Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #34 - Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Yoda - no niestety, spartaczone sterowanie. Ale pomysł niczego sobie.

Jaklub - mi za bardzo nie wyszło, ale postarałem się nad efektami i jakąś tam grywalnością oraz prostotą.

Gnysek - zawiodłem się. I to bardzo. Myślałem, że coś innego niż gra z postaciami z Harvest Moona też będzie dobre, a tu taki klops.

 

Głos na nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie się jest bardzo trudne. Chodzi o tą grawitację i brak możliwości poruszania się na ziemi. ;p

 

Uciążliwie się w to gra.

 

Ludzie - w tej grze o to chodzi! Hej! :P

Jaki ta gra miałaby sens gdyby wszystko było "OK" i tak jak ma być - specjalnie zrobiłem tę grawitację :F Oj czuję się niezrozumiany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu - o to w tej grze chodzi żeby mimo uciążliwej grawitacji dostac się do wyjścia - unikać bloczków i zmieścić się w czasie :] ech... dziwne macie wymagania i gusta jeśli o grywalność chodzi xD

 

Mogłeś to trochę "uprościć" tongue2.gif

 

4 klawisze to duzo? :P

 

Ty to nie opieraj się na pomyśle Cosiozbieracza,

 

Aleee o co kaman? ja sie na niczym nie opierałem :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda: Ty to nie opieraj się na przyszłość na pomyśle Cosiozbieracza, tzn. maximum dziwactw i oczojebstw, a minimum grywalności. Źle na tym wyjdziesz. ;p Ale jak na dziwactwa nie jest źle.

 

@UP: Nie doczytałeś. Chodziło mi o to, że formułka "max. dziwactw, min. grywalności" jest beee. :P A Cosiozbieracz i jego sequel to najlepsze przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja powtarzam raz jeszcze - grę robiłem 5 minut, żeby była większa konkurencja :P O tym, żeby ją zrobić pomyślałem na 10 minut przed końcem tury, jak napisaliście, że tylko dwie gry są :P Nie przykładałem się bo i nie miałem takiego zamiaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hah :D czuję się doceniony :D Ale ja po prostu nigdy nie zrobiłem swojego catch the clown jak każdy i musiałem kiedyś to zrobić :P to takie stracenie dziewictwa w Game Makerze :P Swoją drogą - niektórzy chyba w to nie grali, skoro mam jakiekolwiek punkty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...