóży będą wiedzieć. To tyle, jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla ale musiałem.

 

Ok, stawiam sprawe jasno. Albo weźniemy się za trening albo rozwiązujemy klan. Jeśli ktoś ma możliwość postawić dobrego serwa na 7-11 osób to niech sie zgłosi. Dzisiaj zebranie o 18:00, prosze o stawienie się. Więcej szczegółów na GG wam podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...