Skocz do zawartości

Zablokowane BACKdown demo


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm gierka super a tu to robiłeś w GM ? BO tyle WAŻY xD :P

 

Edit:

 

Down:

 

Byłęm piewszy hahah Snake xD :P

pewnie ze GM, jedyny jezyk programowania ktory jestem w stanie jakotako ogarnac ;p

Btw. Gra jak zwykle powstała w 90% na klockach - to taka ciekawostka dla tych wszystkich wrogów stawiania kloców ;p

A wazy duzo - prawda, ale na pocieszenie dodam ze dokladnie tyle samo co pelna wersja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że na sendspace wrzucałem to 4 godziny? ;p na uploaderze w ogole nie zapacało.. nie lepiej poczekac na pelna wersje? juz bardzo niedlugo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opisie wolę nie ściągać. Opis i screeny mnie odstraszyły. A poza tym wiele nieletnich wchodzi na GMClan i nie powinna być dla nich jakaś blokada przeciw ściągnięciu tej gry(dla wszystkich :D (albo naljepiej temat i link skasować)).

 

PS. Chyba zepsułem ocenę 5 gwiazdek i teraz wynosi 4.

 

i c... taki baran zaniży a tu nie chodzi o jego .... warty głos tylko o to że gra jest bardzo dobra i nikt tego nie zmieni, a kto chce to ściągnie i skorzysta bo warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego wlasnie mowie.. tego dema wogole mialo nie byc ale obiecalem ze wydam gre z koncem wakacji, dzisiaj 1 dzien szkoly wiec na pocieszenie demo, sam nie chce tez nikomu truć tyłka żeby to wrzucać i uploadowac, skoro pelna wersja to kwestia tydzień-miesiąc, w zależności od ilości bugów i pomysłów w głowie. (zrobionych misji - 16/18)

Ale jak bedzie pelna wersja to juz bede bezczelny i perfidny i od razu będę piłować o ten download :P (trzymam za słowo ;) )

QUOTE:

a no tak... zreszta poprZednie wersje tez byly dobre

 

hmm co do tego ;p jedynka byla nawet spoko i mam do niej sentyment, ale robilem ja jako 16letni gowniarz i to troche wyczuwalne ;p back2 tez ogolnie lubie ale byla bardzo malo dynamiczna i miala podle wymagania sprzetowe (az glupio sie przyznac ze nigdy nie widzialem tek gry na full fps)..

 

@DOWN

Dni? ;p

siedze nad tą grą +- pół roku ;) i to nie jakis wysoki wynik, dawno nie zrobilem gry tak szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.. hmmm... więc musze wykminić inny link.. ;/

rapidsharei yousendit z tego co wiem tez do (_!_)?..

Postaram sie gdzies to wpastwic i zarzucic najszybciej jak sie da.

@DOWN

Jak to trybi?...

//

wrzucam na 64digits stamtad mi jej nie wypieprza.. ale z tego co pamietam zanim zamiescili souljah od momentu jak go uploadowalem minely bodajze 3 dni ;-/

btw. wiele osob odstraszyl chyba opis ;) moze i dobrze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie.. po śmierci pojawia się ilość zabitych i ranga (w zaleznosci od poziomu trudnosci).. jakie są wasze rekordy? ;)

(najwyzsza ranga=super mario)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy:

1.Na poczatku jest wybór języków, nie wszystkie kwestie są jeszcze 'dwujezyczne'

2.W razie wyskoczenia jakiegokolwiek bledu na poczatku wciskac Igonre, nie powinno miec wplywu na gre

3.Da sie oszukiwać ;p ale nie powiem jak

Chyba wiem o co chodzi z tym oszukiwaniem ;) czy to ma coś wspólnego z ładowaniem broni ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też,ale chodziło bardziej o przyciski o ktorych nie wspomnialem w sterowaniu ;p

A i w ogole wyczaiłem błąd na filmiku na youtubie, w grze juz poprawiony :thumbsup:

acha i jeszcze jedno mnie naszlo. Jak sie wciska strzalki zamiast trzymac Guy biega szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to jest jeszcze przeskakiwanie lvl do przodu i nielimitowany niczym slow motion ;)

EDIT.

I że mi sie nudzi to napisze mniej wiecej co w pelnej wersji.

-18 lvli, im dalej tym dłuższe i trudniejsze

-bardziej pokręcona fabuła, rozkręca się już w misji 7 i potem akcja dzieje sie szybko, warto zaznaczyć że BACKdown - mimo ze nie jest jak w porpzednich częściach opowiedziany "od tyłu", to jest prequelem zdarzeń zarówno BACK i BACK2 jak i tego co będziecie mogli zobaczyć w "SEN: apetyt na zabijanie" lowridera. (wiekszosc bohaterow wymienionych z ww. gier bedzie miala swoje minimum 5 minut) ;p

-spora różnorodzność przeciwników, powalczymy min. z "niewidzialnymi" przeciwnikami, pół żywymi pół martwymi parchami korzystający z broni białej, ale bardzo bardzo wytrzymali, typami wiekszego kalibru, zajmujacych pol ekranu, wieloma dziwnymi wytworami wyobraźni w misji która dzieje sie we śnie, różne warcjacje typu człowiek-świnia, kilku bossow itp itd

-kilka (nie ukrywajmy ze gra to glownie rozpierdzielanka) zagadek i minigierek

-Te wszystkie bronie którymi można posiekać na strzelnicy, + kilka innych, bonusowych ;)

-Misja ktora udownodni cyberdogowi że BACKdown zjada pod wzgledem brutalnosci postala na sniadanie ;p

-sam juz nie wiem, ogolnie Fajnie ***** jest ;)

acha i znowu nie wspomnialem na starcie..

Enter to klawisz akcji, otwierasni niektorych drzwi, uzywanie kompow itp. nie wiem czy zauwazyliscie ale jest kilka ukrytych miejscówek jak by sie tak dobrze przyjżeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...