Skocz do zawartości

Zablokowane alien attack 2


rafal1

Rekomendowane odpowiedzi

mam do zaprezentowania nowa czesc z serii alien attack wprowadzono wiele zmian

gra by rafal1 and shylios

 

grafika by shylios and rafal1

 

muzyka by rafal1

 

sterowanie myszka

 

strzelanie z,x,c

 

mozna tez znalezc na nagrobkach rozne komba nagrobki sie wyrozniaja od innych

 

jest tez poziom zmeczenia bohatera gdy sie za duzo czarow wyzwie to bohater sie meczy i przestaje strzelac wiec trzeba chodzic i szukac mikstur many

 

https://gmclan.org/up3194.html

 

screeny sa tam tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczyc sie wreszcie wrzucas screeny normalnie... screeny sa potrzebne tylko zanim wlaczy sie gre, a jak sie juz sciagnie to po co je ogladac jak sie ma juz gre? ja np. nie sciągam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/6

Za co ?

Za 10 minut,które spędziłem przy tej grze.

Gra nowego,to nie znaczy,że na 1 panie BartekGM ;x

Grywalność 1/5 CO ?

Grywalnośc 1/5 To jest w niektórych grach Kasy100,ale nie w tej grze.Zapewniam Cię chłopcze w 100%,że Ty nawet takiej gry bys nie zrobił.

Grafika 1/5 Ta sama

Rzeczywiście,grafika może i nie najlepsza ale jest wyknana własno ręcznie,więc nie wiem oco Ci biega :/

Audio 1/5 Jest kiepska muzyka

haha,obaczymy jaka będzie w Twojej ! (Pewnie dasz gotową muzyke z Half Life'a albo zassasz z jakiejś stronki muzyke i będziesz happy,dla mnie to 1/5 - bo to samo jakby muzyki nie było ;x)

Jakbyś zrobił "alien attack 3" to byś i tak dostał 1/5 !

:lol: ! Jestes naprawde pr0,mastah ocieniając gry,których nawet nie ma.Poprostu jesteś żałosny,myślałem że tu mniej takich ;x

2/5 za gre x| 2 na zachętę

Ty,też się nie wysiliłeś ;x

 

Co do gry,miło spędziłem przy niej czas.

Może grafika paintowa,ale ważne,że własno-ręczna.

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się muszę całkowicie zgodzić z Fallordem.

 

I co mam, kurczę, jeszcze dodać? xD

 

Za króka ta gra, to po pierwsze. Po drugie - za mało urozmaicona. Posiedź nad nią jeszcze trochę ;)

Na pierwszy rzut oka nie ma czego chwalić, ale trzeba się wciągnąć ;p

Poza tym od czegos trzeba zacząć...

 

Te czarne... eee.. smoki... fajnie wyglądają ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem i pogralem tak zeby zobaczyc o co chodzi bo jedni cie jada a inni mowia ze nie jest tak zle to musialem sam zobaczyc co i jak.

 

grafika: 2/5 - sam robiles i dobrze, mogles sie postarac o jakies tam animacje, nie byloby to takie trudne, cykolpy mi sie podobaly, czary rozniez.

 

Muzyka: 3/5 - z jakiegos dragona balla sciagles bo juz to slyszalem. Nie jest tak zle, mnie tam ta muzyczka wpada w ucho i nawet pasuje do gry. Rada na pszyszlosc: szperaj w necie, sa stronki gdzie ludzie daja swoje midiki do sciagniecia za darmo i nikt nie ma prawa ci zarzucic ze wykorzystujesz jakas muze 'nielegalnie'.

 

Grywalnosc: 1/5 - niestety kiepsko, w takie gry nikt Ci nie bedzie gral, wogole nie ma przy niej zabawy ani nie wciaga.

 

Ocena: 2/5

 

Ogolny komentarz:

Zdecydowanie potrzeba ci jakiegos ciekawego pomyslu na gre, widac ze gry robic umiesz, image_angle, strzelanie roznymi pociskami, potworki poszukujace drogi do bohatera, wiesz jak gre poskladac do kupy. Zajmij sie lepiej czyms powazniejszym, a jesli nie chcesz zajmowac sie jakims duzym projektem to zrob jakas mini gre, one sa naprawde popularne i nie trzeba poswiecac duzo czasu na ich zrobienie, ale oczywiscie nie rob byle czego, nie kazda gra ktora zrobisz jest warta wystawiania jej na forum, ludzie Cie zjada i nic z tego nie masz, mozesz sie conajwyzej zniechecic. Alien attack do niczego sie nie nadaje, lepiej porzuc ten projekt i zajmij sie czyms innym, ale jak juz powiedzialem, dobrze sie zastanow nad pomyslem na gre, szkoda twojego czasu i naszego jesli zrobisz byle co, a pomysl na gre mozna znalesc wszedzie.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

do dupy... chodzisz paintowym ludzikiem

i

grafika zjebana taka gre mozna zrobic w 20 min 1/5

:D

 

A teraz poważnie: Trochę cienko. Zaczynasz grę i nie wiesz o co chodzi. Grafika nie najlepsza. A jako że zniosłem granie i nie jest aż tak źle to 2/5 daje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ściągnąłem żeby zobaczyć, co to jest. Były różne komentarze jedni mówili, że słabo a inni, że nie jest źle, więc ściągnąłem i zagrałem żeby sam ocenić.

 

A więc tak zacznę może od grafiki, bo to rzuca się jako pierwsze w oczy. No to tak mogłeś się lepiej postarać zrobić animacje jakieś żeby to lepiej wyglądało. Ogólnie grafa nie jest zła ważne, że własna, więc tutaj masz + i grafikę oceniam na 2/5.

 

Kolejne to muzyka, która jest nawet spoko pasuje nawet do klimatu gry. Zgadzam się z wypowiedzią David Dark żebyś poszperał trochę po Internecie i jakąś muzę ciekawą znalazł. Ale muza jest nawet spoko, więc daje 2.5/5.

 

No i najważniejsze Grywalność no niestety nie lubię zbytnio takich gier. Sądzę, że nie wiele osób też je lubi. Nic się nie dzieje nie wciąga fabuła nie wiem radziłbym Ci abyś zrobił jakąś Np. Platformówkę lub coś w tym stylu. Więc Grywalność 1/5

 

Ogólnie daje ocenę 2/5

 

Pozdro i powodzenia przy dalszych projektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...