Skocz do zawartości

HELIX


Hriser

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: HELIX

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: HELIX to gra, w której poruszamy małym bohaterem, Helixem pomagając mu

 

powrócić do najbliższych, kiedy to zły Cellen porwał go i umieścił daleko od domu. Zawsze w robieniu gry

 

największym problemem jest u mnie dostosowanie trudności. Więc także HELIX nie jest wyjątkiem i należy

 

do gier trudniejszych. Ale mam nadzieję, że gra nie będzie dla Was aż tak denerwująca i znajdzie się kilka osób, które po pierwszym zagraniu nie umieszczą jej w koszu :)

 

Aby przejść poziom należy najpierw przestawić (znaczy dotknąć :D) wszystkie zapalniki na danym poziomie. Cała gra zawiera 5 podniebnych lokacji, z których każda jest podzielona na 4 rundy. W sumie, HELIX liczy 20 rund. Po każdej lokacji można kupić w SKLEPIE akcesoria, które ułatwią dalszą grę. Miłej zabawy ;)

 

Download: https://gmclan.org/up1838_4_HELIX.html

Rozmiar pliku: 5,17 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Hriser

Fabuła: Hriser

Grafika: Hriser ( PIERWSZA MOJA GRA ZE 100% GRAFIKĄ MOJEGO WYKONANIA

 

:D )

Muzyka: z download'u ( dźwięki - Hriser )

Screeny: https://gmclan.org/up1838_5_SCREENSHOTS_HELIX.html

 

P.S: W razie jakichkolwiek błedów - piszcie od razu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sympatyczna gierka, podoba mi sie i pomysl i wykonanie, oryginalnosc, i tylko razi zbyt pikselowa graficzka, ktora jest imho sympatyczna, ale nie podoba mi sie ta pegazusowa stylistyka - ale to tylko kwestia gustu.

Gierka faktycznie trudna ale nie męcząca - i az sie chce sprobować dolecieć jeszcze jeden raz ;-)

6/10 - z tym że ja patrze na wszystkie gry indie w jednej skali, i nie tworze nowej skali na potrzeby gierki, jak chyba niektorzy robią, a 6 to juz niezly wynik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...