Skocz do zawartości

Gry "przeglądarkowe" xD


Crash

Rekomendowane odpowiedzi

Stratus Online

Wcześniej było inaczej. Jednak nikt nie pamięta tego wcześniej. Po ziemi płynęły rzeki. Spytacie co to takiego rzeki? Trudno będzie wytłumaczyć Straturianom, że kiedyś woda płynęła po lądzie, że użyźniała ziemię, że karmiła rośliny. Co to rośliny? Tego też nie da się wytłumaczyć. Po prostu, wcześniej było inaczej. Ludzie, wtedy jeszcze nie zwani Straturianami, mieszkali w ogromnych miastach na powierzchni. Zgubiła ich jednak własna pycha, żądza władzy, pieniądza i potęgi. Tworzyli potężne bronie, których w końcu nie potrafili kontrolować. Pewnego pięknego, słonecznego dnia wszystko się skończyło. Awaria kilku ogromnych magazynów broni nuklearnej zmiotła miasta, rzeki i rośliny z powierzchni ziemi.

 

W wyniku wybuchu podziemnych magazynów powstała ogromna czeluść, okalająca niczym cierniowa korona ocalały skrawek ziemi, czyniąc z niego coś na podobieństwo samotnej wyspy. Istniały plotki, że na lądzie poza Szczeliną żyją plemiona ludzi, jednak nikomu nie udało się tych informacji zweryfikować. Wielu śmiałków próbowało przedostać się na drugą stronę, jednak podziemny wybuch naruszył jądro starej planety Ziemi i w Szczelinie powstała niesamowicie potężna siła grawitacji, która niczym czarna dziura wciągała wszystko co próbowało się nad nią przedostać. Stary świat przestał istnieć, powstał Stratus, kraina cierpienia, kurzu i bólu. Stratus, to nazwa pochodząca od nazwy szarej, wielowarstwowej chmury. Taka właśnie chmura radioaktywnego pyłu zakryła cały obszar, zasłaniając Straturianom Słońce. Od tej pory ludzie zostali skazani na życie przy sztucznym świetle, w krainie, w której największym skarbem była woda, wydobywana z głębi przez korporację Aqua-Kerion. Woda stała się potężnym środkiem płatniczym, liczonym nie w galonach tylko w małych kulonach (dosłownie kilka kropel wody). Tak więc główną walutą Straturusa stał się kulon Oczywiście Straturianie szybko przystosowali się do nowych warunków, nauczyli się nawet sami w wyniku prostych reakcji chemicznych tworzyć wodę. Jednak byłą to woda marnej jakości, tylko dla najbiedniejszych. Wraz z upływem czasu ludzi zaczęły nękać kolejne problemy. W wyniku skażenia radioaktywnego na lądzie pojawili się mutanci, którzy przez wiele lat ukrywali się pod powierzchnią stworzyli tam nawet swoje państwo Lanorię. Teraz wyszli na powierzchnię zwabieni zapachem wody.Tak więc oprócz wojen klanowych ludzie musieli jeszcze walczyć w wojnach z mutantami.

 

Oficjalna strona gry: www.stratusonline.pl

Oficjalne forum gry: forum.stratusonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że rok odświeżenia, ale po co zakładać nowy temat :P

Ja polecam knights.pl

Nawet jak wykupisz konto premium nie jesteś taki "super", jedynie masz tam jakieś bajery, więc ci bez konta premium też są dobrzy. Walczyć można co 5 sekund, król wybrany przez graczy w głosowaniu organizuje eventy za swoją kasę, ogólnię polecam tą grę chociaż mnie się już znudziła.

PS. O i jeszcze jedno. Konta nigdy się nie kasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić coś w stylu "plemiona w przyszłości" czyli delirium.wp.pl grałem jakiś czas, nawet byłem tłumaczem dla wersji angielskiej przez chwilę. Skończyło się jak w plemionach - kolo uznał moje miasto jako free resources i wysyłał oddziały zanim poprzednie wróciły, a ja nie miałem szansy nawet 1 jednostki wyprodukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że polecam http://menelgame.pl bo to jedyna gra przeglądarkowa w którą grałem więcej niż 2 tygodnie. Już nie gram, ale i tak, mimo, że jest prosta i nudna to wciąga. Tyle powiem ;p .

Ooo...gra w którą grałem najdłużej (no poza knightsami, ale wtedy jeszcze menelgame nie było). Menelgame ma dużo bugów, zwłaszcza ostatnio, i mi się już znudziła, ale polecam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...