Skocz do zawartości

Zablokowane .:Simple Code Team:.


kasmilus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

SIMPLE CODE TEAM - jest to portal programistyczny który zajmuje się tworzeniem programów (gier), artykułów dla użytku zewnętrznego. Posiada on również otwarty download.

 

Co wymagamy:

- na pewno trzeba poświęcić trochę czasu temu teamowi icon_wink.gif

- znajomość przynajmniej jednego języka programowania

- znajomość bieżących informacji ze świata gier komputerowych

Co oferujemy:

- miłą atmosferę icon_smile.gif

- do dyspozycji ftp strony

- hosting dla zrobionych programów czy gier

- pomoc: gg 9079179 lub 1428491

Kogo poszukujemy :

- grafików 2d

- programistów

- dźwiękowców i muzyków icon_razz.gif

- testerów

- każdego kto chce się wykazać icon_biggrin.gif

 

 

 

Oficjalne forum teamu znajduje się na stronie http://www.simplecode.bbforum.pl i tam należy składać podania o przyjęcie do teamu. Podanie takie zostaje rozpatrzone w przeciągu 3-5 dni. Wykonujemy również zlecenia na strony w języku PHP (extreme fusion pack).

 

Mamy już 2 testerów, 2 programistów, 1 grafika(razem 4 osoby)

 

 

forum teamu

strona teamu

 

EDIT

 

Zmiana adresu strony na http://simplecode.ir.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wymagamy:

- znajomość przynajmniej jednego języka programowania

np. GML-a ? :D

Kogo poszukujemy :

- grafików 2d

- programistów

- dźwiękowców i muzyków icon_razz.gif

- testerów

- każdego kto chce się wykazać icon_biggrin.gif

Hmm... ciekawe. Musiałbym się zastanowić :P

 

Ciemno widzę kolejne "Power of Games". Dlatego wolę pracować sam, no chyba że w realu, tak to bym się przyłączył bo już nieraz tak było :P

 

Co oferujemy:

- hosting dla zrobionych programów czy gier

Hosting na yoyo.pl ? A co jak gra będzie ważyła ze 200 mb ? Co, rapidshare ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie spamuj. Nie reklamuj także swojej strony w miejscach innych niż twoja sygnatura/odpowiednie tematy.

 

i do tego jeszcze ten php-fusion, standardowa skórka i do tego ten przeżytek yoyo.pl ... nawet nie wchodzę dalej...

 

Patrz punkt 16 :)

 

Skórka nie jest standardowa ;)

 

Hosting na yoyo.pl ? A co jak gra będzie ważyła ze 200 mb ? Co, rapidshare ? :D

 

hosting nie jest na yoyo.pl tylko na serwerze tunera

 

 

Co wymagamy:

- znajomość przynajmniej jednego języka programowania

np. GML-a ? :D

 

chyba może być ja tam jestem od GML-a ale najbardziej potrzebni są programiści c++

 

Mógłbyś wymienić nicki tych erm... "zawodowców", bo raczej nikt w ciemno do teamu nie przyłączy się.

 

VG - programowanie basic, muzyka, dźwięk, game designer

Kevin - programowanie C++, test

Tuner - grafika 2D, 3D, programowanie PHP, Site Webmaster

Kasmilus - programowanie GML, test

 

Pewnie jak ktoś się dołączy zrobi mu grę to on się podpiszę a prawdziwy twórca będzie napisany czcionką 4 w Creditsach :P :P

 

Zrobi mu grę ? o lol śmieszny jesteś każdy robi swoje i każdy musi zrobić to co do niego należy a poto potrzebni nam są programiści c++ żeby nie było tak że jeden będzie tylko robił gre, a reszta te łatwiejsze rzeczy. W creditsach każdy nick będzie tą samą czcionką napisany ;)

 

Ciekawe jak sprawdzą znajomość języka... każą mi napisać "Hello World" ?

 

Nie poprosimy o twoje gry, programy czy co tam innego zrobiłeś :)

 

tylko tyle? a jak będziecie pisać grę to co? jeden będzie pisał w pythonie, drugi w C++, a trzeci w Fortranie? sly.gif

 

Jak już pisałem chodzi nam głownie o c++. Jeśli będzie ktoś kto zna inne języki to on będzie pisał artykuły na temat tego języka, który zna a jeśli dodatkowo dojdzie jeszcze jedna osoba która zna ten język to będą wspólnie robili jakieś gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli jeden z Was zna tylko jeden język programowania / skryptowania np.

Abc zna Ibasic

Def zna GML

Ghi zna C#

Jkl zna VBasic

Mno zna Delphi

 

To co zrobicie ? Jeden będzie programował a reszta będzie patrzeć ? :)

 

EDIT: Jak ta wasza strona marnie wygląda, w dodatku oparta na PHP Fusion. Logo jest popieprzone (czarnym pieprzem). Ani własnego thema ani nic. Tak reprezentujecie swój "team" ? Wygląda jak przeciętna strona laików komputerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro chcecie programistę C++, to powiedzcie chociaż jak chcecie robić tą grę, bo to trzeba też się znać na konkretnej rzeczy, bo to nie jest tak, że jak ktoś zna składnię C++, to od razu może się zabierać za DirectX. Tak więc zacznijmy od tego, jaka biblioteka będzie w ogóle wykorzystana: OpenGL, DirectX, SDL, Allegro, ClanLib; czy może jakiś silnik: Irrlicht, Crystal3D, Quake 3 et cetera.

Wykonujemy również zlecenia na strony w języku PHP (extreme fusion pack).
Tak i nadal zasrywać internet tym badziewiarsko zmodowanym PHP-Fusion... Genialna misja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie pozwolenie by udzielac sie na forum z takimi wymaganiami,na forum jezyków c++ i tych podopiecznych napewno znajdziecie ochotników,tutaj jest GML NIE C++!!! WYPAD!!!pozdro i zycze niepowodzenia jak to ktos mi mówił.

 

Zauważ, że tutaj są też działy dla C++ itp. A takie teksty jak wypad czy "życzę niepowodzenia" niezbyt dobrze o Tobie świadczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A macie pozwolenie by udzielac sie na forum z takimi wymaganiami,na forum jezyków c++ i tych podopiecznych napewno znajdziecie ochotników,tutaj jest GML NIE C++!!! WYPAD!!!pozdro i zycze niepowodzenia jak to ktos mi mówił.

 

Hola, hola, co za wypad, to ja z Ranmusem tu rządzimy póki co. Pomimo, że mam dziś zły humor, to ode mnie nie dostaniesz ostrzeżenia, ale może ktoś inny da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...