Skocz do zawartości

>>>Gra MMORPG<<< Proszę o pomoc...


Game Build

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

Mam zamiar zrobić grę MMORPG 2D podobną do TIBI...

Sam projekt będzie darmowy,udostępniony w sieci,będzie polegał na ściągnięciu pliki exe. i zainstalowaniu go...

Do projektu mam zamiar kupić serwer o powierzchni 10GB i transfer 2000GB...Poszukuję ludzi do współpracy:Scenarzystów,Programistów,Grafików...

Projekt ten nie będzie płatny lecz z czasem kiedy stanie się popularniejszy to prawdopodobnie będziemy działać :) :) Bardzo bym prosił o jakieś tutotarie,.zgłoszenia do projektu...oraz jakieś sugestie co do pomysłu...gdyż sam narazie jestem w etapie myślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho hooo, ale ambicje... :D ale to chyba nie to forum... Jak już tak chcesz działać to ucz sie programować, żeby zrobić coś naprawdę "swojego",- w każdym tego słowa znaczeniu, żeby nie być zielony i wtedy możesz sciągać programistów... :P , Albo ściągni RPG Maker naucz sie języka ruby (bo takowy wykorzystuje) i heja przerobić skrypty na mmorpg, wrzucić własną grafikę i cacy!

Najlepiej będzie jak odwołasz się do posta Tymona... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, nowy RPG maker supportuje tryb online
Źle słyszałeś. Jak dotąd żaden RPG Maker nie ma wbudowanego trybu online (wliczając w to VX, który wyjdzie w lutym), choć można go bez trudu odpalić korzystając z dodatków do 2k3 i XP :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,W internecie znalazłem fajny program : Realm Crafter...czy nim mógłbym zrobić DOBRĄ grę MMORPG ? ((Program kosztuje 200zł + różne dodatki do niego...))

2. Czy łatwo jest wstawić grę na serwerze (podobnie jak w tibi) ile taki serwer musiałby mieć pojemnoći GB oraz ile transferu rocznie dla WIELUUUU UŻYTKOWNIKÓW.... Proszę o odp...na moje pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realm Crafter jest bardzo dobry, ale żeby do silnika wstawić sensowne zmiany, musiałbyś nauczyć się jego języka programowania. Widzę jednak, że chodzi ci głównie o mocarnego NPC-a z twoim nickiem i wielki podpis "JA TO ZROBIŁEM! SAM!" w grze MMORPG, więc Realm Crafter w zupełności ci wystarczy.

 

Z kolei żeby utrzymać serwer takiej gry, transfer musi być nieograniczony. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotfl ale ambicje, jak chcesz zrobic takie cudo to musisz wydac w ..... kasy i oplacac server (to nie takie tanie), no chyba ze wygrales w niemieckie lotto jakies 36mln euro - xD

tak czy siak najpierw popracuj nad gm'em jakiej 2 latka i bierz sie za takie projekty

zacznij od FaQ

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...