Skocz do zawartości

Zablokowane Apel do adminów.


Gooman

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ostatnio często widuje się straszny bałagan na forum. Nie zauważyłem także pracy dotychczasowych moderatorów na forum dlatego proponuje wyznaczenie kilku będących często na forum i mających troche czasu użytkowników na stanowiska moderatorów. Proponuje aby osoby chętne zgłaszały się w tym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum jestem codziennie. Ale niestety ostatnimi czasy, przeważnie tylko je czytuje... Mam zadużo obowiązków. Staram się wszystko ze sobą pogodzić, ale musiałem ostro się wziąść do roboty by wyciągnąć porządną średnią na semsetr - i podejrzewam że podobnie będzie z resztą roku szkolnego. Kiedy zaś mam czas, siedze przy gm'ie albo rysuje komiks [ ;] ]. Jeżeli bałagan jest aż tak zauwarzalny wezme się w garść, i postaram się z tym zrobić porządek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadam nie chodziło mi o to, że zaniedbujesz swoje obowiązki. Poprostu w tej chwili większość modków nie uczęszcza na forum zbyt często, albo nie ma czasu na wypełnianie obowiązków. Zaproponowałem żeby przyjęto ze 2-3 osoby z ludzi uczęszczających i mających czas aby pomogły dotychczasowemu zespołowi modków, bo wystarczy spojrzeć chociażby na niektóre nowesze posty i pełno w nich offtopów. Przykładem może być Labirynth - powinno się tam rozmawiać o projekcie Pietrusa, a nie o Fantasy Bomber, czy innych rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...