Skocz do zawartości

[Ankieta] Najlepszy komunikator


Matthew

Komunikatory  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wg. mnie najlepszym komunikatorem jest...

    • GaduGadu
      13
    • Tlen
      9
    • Konekt
      1
    • IRC
      1
    • Miranda
      1
    • Skype
      1
    • Jabber
      1
    • Inny...
      7
    • Wystarczy internetowy CHAT i komórka :P
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Wybierzcie komunikator, który wg. was jest niezawodny i najwygodniejszy.

 

Ja sądzę, że GG jest niezawodne gdyż często nie działa. Jak sprawdzę innę to zagłosuję (na razie jestem za Konektem i Skypem).

 

PS. Mogło mi się coś pomylić przy wypisywaniu komunikatorów, więc proszę powiedzieć jeśli popełniłem jakąś gafę XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pidgin jako najlepszy multikomunikator, a Kadu jako najlepszy program do obsługi GG, czyli głosuję na Inne. Poza tym, ankieta bez sensu, bo zmieszałeś sieci (Jabber, IRC) z komunikatorami (Miranda, Konnekt). Jabber i IRC same z siebie nie działają, a Miranda i Konnekt nie posiadają własnych sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pidgin jako najlepszy multikomunikator, a Kadu jako najlepszy program do obsługi GG, czyli głosuję na Inne. Poza tym, ankieta bez sensu, bo zmieszałeś sieci (Jabber, IRC) z komunikatorami (Miranda, Konnekt). Jabber i IRC same z siebie nie działają, a Miranda i Konnekt nie posiadają własnych sieci.

Dokładnie wyjąłeś mi to z ust. Ale jak sądzę, to na wierzch wychodzi niewiedza autora tematu. :)

Głos na Inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, ankieta bez sensu, bo zmieszałeś sieci (Jabber, IRC) z komunikatorami (Miranda, Konnekt).

Ha! Wiedziałem, że coś za dobrze poszło XD Sprawdzałem na innych forach żeby znaleźć jakieś, wg. mnie, mniej znane. To jeśli się da (chociaż raczej nie) to proszę modów o "naprawienie" ankiety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zdecyduj co chcesz -> sieci czy komunikatory. Jak sieci to: Gadu-Gadu, Jabber/XMPP, ICQ, AQQ, Tlen, Skype, MSN, AIM, YIM. Jak komunikatory to: Gadu-Gadu, Tlen.pl, AQQ, ICQ, Pidgin, Skype, MSN, AIM, YIM, Kadu, TleenX, Konnekt, Kopete, Miranda, PSI. Pewnie szukając na siłę, by się znalazło więcej tego, np. sieć QQ, czy inne komunikatory jak np. Gajim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...