Skocz do zawartości

[szukam] G-Java


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

Na oficjalnej stronie pisze ze za free ale każą pałcić, moze ktoś ma linka do tego konwertera ? Najlepiej w najnowszej wersji oczywiscie.

A tak co jakiś czas przegladam sieć w poszukiwaniu programów do prostego tworzenia gier java na telefony komórkowe (naj;lepiej na klockach ;p), mozę coś wiecie? zmieniło się coś? Wiem ż ejuz było kilka takich tematów, jeden nawet sam założyłem ale to było dość dawno a spójżcie tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/G-java

 

Tam jest napisane: Obecnie twórcy G-java zapowiedzieli stworzenie własnego programu do tworzenia gier dla środowiska Java

 

Może juz cos zaczeli robić.

 

Narazie ściagłem coś takiego aby: G - Java 2D Graphics Library

I przypomina to trohe flaki midleta ale niewiem jak mam to połączyć gierką zrobioną w GM, i czy wogóle to jest do GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież G-Java była do konwertowania z GM6 na Javę (multiplatformową czyli Linux, Windows, Mac OS X, FreeBSD, itd.), a nie do J2ME (czyli Java na komórki).

 

Ale pracowali rowniez nad tym aby mozna bylo konwertowac gry z GMa na komorki ale nie zdarzyli bo Mark mial zly dzien i sie sprzeciwil takim dzialaniom. Chlopaki olali GMa i robia teraz wlasny program do programowania gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie znajde do tego programu jakieś pomoce? instrukcje, a moze wiecie dgzie znajde jakiś przykład? gotowy projekt który sobie tam wrzuce i na jego podstawie się będe uczył ? Bo na stronie oficjalnej w działe gry i aplikacje niczego nieznalazłem help też niebyło za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie znajde do tego programu jakieś pomoce? instrukcje, a moze wiecie dgzie znajde jakiś przykład? gotowy projekt który sobie tam wrzuce i na jego podstawie się będe uczył ? Bo na stronie oficjalnej w działe gry i aplikacje niczego nieznalazłem help też niebyło za wiele.

 

na ich stronce masz tutoriale, przyklady a na forum mase pomocy no i zawsze mozesz poprosic kogos o pomoc. Jesli umiesz angielski :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...