Skocz do zawartości

Przygody Punka Franka 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

ej to po co są stare tematy jak ich odświerzać nie można, usunąć ten temat by sie przydało nie? B)

 

Jeśli post nic nowego nie wnosi do tematu to znaczy że niepotrzebnie został odświeżony. Znowu jeśli pojawiły by się nowe informacje na temat tego projektu (akurat w tym przypadku) to nie było by to niepotrzebne odświeżenie :3

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Sadurski nie prosił, tylko z tego co wiem, to Phariseus jest jego fanem i sam się do niego zgłosił, a pan Sadurski poparł pomysł stworzenia gry i obiecał dostarczyć grafiki. Niestety nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadurski nie prosił, tylko z tego co wiem, to Phariseus jest jego fanem i sam się do niego zgłosił, a pan Sadurski poparł pomysł stworzenia gry i obiecał dostarczyć grafiki. Niestety nic z tego nie wyszło.

 

Problem w tym, że projekt był zaczęty w GM5. Może coś jeszcze się skombinuje w nowszych technologiach. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za swoje wykroczenia i bardzo się ciesze, że jest tutaj taki dobry zespół moderujący, obiecuję poprawę i to, że już zawszę będę godnie reprezentował GM Familiadę , wstyd mi.

 

Chcesz bardzo dobrze uzasadnionego warna za wulgaryzmy? (Tu był post zawierający trzy wyrazy "k**wa".)

Jaklub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam neo a internet pamiętam jeszcze jak jechałem z modemu na PC procku 500mhz 128mb ramu co było hitem bo wszystkie pieniądze z komuni na ten komp poszło więc uwierz, że trochę już się w necie obijam. (ale fakt trochę mnie poniosło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale dlaczego nie wyszło? Czemu na GMie 5 nie można tego zrobić? Grafikę macie, pomysły też, ale napisane... całe nic. Jakbym miał taki pomysł, to bym ukończył ten projekt. A może ze względu na czas tego nie kontynuujecie? Bo nawet ja mógłbym wam zrobić proste minigierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale dlaczego nie wyszło? Czemu na GMie 5 nie można tego zrobić? Grafikę macie, pomysły też, ale napisane... całe nic. Jakbym miał taki pomysł, to bym ukończył ten projekt. A może ze względu na czas tego nie kontynuujecie? Bo nawet ja mógłbym wam zrobić proste minigierki.

 

Bo projekt padł tysiące lat temu. Tego nie pamiętają nawet najstarsi Indianie. A Phariseus skończył osiemnastkę i nie w głowie mu punk franek, tylko coś poważniejszego. I został narkonautą. Jak chcesz to możesz od niego żebrać kod i sam dokończyć.

 

(Chyba zaraz poproszę go żeby zamknął wreszcie ten temat, bo to istny raj dla nekrofilów...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...