Skocz do zawartości

Dragons II


Firemark

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chce dodać , zebys niezmieniał tego co w twojej grze najoryginalniejsze czylifabuła i nowe postacie. To jest najlepsze w twojej grze , to pozytywnie wyróżnia ją sposrod innych gier DIZZY.

 

Z tego co wiem, to Bigshark dostał ostrzeżenie za sygnaturę, ale jak widać, nie stosuje się do tego.

 

Człowieku trzeba być cierpliwym i troche poczekać dopiero jak ostrzeżenie goomana zobaczyłęm to sygnature zmieniłem. Ja nie siedze cały czas na gmclan.

 

,.......

łał to moj 300 post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragons jest grą ciekawą choć, strasznie mało rozbudowaną. Mam pomysł co do etapów ale wytłumacze ci to na GG. I przestań dodawać nowe bety puki nie skończysz przynajmiej w połowie (tu już posta Ranmy cytuje) twojej gry :P

___________________

Yo ! Mój 400 post :] Marmot gonię cię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Szybka recenzja:

 

Kolejna beta Dragonsów i coraz lepiej. Głównymi atutami gry są bardzo ładna grafika (choć nie w całości autorska), klimatyczna muzyka i inny engine niż w standardowym Dizzy. To taki nowoczesny dizzy. :) W sumie nie wiadomo co się spodziewać po fabule, bo wygląda inaczej niż w oryginalnych częściach, więc może być ciekawie i nowatorsko. A teraz co mi się nie podoba. To, że to kolejna beta (ja już widziałem parę), więc uważaj Firemark byś tak jak w pewnym okresie Borek nie przedobrzył z tymi wydaniami. Po drugie dialogi, nie wiem czy układasz sam czy z kimś, ale nie podobają mi się takie potworki:

"Nie wyjdziesz z mojego zamku, gdyż jesteś w nim zamknięty buahahaha" - coś w tym stylu. A możne by było to zmienić np. na:

"Nigdy nie wydostaniesz się z tego zamknu, będziesz moim więźniem po wsze czasy buahahaha".

Wiadomo, ze jak nie moge wyjsc z zamku, to na 95% zostalem w nim zamkniety. :)

Zatrudnij jakąś korektę. ;)

Zapomniałbym. Jak na betę, to stanowczo za mało! To jest raczej demo a nie beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok więc tak.

 

Kod gry - 5/10

Fabuła 8/10

Grafika 10/10

Muzyka 8/10

 

Gra ma za dużo bugów. Czasem nie da się pięciu sekund wytrzymać z tą grą. Udało mi się zostawić sprzęt do nurkowania pod wodą więc gra nie do przejścia się wtedy robi. No i troche levele za krótkie. Niezły bajzer jest z inwentarzem, dalej moge wziąć dwa przedmioty (lub więcej) na raz :D Coś jeszcze ? No tak, kolizje z przeszkodami. Spaliłeś z tym misję. Miejscami Dizzy kolizuje tak ze ścianą że nie da się wejść/zejść. Już lepiej by było jak byś skopiował ten kod z Dizzy Editor. To tyle. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...