Skocz do zawartości

Zablokowane Powstaje klan Soldata dla osób z GMclanu


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, ja z Bigsharkiem zakładamy klan. Osoby które chcą należeć do niego niech sie zgłoszą na GG, Tlena (wiem że Woock sie tego by czepił jak bym nie napisał :P) lub przez PW. Jednak muszą spełnić poniższe warunki.

1. Osoba musi posiadać jakieś doświadczenie w tej grze. Osoby które grają po raz pierwsz też niech sie zgłoszą ale do mnie ! Urządze dla nich specjalny trening i po pewnym czasie zostaną one przyjęte do klanu.

2. Osoba musi być zarejestrowana na GMclane i musi uczestniczyć w jego życiu. Żeby nie było sytuacji że ktoś sie rejestruje na GMclan po to aby należeć do klanu.

3. Musi przestrzegać zasady netykiety i dobrego wychowania.

Kolejna sprawa. Nie musicie uczestniczyć w każdym treningu lub meczu ! Jeśli macie wolny czas a akurat klan ma jakiś mecz to sie zgłoście do któregoś z liderów ! Informacje na temat meczy, treningów itd. będą umieszczone na stronie klanu która powstaje. Jednak jedna uwaga ! Jeśli osoba nie przyjdzie choć raz w miesiącu na trening bez uzasadnienia to zostanie wyrzucona z klanu. Możecie też dobrowolnie odejść lecz prosze o powiadomienie któregoś z liderów.

 

To chyba na tyle, powiadomie was o wszelkich nowych zmianach w najbliższym czasie i zachęcam do wspulnej gry !

 

Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie.

 

P.S. Kurde ! Już dwa razy pisze to samo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jak najwcześniej :D musze zobaczyć jak gracie :D Wiem co umie Firemark i Bigshark więc do nich 0 zastrzeżeń, zobaczymy co reszta :]

 

Tak nawiasem to skończyłem stronke klanu, narazie jest w htmlu po szkole walnę ją na jakiegoś serwa :D

 

EDIT

Ok wrzuciłem stronke na serwer, aktualny adres to www.gmclan.dog.pl i prosze mi tu nie mówić że grafika cienka itd. tworzenie tej strony zajeło mi całą noc (od 1 do 5 rano) :P o jaki ja niewyspany :D

 

EDIT 2

Trening zrobimy dzisiaj ale musi ktoś postawić serwa i byle żeby nie było lagów :P

 

lag- (z ang. opóźnienie; zwłoka) opóźnienie transmisji z serwera i do serwera. Kochana sprawa :P Wszyscy to lubią xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę być sniperem.Bardzo dobrze gram berretą, o czym się wczoraj mógł przekonać Bigshark i Firemark, oraz jakiś Sniper, co nam na serwer się włączył :P . Chociaż nie pogardzę granatami, USSOCOMem, Mini mi oraz Flamethrowerem :P .

 

PS. Będę grał jako [GMC] Marmot_PL.

PS2. Może zrobimy jakiś fajniejszy tag niż [GMC]? Np. ::>>-GMC-<<:: lub <=GMC=>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie ! Byle żeby było GMC :P Zaraz zmianka w Regulaminie pujdzie :D

 

EDIT

Ok, teraz jest : 8. Noś tag GMC przed swoim pseudonimem czyli np. [GMC]Tymon. Możesz go wybajerować jak chcesz ! Może być :>>GMC<<:, !~GMC~! itd. Byle żeby było GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry shaq, przedstawiłem warunki przyjęcia do klanu (Zasady rekrutacji) i moge cie narazie dopisać na liste oczekującuch.

 

Chyba że reszta członków zgodzi sie na przyjęcie cie do klanu.

 

EDIT

Myśle że koło godzin 16-17 będzie trening ! Wszystkie dane uzyskacie wysyłając mi wiadomość na GG ale to dopiero jak serwer będzie założony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jestem w Loldacie doświadczony xD

2.No cóż... Na GMC zarejestrowałem się stosunkowo niedawno, jednak już od dobrych pięciu lat tworzę gry - mam nadzieję że to zmieni moją sytuację ;]

 

No, i mam też nadzieję że reszta ludzi z klanu wyrazi zgodę na dołączenie mnie do klanu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq widze że spełniasz warunki rekrutacji. Przejżałem stare posty :] Jeszcze nalegania Marmota :] OK, jesteś w klanie ;)

 

Niedługo będzie go trzeba podzielić na dwie grupy xD

 

EDIT

RadSun@ o 16:00, miałem w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...