Skocz do zawartości

The Island RPG


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy npc znika i się pojawia? bo nie kumam trochę... jeżelijest w budynku to tak się dzieję bo zmieniam depth badając odległość od gracza :P Głowę chciałem zablokować ale cos mi nie wychodziło i na razie mi się nie chciało - poprawię w next wersji ;) reszte też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wzialem staffa w reke przeszlem na 2 obszar i zniknal mi z reki, patrze w inventory a on ejst, wyrzucilem, wzialem znow i taki maly bug wyswietlania:

 

http://img482.imageshack.us/my.php?image=bugwv1.jpg

 

Sorki za calego screena ale nie chce mi sie juz z tym dyndac jade do lekarza xd

Aha i glowa sie obraca caly czas bez ciala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie!!! To że jest minus to nie znaczy że cię leczą - jest wyrażny warunek if sdamage > 0 (łał dobry jestem xD)... tylko problem mialem z tym że gdy byłem ranny bardziej a miałem tyle samo defa potwory które wcześniej wchodziły za -10 (czyli daleko im było od zadania ran) weszły we mnie za 3-4 <_< hmmm i spawner sie kaszani... Btw znalazł ktoś enta xD jest ukryty pod mapą w prawym dolnym rogu - wchodzi za 50 - powalił mnie jednym ciosem a byłem na 8 levelu :D (trzeba go 'wywabić' :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I jest nowa wersja: zmieniłem (a raczej dodałem) dosyć duzo... Poprawiłem część bugów - odciążyłem grę wczytując więcej grafik z pliku, dodałem magię , powiększyłem miasto - zmiany kosmetyczne w grafie, więcej itemów i jeszcze wiele rzeczy :)

 

 

Zachęcam do ściągania! ;)

 

PS: Sorry że na rapidshare ale uploader nie działa a ja nie mam czasu szzukac teraz i się rejestrowac na jakichś innych stronkach - jeszcze raz sorry! :huh:

 

PS: Napiszcie jakie mieliście FPS w mieście... Bo u mnie spadał do 25 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stayu - nie wiem jakim cudem udało ci się zoptymalizować silnik do minimalnych wymagań ale ta gra jest boska : ) Powinieneś załozyć nowy temat z nowym demkiem a to dla tego żeby więcej osób 5 dawało.Ja juz nie moge głosowac bo dałem wcześniej 5 (Wiedziałem że się postara i coś wyjdzie).Tak więc powodzenia w tworzeniu dalszych demek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda: Mógłbyś dać na upload nową wersję? Bo mam straszną ochotę w to zagrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglbys na speedyshare lub cos bardziej normalnego bo nie sciaga :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...