Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie pewnie takie historyjki jak koleś kolesiowi odsunął krzesło i ten sobie upadł ^^, ja byłem sprytniejszy, mój kumpel jak siada zawsze nogą "przyciąga" sobie krzesło pod pupkę więc ja odwróciłem je o 180 ^^ i było prawie jak zawsze xD walnął ziemie zaskoczony xD, a że trochę ważył to zadudniło ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tajemnica spowiedzi jest złamana tylko wtedy, gdy na podstawie podanych przez księdza informacji można odnaleźć tego spowiadającego się. A tak, to ksiądz mówi o zdarzeniu sprzed kilku lat, co miało miejsce nie wiadomo gdzie i jak tu odnaleźć wujedenaścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polega na zachowaniu w tajemnicy wszelkich faktów

już się nie chce kłócić ale ja bym nie chciał żeby mówiono o moich grzechach

Topic:

Jak byłem trochę mniejszy i głupszy, na angielskim z taką panią której nie lubiłem za bardzo, siedzę sobie na końcu piknie ładnie pani pisała temat, ja do niej "fakulca" ( aż tak jej nie lubiłem ) a ona : "Schowaj tego palca", do dziś sądzę że to czarownica :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekcja w-f'u, mamy dużą salę a na niej siatkówkę. Siadam na ławce i czekam, aż pozostali zaczną grać. Podchodzi do mnie facet, i mówi, żebym poszedł się przebrać. Na co ja mu "Ale nie mam stroju". "Nie pitol, masz masz" i w tym momencie "wziął" mnie i skierowałw kierunku drzwi do szatni. No więc wchodzę, odczekałem chwilę i znowu wchodzę na salkę, na co facet do mnie:

- Gdzie Twoje spodenki ?

- Mówiłem już panu, że nie mam.

- To z gołym ch^#em lataj.

Leżałem i się dusiłem XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

U nas w klasie jest taki koleś, co ma napady downa :D Niby normalnie siedzi w ławce i słucha, ale czasami to... na przykład dzisiaj w środku religi zaczął biegać po klasie i udawać kurczaka :) Katechetka się tak na niego patrzy i sie zaczęła lać z niego :P Albo innym razem stoi ten koleś na środku korytarza i zaczyna się drzeć na całą japę XD. Jeszcze innym razem wkładał se rękę (wiadomo gdzie ) i zaczał sobie grzebać wydając przy tym dziwne odgłosy (ahh,ohhh) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas na matmie często są niezłe przypały :P

Ostatnio rzuciłem pomysł na konkurs: "Kto zrobi więcej przysiadów na ławce wciągu całej lekcji matmy tak by nauczycielka nie zobaczyła"

Fajnie ty wyglądało jak gdy tylko babka się odwraca do tablicy 3 osoby stają na ławkach i zaczynają przysiady robić xD

Ja 32 zrobiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzisiaj to była jatka na polskim xD

 

Pani zauważyła, że mój kuzyn (bo jest u mnie w klasie) nic nie robi na lekcji. Kazała mu wstać a on powiedział "Heil Hitler!" (sorka za nazi-napis ale on tak powiedział), a pani go tak zakrzyczała, że o mało co nie wpadła do nas dyra! :D. I dodatkowo od starych miał przesrane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na niemieckim (odrazu mowie ze lubie niemiecki), zglosilem sie aby odpowiedziec, bylo to pytanie co to jest? a nauczycielka wskazala na zeszyt, no to ja sie zglaszam i mowie das Heft, a jej chodzilo o kolor, a ze normalnie sie nie myle, ona do mni mowi, no (moje imie), thats wrong!, a mi sie przypomniala codzienna domowa zlota mysl i krzyknalem nicht schießen!, naauczycielka lezala na ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na niemieckim (odrazu mowie ze lubie niemiecki), zglosilem sie aby odpowiedziec, bylo to pytanie co to jest? a nauczycielka wskazala na zeszyt, no to ja sie zglaszam i mowie das Heft, a jej chodzilo o kolor, a ze normalnie sie nie myle, ona do mni mowi, no (moje imie), thats wrong!, a mi sie przypomniala codzienna domowa zlota mysl i krzyknalem nicht schießen!, naauczycielka lezala na ziemi :D

Dlaczego nauczyciele w twojej szkole konstruują zdania, składające się z 2-3 wyrazów i to podstawowych słow po angielsku? :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, miała powiedzieć: "My dear student, you did a little mistake."? To przeca logiczne, że się mówi krótko i jasno, a język codzienny jest z deka inny niż ten którego się w szkołach uczy ;p . Poza tym, gdzieś czytałem, że w codziennym angielskim wystarcza znajomość jakiś tam 150-250 słów, bo są one najczęściej używane i rzadko stosuje się inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na angliku zawaliłem bąka.Jak kumple wyczuli to zaczeli gnić.Zapaszek doleciał do facetki i dopiero jak się skrzywiła powiedziała:

-X! Stand up!

Wstałem :P

-Open the door and go out!

Ja:

Jak pójdę to wy będziecie w smrodzie siedzieć, a nie ja :) Jednak zostane xD

I usiadłem xD

 

Na rosyjskim siadaliśmy przed kumplami i waliliśmy bąki :P Oni się przesiadali a my znowu przed nich i tak całą lekcje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...