Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

11 skąpo odzianych (no bo strój od WF-u) mężczyzn stłoczonych na 1,5 m2?

 

EDIT: Historia z dzisiaj:

 

Na lekcji koleżanki gadają.

Nauczyciel: No proszę, gadają dwie na raz.

Kolega: To się nazywa dolby surround.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u nas w szkole odbyło się oficjalne bicie rekordu ilości osób w męskim kiblu. Nie było tam żadnych akcji takich jakie to Lolik u siebie opisał(puszczanie muzyki z telefonów, manipulacja oswietleniem). Nie było tez tam tyle osób ile u Lolika. No cóż. Było ich bagatela: 127. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na studium mamy trochę nierozgarniętego wykładowcę. Tłumaczy prawie jak Kaczyński:"Ta instrukcja...e...robi ciekawą rzecz...e...a ta jest jeszcze ciekawsza...e...ale to później" i do tego nie chce nas C++ uczyć bo "Pascal jest łatwiejszy". Zadał mi zadanie napisania prostego komunikatora internetowego w pascalu, to mu powiedziałem "ale sorze ja instrukcji nie znam, przecież dopiero co opanowaliśmy wyświetlanie tekstu", a on na to "to na google se znajdź". O dodawaniu liczb binarnych to nie wspomnę, jakie cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, to byla zwykla literowka, ale pozniej specjalnie sie nie poprawilem.

Powiedzialem ze napisalem fonetycznie, aby sie glupio wytlumaczyc.

Happy?

 

Angielskie szkoly sa glupie, rzadko sie dzieje cokolwiek smiesznego. Chyba ze smieszy was ze ktos strzelil kosza grajac w siatkowke. Ale to niestety bylo tylko zabawne na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The next SCHOOL day:

David : I g2g guyz, cya.

*Walks away*

Me : I still don't get why he keeps on following us, and hes got a funny accent.

Abi : Lol, you have a funnier accent. Anyway, he fancies me >.<.

Louie : Hah, he's trying to find hope around people who's penises do erect!

Abi : Yeah, my penis erects all the time : D.

David : I forgot m... WHAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu na lekcji angielskiego pani mówi:" Za każdym razem jak pisze na tablicy to rozmawiacie, agdy się odwróce to odrazu jest cicho"

na to kolega:"A to tak jak w tej zabawie raz dwa trzy babajaga patrzy" :D

Wypomina mu to na każdej lekcji.

m_ad8bde035b92937a6cc2a6387a4ca0dc.jpg

 

 

24 pkt. regulaminu mówi: Wstawianie w treści posta facepalmów, failów, lolów itp. w formie zdjęcia/demotywatora jako komentarza na post przedmówców jest zabronione.

Stosuj się. I żeby mi to było ostatni raz : P

Marek.S

 

k then.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz gość od angielskiego zawodowego nosił ciągle opaskę do włosów na głowie (ma średnio-długie włosy). Niedawno sam znalazłem u siebie podobną, to pomyślałem, ze tak dla żartu założę na jego lekcję opaskę i będę mówił jego akcentem.

Przyszedłem do szkoły w opasce, założonej tak jak ten gość, włosy ładniutko odgarnięte i mówię wszystkim "okiedokie", jak pan psor. Wszyscy wytykali mi, że wyglądam jak on, czyli gejowsko. Cel poniekąd osiągnięty. Przesiedzieliśmy lekcję Niemieckiego, siedzimy na przerwie na ławce pod schodami. Po schodach wchodzi wyżej wymieniony gość od angielskiego z włosami splecionymi w kucyk. Zostałem oficjalnie zgaszony przez ironię losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...