Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

O fuck ale żeś mi d*jebał noramlnie jesteś śmieszny jak duży liść

i masz podniete, że oglądałeś Shreka 3. Chciałbym

zobaczyć jak się wyzywasz z Kubą Wojewódzkim.

 

Aha, fajnie na swoim avatarze wyszedłeś.

nie było męskich, to już wcześniej było niż ten cały szrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to głupie, ale:

Na apelu, nie miałem co robić, więc słuchałem MP3 (ksiądz gadał coś, że "Lochy i Smoki" to gra gdzie dzieci mordują rodziców czy jakoś tak). Patrzę na bok, a tam kolega na telefonie gra w Icy Tower. Zapominając, że ten gwar na sali, który słyszę, to MPTrójka, powiedziałem (dosyć głośno, żeby "przekrzyczeć gwar") - "O, Icy Tower!". Koledzy zaczęli chichotać, a wokół jacyś uczniowie zaczęli się na mnie gapić. Dopiero po paru dobrych sekundach, zorientowałem się, że coś palnąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-.-

to bylo na lekcji francuskiego... nie zrozumialem co do konca powiedziala, bo gryzmolilem w zeszycie, napewno uslyszalem od niej f*** i s*** i ze mowila do tego gostka

@Flaczek - zamknij sie jak nie wierzysz ze do angielskiej szkoly chodze to tu masz jej strone http://www.durham-johnston.durham.sch.uk/ super tutaj sa mundurki :) wzuc w youtube a je zobaczyc bo to niezbyt latwo opisac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z kumplami robiliśmy większe przypały. Raz puszczliśmy fajerwerki na przerwie, nieraz na boisku umawialiśmy się na solo z inną klasą, rzucaliśmy krzesła z schodów albo w szkole było miejsce dla nauczycieli gdzie se mogli spokojnie zapalić i nie nauczyliśmy się na klasówkę ,więc baba poszła se zapalić amy zablokowaliśmy drzwi i pod koniec lekcji ją uwolniliśmy a ona nam strasznie dziękowała....tego było dużo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah to ostatnie to dobre xP u nas w szkole też była palarnia ale niestety nie szło ją zablokować ;[ klamka była zablokowana. Za to kiedyś przyniósł ktoś klamkę i poszliśmy szaleć w piwnicach :D jakie zdziwienie było nauczycieli of W-Fu kiedy wyszliśmy spod klapy na środku dużej sali gimnastycznej podczas lekcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh lekcja niemeckiego, piszemy lekcja, numer lekcji i temat(wszystko po niemiecku) akurat to była lekcja 6 więc pani tłumaczy wymowe "sehs" a mi się sztrzeliło i to na cały głos "sex" cała klasa brecht, a ja powiedziałem "przepraszam" i pani jescze raz wytłumaczyła wymowe tego słowa xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucaliśmy za okno wodę, ciastka itp. fajnie odlatywały :D

 

Zamiast sie cieszyc , ze masz co jesc , to Ty jeszcze tym rzucasz. Dalbys biednym jak masz zamiar marnowac.

 

a jak byliśmy na peronie to zobaczyliśmy jakąś klęczącą tam rumunkę

więc zaczęliśmy w nią z okien nawalać ciastkami, bułkami, skórkami od banana itp. :D

była niezła polewka.

 

Moze w Ciebie by tak porzucac skorkami od banana ?

 

pamiemtam jak kiedyś jechaliśmy wgóry z kolegami na zieloną szkołę

podczas jazdy pociągiem były jaja

rzucaliśmy za okno wodę, ciastka itp. fajnie odlatywały :D

a jak byliśmy na peronie to zobaczyliśmy jakąś klęczącą tam rumunkę

więc zaczęliśmy w nią z okien nawalać ciastkami, bułkami, skórkami od banana itp. :D

była niezła polewka.

 

 

a jak się nam nudziło orzed lekcjami to podchodziliśmy do okien i rzuclaiśmy przyborami różnymmi szkolnymi w ludzi :)

 

Popros kolegow aby rzucali w Ciebie cyrklami, a Ty biegaj wokolo szkoly. Mysle ze wtedy bedzie przesmiesznie.

 

Jestem zszokowany tym co tu powypisywales, zero szacunku do ludzi i jedzenia, dzieki ktoremu zyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rzucałem kolegami. Fajnie latają, ale lądować nie umieją.

 

Ofc to żart. Cała ta śmieszna sytuacja Jalbum przypomina mi dzieci z czwartej klasy szkoły podstawowej. Raz taki dzieciak, rzucał CEGŁAMI w osoby od siebie starsze. Rzucił w swojego brata i miał taką szramę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w szkole, ale bardzo blisko.

 

Jest u mnie taki agent w klasie( pochodzi z okolicznej wsi, jest uzależniony od bukmacherstwa - przegrał już około 250 złotych), założył się ze mną przy wszystkich, że wypije 0.5 litra i jako, że jeden z kumpli miał aukrat ślub w weekend, wziął Pana Tadeusza, do busa i tam spożył połówkę popijając różową oranżadą. Ja z nimi nie jechałem, bo gdzie indziej mieszkam. Kumpel wyszedł z busa i go złapało, przeszli jakoś jeszcze 200-300 metrów mostu, no i hop,już go znosili pod most, chodzą głosy, że ostatnie co powiedział gdy kontaktował to"sorrrry chłopaaki żeee siee tak najeebaalem" i od tamtej pory już tylko przytakiwał.No i sru od 7.20 leży, śpał, miał świńska czkawkę, obrzygał się cały różowymi rzygami(pił różową oranżadę), zresztą kolegę też obrzygał. Cały czas kumple z jego wsi byli przy nim na wszelki wypadek, no i o 10.30 zmyłem się ze szkoły, a ten na chwiłę się ocknąl i mówi"do sttttsssów idę", niby próbował stać ale tak naprawdę tylko się kulał, przychodzę za godzinę i ku mojemu zdziwieniu STAWIAŁ PIERWSZE KROCZKI, a potem poszło już z górki. Powiecie, że musieliśmy się o coś wartościowego założyć - jestem mu winny 5 złotych(zgadnijcie na co, a jakże na STS'y).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie taki agent w klasie( pochodzi z okolicznej wsi, jest uzależniony od bukmacherstwa - przegrał już około 250 złotych), założył się ze mną przy wszystkich, że wypije 0.5 litra i jako, że jeden z kumpli miał aukrat ślub w weekend, wziął Pana Tadeusza, do busa i tam spożył połówkę popijając różową oranżadą.

Do tego momentu zrozumiałem, dalej już za cholerę nie wiem o co chodzi. Vianom, może ty te pół litra wypiłeś i to w momencie pisania posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dość fajnego nowego księdza i opowiada różne fajne rzeczy: (nie dokładny cytat, ale sens zachowany)

 

Przylazł kiedyś ktoś do konfesjonału i mówi "Proszę księdza, a bo ja oglądałem filmy dla dorosłych...", a ksiądz na to, co on ma na myśli mówiąc "filmy dla dorosłych". Dostał piękną odpowiedź: w11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...