Skocz do zawartości

Easter Eggs


cyberdog

Rekomendowane odpowiedzi

@up: jeszcze wpisac mozna nullsoft (przy "l" wyswietli sie wczytywanie to ESC) - gdy sie potem zaznaczy okno to pisze w naglowku costam o lamie i d**ie :P (starsza wersja :) a w nowszej winamp wraz z rytmem zmniejsza i zwieksza swoja zmienna alpha xD <-- musicie wyprobowac!!!)

PS: skad pobrac ta nowoczesna skorke? bo nie znalazlem xP

EDIT: nevermind... -_- instaluje nowsza wersje ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.gmclan.org/up1896_5_grgrgrgrgrrg.html

To jest w dzielnicy czerwonych świateł (E1L2)

 

A to:

http://www.gmclan.org/up1896_5_Buachachachacha__.html

cóż. Na pierwszym poziomie Sharpnell City (Row Meat) pod koniec widać przez dziure w ścianie kawałek kolejnego levela. Trzeba wpisać kod na strzyżenie (DNCLIP) i przeniknąć przez tą ścianę. Idziemy prosto, skecamy w prawo i o! :D

 

Ech... a na rapidshare (mam konto FREE) wyświetlił mi się kod "Neo" a innym razem "lol" :D może przypadek, ale... :)

 

EDIT: Oooops, sorry, ale zapomniałem że napisałem wcześniej posta. Mógłby ktoś skleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sory że odświeżam temat,ale mam nowe.Poszukajcie też i dajcie te których tu nie było;D

 

Przedwczoraj na jedynce,ok. 23. leciał film z udziałem tego gostka co grał w filmie (kevin sam w domu).W jednej scenie był ubrany w czapkę,szalik i kurtkę z filmu kevin sam w domu :D

 

Dawałem już to na gmc,ale może ktoś nie widział.

Grając w vice city znalazłem grubaska w slipkach z betonowymi bucikami!!

https://gmclan.org/uploader/1486/gtavcstatuletka.png

 

www.yahoo.com

kliknijcie na wykrzyknik! ;) (tylko się nie przestraszcie)

 

Jeden ze straszniejszych easterów jakie znam:

To jajko jest zarezerwowane tylko dla ludzi o mocnych nerwach! W menu głównym DVD filmu THE RING zjedź kursorem w dół aż zniknie z ekranu i kliknij wybierz. Płyta wyświetli pełną wersję zabójczego filmu nagranego na kasecie, która prześladuje głównych bohaterów. Odtwarzania nie da się przerwać w inny sposób, niż poprzez wyjęcie płyty z napędu! Po wyświetleniu wrócisz do czegoś co wygląda jak główne menu! Nie daj się jednak zwieść i uważaj, żebyś nie dostał zawału, gdy po kilku sekundach usłyszysz dźwięk telefonu?

 

wpiszcie sobie (jak macie mozillę) w pasku adresu about:mozilla ;)

 

To by było na tyle.

 

EDIT:

Grając w obliviona w jednym zamku gdy uzyjesz kodu na przenikanie ścian,zejdzie pod ziemię i ujrzysz....tekstury gołego ciała!! kobiety i mężczyzny , a za nimi Pułkę z książkami ;p

 

To wszystko może nie są easter eggi ale fajne ciekawostki

 

Sory zapomniałem napisać XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angielskiej wersji anime "Pokemon", odcinek 31, gościu z dziwnym akcentem (coś na demomana z TF2) mówi takie zdanie: "This whole mountain forest could be covered with woda.". Potem pokazano pięknie zalany wodą las :> Raczej dziwne, ale między "woda" a "łoter/łater" jest dość spora różnica :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, z tym Star Wars, to to nie jest żaden Easter Egg. Easter Egg to żart programistów danego programu, a to nie jest żart programistów telneta, tylko takie coś istnieje na prawdę. Odpalicie to z poziomu dowolnego telneta, dowolnego twórcy. Nawet sami napiszcie sobie prosty program do telneta w Delphi np. z użyciem powiedzmy Indy i również po wpisaniu tego adresu to dostaniecie. Po prostu, komuś się nudziło, to zrobił sobie coś takiego. Prędzej to się do Ciekawych Linków nadaje niż do Easter Eggów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było: w jednej misji W3 można wziąć do drużyny Hydraliska ;p ( jednostka zergów ze Starcrafta - również gra blizzarda jakby ktoś nie wiedział ).

 

Taa.. apropo tego jak przejdziemy W3 to mamy bonusowy filmik, jeśli przejdziemy na poziomie trudny w tym filmiku będzie jeszcze jedna scenka, a w edytorze map znajdziemy jednostki ze scenki (znane, ale napisać można)

 

PS:

Te jednostki to:

Człowiek z działkiem

Ork z miotaczem ognia

Hydralisk

Zegling

 

I chyba coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...