Skocz do zawartości

Zablokowane Grafika do platformuwki


ericon

Rekomendowane odpowiedzi

boshe, ludzie, ale wy chamscy jesteście . Niektórych tutaj ludzi mi jest żal . Wchodzę, patrze, a tu nic. Nie pomagacie, tylko dajecie jakieś pierdoły, prawdziwe rzeczy, a nie to co ktos sobie zamówił.

Ja akurat starałem się pomóc - na stronie, którą podałem, można znaleść dużo sprite'ów krzaczków, nie koniecznie ripy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash:Przeczytałeś dokładnie opis ? Może okulista by się przydał ? Byc może masz coś z oczkami.

 

potrzebuje grafiki drzew, krzaków, kwiatków itp.

wsadzajcie tu wszystko co macie, wymiary nie są istotne

 

Dałem mu to oco prosił nie ? No chyba że ty coś źle widzisz x_x

 

chodziło mi bardziej o takie grafiki robione w paint,

 

No i dałem mu PROSTO z painta ? Nie pasuje - nie musi brać - proste nie ? Ja zapłaty od niego nie oczekuje...

 

boshe

buahaha - poprawna polszczyzna XDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh wiecie o co mi chodzi, nie chce real fotek ale takie jak do gry, nie musi to być robione tylko w paint i nie takie na odpie.... się, bo takie to mogę sobie sam zrobić w minutkę, chce takie jakich bym mógł użyć do mojego projektu, na razie to tylko Jaklub mi coś takiego podsuną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak :

 

 

Nikt nie będzie Ciebie brał na poważnie jak nawet olewasz to co piszesz . Przykład : Sama nazwa tematu . Takiego byka strzeliłeś że szkoda gadać....... i jeśli masz dysleksje , dygrafie , czy inne dysmózgowie - używaj worda , google , albo łatki do swojej przeglądarki internetowej . Pozatym sprecyzuj to , co chcesz dostać . A nie walisz tekst żeby wsadzać wszystko co się ma . Tu trzeba wiedzieć jaki ma być klimat gry ( surrealistczne drzewko nie będzie pasować do gry w kt. bohaterem jest super Mario ) . A jak drzewko będzie za małe i będzie trzeba powiększać ? Efekt pixelozy ....

 

 

PS. Heheh witam wszystkich . Mój 1 post na forum :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... i jeśli masz dysleksje , dygrafie , czy inne dysmózgowie

Jeżeli sie nie myle to to jest obraza... x|

 

yyy....Wg mnie to jst obraza - Dobra nie odzywam się.

 

Co do topicu:Zara zrobie Ci jakieś drzewo.

 

Tutaj masz mało szczegółowe ale dosyć fajne robione nie dawno - Miało występować w mojej grze ale nie będzie :) Nie trzeba creditsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallord, Ty masz szczęście, że jeszcze wana za te numery nie dostałeś. I to nie jest obraza - wszelkie dysmózgowia wynikają w dużej mierze z lenistwa posiadacza tej wady.

 

Po za tym nie widzę by adresował to bezpośrednio do KOGOŚ z wypowiadających się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit. Ok poprawione, już chyba wszystko jasne zadowoleni?
Chyba nie rozumiesz w czym leży problem. Po pierwsze, dla mnie mała grafikia to 32x64, a dla kogos innego 10x10. Po drugie, nadal nie wiadamo w jakim stylu maja być te grafiki. Czy mają być realistyczne, czy rysunkowe, a moze jednokolorowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...