Skocz do zawartości

Zablokowane Delphi - ComboBox


Bartek (Kamrat)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem w trakcie tworzenia swojej pierwszej gry w Delphi - Life Manager. Jest to tekstowy symulator życia. Jednak trafiłem na problem. Nie wiem jak zrobić żeby nie można było edytować opcji w ComboBox <_< Liste wysuwa, ale można zmieniać nazwy które tam są :( Niewiem co robić. Z góry dzięki za pomoc.

 

EDIT:

Jeszcze jedno. Mam TabbedNotebook i kilka zakładek. Na pierwszej mam pare rzeczy. Tylko, że one wyświetlają się na każdej zakładce, a ja chce żeby były tylko na tej jednej <_< Trzeba coś w kodzie, czy można w OI można coś zaznaczyć? Z góry dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, z ComboBoxem się uporałem. Trza było wybrać rodzaj listy...

Zostało tylko to:

EDIT:

Jeszcze jedno. Mam TabbedNotebook i kilka zakładek. Na pierwszej mam pare rzeczy. Tylko, że one wyświetlają się na każdej zakładce, a ja chce żeby były tylko na tej jednej <_< Trzeba coś w kodzie, czy można w OI można coś zaznaczyć? Z góry dzieki...

 

Please, help me! :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam.

Jestem w trakcie tworzenia swojej pierwszej gry w Delphi - Life Manager. Jest to tekstowy symulator życia. Jednak trafiłem na problem. Nie wiem jak zrobić żeby nie można było edytować opcji w ComboBox dry.gif Liste wysuwa, ale można zmieniać nazwy które tam są sad.gif Niewiem co robić. Z góry dzięki za pomoc.

 

W ObjectInspector

 

Style->DropDownList albo DropDownListFixed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...