Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak:

 

Mamy takiego fraglesa Michała w klasie. A o to opowieści o nim:

 

Krzyczy na całą salę CH*J CI W D*PĘ!!! A pani tylko wzruszyła ramionami...

------

Albo to. Podnosi dziennik i wywala za okno o_O

------

Dostał nerwicy. Muszę dać zdjęcie, żeby zrozumieć :)

 

Punkt 1: On wszedł na ten kosz... o_O

 

Punkt 2: Skoczył tam, po czym krzycząc "Donaldinio!" -.-'

 

Punkt 3: Jakieś tam dziwne ludu :]

 

:tv_happy:

 

Z nim nie można się nudzić. Dobrze, że jest innej wiary, bo jakby był na lekcji reli to... :D

 

duzasala2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy takiego fraglesa Michała w klasie. A o to opowieści o nim:

 

Krzyczy na całą salę CH*J CI W D*PĘ!!!

 

Wiek: 11 lat

 

co się dzieje z tą młodzieżą?

to nawet u mnie w klasie, w 3 gimnazjum tak się nie drą największe wieśniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Backspace pozazdrościć kumpli

dziś koleś jeden po zjanowaniu mu plecaka prawie się popłakał, lal

 

albo pani od polskiego do kolesia:

"Co ty taki blady i senny, masz cukrzycę?"

"nie"

"Aaa" - tu diabelski uśmiech - "całą noc grałeś w gierki, tak? Który już masz lvl?"

 

albo dialog z panią od reli po tym jak w 10 minucie lekcji przyszła połowa klasy

-Ktoś jeszcze zamierza dojść?

-No ja

-Na lekcję?

-No, na lekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot nigdy nie slyszal o takim czyms jak kasjerki-ktore-tez-sa-ludzmi-i-mysla ; )

Widzę, że Ty na serio nigdy nie miałeś do czynienia z wszelkim kombinowaniem w tym kierunku. Po pierwsze - trzeba by być idiotą żeby z tym starszym kolegą wtedy wejść, po drugie - jak nawet to czemu ma mu nie sprzedać skoro jest w tym waszym legal age? No tak, ale to jest Wielka Brytania. Tam czytają ludziom w umysłach po co coś kupują i mają kamerę na każdym kroku żeby zaraz policja miała za co zgarnąć :) . Nie pokazuję tego jako powód do dumy, ale jakoś takimi metodami to w Polsce bez problemu każdy dostaje co chce, nawet gówniarze z podstawówki i nie wmówisz mi, że w innym miejscu na świecie kasjerka będzie przewidywać co ktoś chce z tym zrobić i postawi moralność ponad zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, jeśli nigdy nie byłeś, to się nie wypowiadaj, okej?

 

 

Poxi, to, że kasjerki nie myślą nie zwalnia WAS z myślenia. W Anglii może nie ma za bardzo żuli, ale jeśli posyła się starszych kolegów to nie staje się na widoku :) Znajomy z żoną wybrali się do hipermarketu, zrobili wielkie zakupy, w których było też wino. Żona czekała na dowód, bo dopiero co się wprowadzała do Anglii i co? Kasjerka stwierdziła, że nie wygląda na pełnoletnią i musieli pożegnać się z winkiem.

Co do wesołych sytuacji, to z kółkiem gitarowym nie mogliśmy dostać sali (kółko zaczynało się o 15, a my nie mieliśmy zajęć już o 14), więc w akcie desperacji wzięliśmy piecyki i elektryki i podłączyliśmy się do prądu w toalecie :) Toaletowy rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, ja o tym wiem, przeciez nie raz sie udalo costam koledze nam przemycic, ale serio nie jest tak latwo. Nie raz glupek ktorys wyjdzie na widok z butelka. W co-opie to jak ktos kupi wieksza ilosc alkoholu odrazu jest na liscie podejrzanych, a mieszkam w tak malej wiosce gdzie wszyscy sie znaja.

A hindusa zamkneli np, bo ten nam sprzedawal piwo : ( Do tego za pol ceny. Papierosy ktores tansze tez sprzedawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...