Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie na parapecie w szkole rosły grzyby,i to nie byle jakie,wyobraźie sobie grzyba na ok.10 centymetrów.

Rósł jakoś w szczelinie między ścianą a parapetem,robiliśmy zdjęcia,może jeszcze jakiś kumpel ma takowe.

No.

Nie wspomnę o pijawkach na ścianie w starym składziku szkolnym i białe pająki,heh,to były czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudowali nowa szkole dla nas, i zrobili wycieczki dla chętnych, ja tam nic nie miałem do roboty wiec poszedłem. Przeszliśmy szkole pokazali nam tam rożne pokoje i pokoiki, w tym samym czasie wszystko kręcili aby poedytowac i zrobić filmik który zostanie puszczony na apelu. Gdy byliśmy w jednej z pełni wy meblowanych klas, pytania zadane przez uczniów były odpowiadane przez głowę szkoły. Tam kilka pytań było, aż wreszcie padło: "Jak beda wyposażone klasy?" (What do the classrooms look like) Ten tam wymieniał interaktywne z komputerem tablice, jakieś tam ławki, i doszedł do krzeseł. Teraz przejdę do apelu, usiedliśmy prawie CALA szkołą w 1 sali i oglądaliśmy filmik, (oczywiście o tej nowej szkole), wreszcie jest kawałek gdzie head master tłumaczy wyposażenie pokoi, tamte pytania są, i wreszcie mówi o krzesłach: "To są nowe krzesła, o wiele droższe od poprzednich, są lepsze dla waszych pleców, i co najlepsze, nie można się na nich huśtać" (Nie będę na angielski tłumaczył) I wtedy pyk kamera na mnie jak się huśtam na nowym krześle :_

Nie ma takich krzeseł, na których nie można by się było huśtać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otorz krzesla z odpowiednia rozlozana waga, moga byc trudne do chustania. I takie wlanie byly. Kazda noga jest osobno, nie ma wygietych pregow, dastepne utrudienie bo nogi sa prosto. Duzo jest mozliwosci, i nie mow ze nie ma takich krzesel. Przykrec sobie do ziemi i sie zachustaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otorz krzesla z odpowiednia rozlozana waga, moga byc trudne do chustania. I takie wlanie byly. Kazda noga jest osobno, nie ma wygietych pregow, dastepne utrudienie bo nogi sa prosto. Duzo jest mozliwosci, i nie mow ze nie ma takich krzesel. Przykrec sobie do ziemi i sie zachustaj.

Ach, wystarczy je wyrwać z podłogi lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w sql moja nauczycielka(A. Pałka) co lekcje mówi ponad 100 razy słowo "słuchajcie". Jak nie chcemy mieć lekcji to jeden z nas wywinie jakiś numer a potem ona drze sie przez całą lekcję kiedy my ucieszeni w kąciku siedzimy i gadamy sobie xD Mam też takiego kolege (błazen klasowy) co ukradł z sali plastycznej spray i podpalał sciane w szkole na w-f :D Wkłada szpilki do zamków w drzewiach przez co niekiedy mijają nam lekcje :) Ale najlepsze było wtedy gdy on i jego kolega wzieli skądś prezerwatywę, wlali tam dużo wody i znosili to po schodach i wtedy im pękł wylało się pełno wody. Potem przyszła do niego pani która jak się zdenerwuje to rzuca czym popadnie. Weszła do klasy podeszła do niego i zaczeła się drzeć. Ten nic nie reagował i jeszcze sie troche śmiał wtedy ona mu sprzedała liscia w czoło a potem jeszcze jednego w twarz. Złapała go za bluzkę i szarpała wtedy on sie zdenerwował i powiedział: "dostanie pani!" a ona wzieła go złapała za bluzkę i wytargała go z klasy i do dyrektora. Ale tam były jajca xD On ma braci jeszcze gorszych a w domu to jedna patologia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Naucz sie rozpoznawac płci we wlasnym jezyku.

 

Naucz się rozpoznawać płeć, Poxipol, nie płci. :)

 

A tak w ogóle to rodzaje, nie płeć. :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłada szpilki do zamków w drzewiach przez co niekiedy mijają nam lekcje

Lol, u mnie też. A dodatkowo w piątek miał być sprawdzian z religii. Ok, to jest dzwonek na przerwę przed religią. Wchodzi gościów z reli i kładzie sprawdziany na stole. Podwaliliśmy po jednym sprawdzianie na grupę i jakoś poszło ;] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To tak samo jak ja, ale dostałem pierwszego warna od 2 lat. :P A u nas w szkole coś kurde nic się nie dzieje ostatnio. Myślałem, myślałem i nic nie przyszło mi do głowy. :D

To ja Cię zraportowałem. Dziękuj mi! :* A ksiądz dziś na nas na religii nawiszczał za to, że powiedział jeden kolo do niego: "Nie szukasz przypadkiem jakiejś dziewczyny? Mam kilka na zamówienie, prawie za darmo." xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Cię zraportowałem. Dziękuj mi! :* A ksiądz dziś na nas na religii nawiszczał za to, że powiedział jeden kolo do niego: "Nie szukasz przypadkiem jakiejś dziewczyny? Mam kilka na zamówienie, prawie za darmo." xD

 

Następna gówniarska odzywka... odrobina szacunku ludzie! Młodzież teraz jest aż zbytnio arogancka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Na lekcji reklamy.

Nauczyciel:

- Środki narkotyczne mogą wywołać wizje. (do kolegi) Ty miałeś kiedyś wizje?

Kolega kręci głową.

Nauczyciel do całej klasy:

- Kto miał wizje?

 

...

 

Kolega wpisał taką oto odpowiedź na klasówce z PO:

"Substancje żrące mogą wyjarać japę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Na lekcji reklamy.

Nauczyciel:

- Środki narkotyczne mogą wywołać wizje. (do kolegi) Ty miałeś kiedyś wizje?

Kolega kręci głową.

Nauczyciel do całej klasy:

- Kto miał wizje?

 

Dobre, nie powiem. XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nauczycielkę Ukrainkę, która uczy nas...angielskiego. A że czasem po polsku nie umie się wysłowić, to pęki niezłe są. Ale najlepsze są jej uwagi:

"26.02.09 Uczeń Wlaźnik"

"29.02.09 Uczeń Górzyński pali faje na lekcji"

"14.03.09 Klasa biega po klasie"

"15.03.09 Uczennica Kęciek je kanapki na lekcji i rzyca cyrkielem w tablicę"

a potem na koniec roku wszyscy dziwią się że ja z kumplem z ławki mamy po 5 ocen w dzienniku a inni po 11 z czego 9 to jedynki.

-----

Język polski. Kumpel siedzi cichutko w ławce. Nagle wyjmuje z teczki "Tajgera" otwiera i pije. Babka:

-Schowaj puszkę, nie będziesz mi tu na lekcji pił

-A pani to żre tiktaki całą godzinę i jest dobrze!

 

potem przez parę minut pracować nie byliśmy w stanie...

 

Zresztą tych jej cytatów jest więcej:

"Trup nie ma orgazmów"

"Tak się drzwi nie zamyka", gdy ktoś trzasnął oknem

 

Ja zasłynąłem z tej akcji: ta sama babka od polaka zamiast mówić do mnie "Robert" mówiła "Robek". W końcu nie wytrzymałem, walnąłem pięścią w stolik i powiedziałem: "Co z pani za polonistka, skoro prostego imienia nie umie pani wymówić? Co ja pani chłopak jestem że mówi pani do mnie <Robek>?" zatkało ją, ale w końcu nauczyła się mojego imienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...