Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Niedawno na lekcji "kultury i literatury" omawialiśmy "Sublokatorkę" Hanny Krall (takie tam coś o Holokauście). Pani kazała nam przez lekcję napisać wypracowanie na co najmniej 1 stronę o tej książce. Nudziło mi się, więc narysowałem sobie na marginesie ludzika z dymiącymi ze złości uszami.

 

54ab1b21fe74b19bbdb2d43970055db5.png

 

Potem oddałem pani moje wypracowanie, a ona cała zaskoczona: "a co to za obrazek? Tym Żydom z uszu się dymiło, czy jak?" Cała klasa w śmiech.

 

I tak powiecie, że to nieśmieszne, bo trzeba było tam być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na polskim dostałem z pracy klasowej 18/21, kolega z ławki też. Jeden punkt do 5 brakuje.

Idę do pani się spytać, czy nie podciągnie mi jednego zadania o 1 punkt

-A tak, tak, masz tą piątkę.

Kolega się pyta:

-A sam se podciągaj.

 

Chociaż i tak pewnie nie będzie to dla was śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napisze:D

Sytuacja zdarzyła się nie dawno.

Historia, piszemy kartkówkę, nagle ktoś wpada do klasy i chce coś od nauczycielki. Pani idzie do drzwi, ma wychodzić za próg kiedy mój kolega krzyczy ( aby móc ściągnąć ) taki tekst:

- Przytrzymaj ją tam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa :D to ja opowiem kolejną przezabawną historyjkę, dziś na lekcji przysposobienia obronnego nauczyciel powiedział do typka "zamknij okno"

ale on nie usłyszał, no to nauczyciel do niego "zamknij okno pytam się!" jak ja to usłyszałem to takim śmiechem wybuchłem, że się mnie ten gośc spytał co i jest, ja mu mówię to co on powiedział i facet się uśmiechnął :D jedna ze śmieszniejszych historii które spotkałem w technikum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkich może to śmieszyć ale powiem

Dzisiaj na Wiedzy o Rodzinie przypadkiem spoglądam za okno i co widzę? dwa pieski biały i czarny robią sobie orgie niedaleko szkoły w miejscu gdzie ludzi była chmara, widać że pieski nie mają wstydu :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dla wszystkich to będzie śmieszne, dla niektórych żałosne :crying:

Kolega zauważył hasło mojego nauczyciela od informatyki do hasła, weszliśmy tam i usuneliśmy wszystkie konto całej szkoły...Teraz szukają winnego :twisted: :twisted: :twisted: , ale wątpię, że kogoś znajdą bo tylko my o tym wiemy, ale facet mówił na lekcji, że chyba windows zawalił i to dlatego ;ddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhehehe, ahaha! Ale śmieszne, nie no, chłopaki! Macie zarąbisty humor. Ehehe. Poczekajcie moment, bo tak się zwijam ze śmiechu, że nie mogę pisać. Uahuahauah!

 

Kolega zauważył hasło mojego nauczyciela od informatyki do hasła, weszliśmy tam i usuneliśmy wszystkie konto całej szkoły...Teraz szukają winnego twisted.gif twisted.gif twisted.gif , ale wątpię, że kogoś znajdą bo tylko my o tym wiemy, ale facet mówił na lekcji, że chyba windows zawalił i to dlatego ;ddd

 

Problemy z pisaniem? Powinno to wyglądać tak:

 

Kolega zauważył hasło do konta mojego nauczyciela od informatyki, weszliśmy tam i usunęliśmy konta całej szkoły. Teraz szukają winnego, ale wątpię, że kogoś znajdą, bo tylko my o tym wiemy, ale facet mówił na lekcji, że chyba Windows zawalił i to dlatego ;d

 

Pozdrawiam kolegę z podstawówki, dziadzio Judei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...