Skocz do zawartości

The Island RPG


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: The Island

 

Gatunek: RPG / Hack'n'Slash

 

Opis: No więc... początkowo miał być z tego mmorpg (ale to noobsko brzmi :P ) ale jakoś to nie wyszło więc zrobiłem rpga. Gracz jest jednym z więźniów zsyłanych na wyspę gdzie muszą oni radzić sobie sami... A na wyspie na każdym kroku czai się zło...

 

Ta wersja którą dałem jest można by nazwać wersją pre pre pre demo :D Miałem ją jeszcze dopracować ale w sobotę wyjeżdżam na tydzień a chciałem jeszcze wrzucić demko żebyście oblookali gierkę... Gra jest w takim stylu 'Almorowym'. Zresztą przecież tego mojego szitu do almory nie można porównywać... Co ja gadam... A jesli chodzi o NPC to są oni tymczasowi - dal jaj :P A no i dialogi przewijamy enterem...

 

NEW:

Gra już wieeeele różni się od pierwszej wersji ;) Nowych Dem juz chyba nie będzie - ale pełna wersja planowana jest na Boże Narodzenie 2007 :) (czyli niedługo ;p)

 

Download: DOWNLOAD v0.34 (NEW!!!)

Rozmiar pliku: 3044kb gdzieś

 

Autorzy:

Programowanie:
Yoda

Fabuła:
Yoda

Grafika:
Yoda, mike_p

Muzyka:
Ludzix

Podziękowania dla:
PsichiX, mike_p, M@ati002 (testy)

Screeny:

 

lisl1xq9.th.png,lisl2iz2.th.png,

lisl3hv8.th.png,lisl4pm9.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech...czcionka pupna, ładne niektóre grafiki (niektóre są deż do **** :P ), sklep jest żal.pl (mogę włączyć trade i odejść na kilometr, po czym wrócić i zastać trade nadal aktywny xd), taka sobie walka. Wyraźne inspiracje Almorą. :D Masz 2/5, jednak z tendencją wzrostową. ;)

 

EDIT: Dobra-2.5, ale i tak daję 2 gwiazdy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dam 2/5. Moim zdaniem jest jedna najważniejsza rzecz do zmiany, a mianowicie zrób coś bardziej orginalnego, nie chodzi mi o to że wzorowałeś się na almorze, tylko abyś nie robił kolejnej gry w podstawowym świecie rycerzy itp. tylko wymysl orginalny świat z orginalnym dobrym klimatem, tak aby gra swoją odmiennością mogła przyciągnąć na godziny gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c2ae8e5767a4973fm.jpg

Widać bohaterów przez dach, ujemne życie, wilk zaciął się w ścianie i zaczął wirować jak wentylator.

Zacząłem walczyć z wilkiem (mam 0 p. doświadczenia), walczę z nim i walczę... i zdałem sobie sprawę z tego że dodaję mu życie zamiast zabierać (klikam na niego i pokazuję się np. -4).

W menu jest 2 razy "load game"(po wciśnięciu drugiego jednego pokazuje się game information).

Świetne demo! (żart (niestety)) Mam nadzieję, że to poprawisz w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie jasno wszystko zrobiene,czcionka nie czytelna, Wilki kręcą się jak karuzela(Jak się dwa wilki ze soba spotkały/czytaj.dotknęły/).Nie wiadomo na początku oco chodzi,ładnie istarannie wykoanne menu,grafika jak to grafika,a co najważniejsze strasznie tnie mi się na kompie ! ;/

 

9 Zarejestrowanych: Fallord, Kamilek, london, gumex, Marrac, Misiek999, LionX, Borek, propaganja

To się nazywa ogladalność XD i zaciekawienie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co najważniejsze strasznie tnie mi się na kompie ! ;/

No, ładnie żeś nawalił w kodzie. :P Na AMD Athlon 64 3000+ z 1gb ramu czasami gra traciła nie wiadomo skąd i dlaczego na płynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wymienię błędy:

-pająk sie nie odradza

-okienko z cena ma źle ustawione depth

-postać czasami sie kreci jak wiatraczek

-to samo co wyżej tylko wilk

-jak masz dużo expa to sie kryje z potrzebna liczba expa i nie da sie nic rozczytać

-nieśmiertelność

-nie ma grafiki chodzenia a postać 'lata'

-jak tworzysz postać wszystko jet po polsku a w grze po angielsku

-przy kupowaniu postać idzie nie wiadomo gdzie

-często postać lata dokoła potwora

-dalej nie pamiętam ale raczej są

Moja ocena 2/5 za dobre chęci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@topic

Hmm... Co do gry Island RPG mam takie zdanie. Od razu kiedy włączyłem grę zniechęciło mnie to że nie wiedziałem po prostu co robić :mellow: Nie wiem czy to też ktoś zauważył że można obracać se głową jak sie stoi o 360 stopni xD Mógłbyś poprawić tą głowę i trochę pomocy na początek (gdzie iść, co robić, itp.)

 

@pablo1517

Przy twojej gierce to się super nagrałem :P Ale wypowiem się jak założysz o twoim projekcie temat :P Nie będę

robił offtopicu.

 

Edit:

No tak :P Ale przynajmniej mógłbyś umieścić bohatera w środku miasta a nie na gdzieś w lesie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol mówicie że wam się tnie? Niemożliwe - na moim kompie na którym wszystko co się da się tnie chodzi dobrze - może wam się zdaje bo postać z reguły wolno chodzi... No nie wiem...

 

Wiecie co mnie dziwi? Dostaję w sumie tak słabe oceny a średnia dalej 4 <bec> :D

 

@Marrac: Póki co w tej grze nie ma żadnych konkretnych misji czy zadań - to jest tylko taki 'zwiastun' :P Zresztą ta gra to taki rpg ale z większą przewaga "hakensleszu". Chodzi tu głównie aby sobie porąbać potworki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puki co baaaaaaaaaaaaaardzo mało.. wg mnie. 4/10, zweryfikuje jak bedzie pelna wersja, bo potencjal jakis tam jest ;-)

edit.

pablo bardziej sie postaral ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i nowa wersja - nieco bardziej rozbudowana... poprawiłem większość bugów o których była mowa - poprawiłem sklep... chodzenie potworków... dodałem prawdziwych npc... i pare innych. W następnej wersji popracuję nad misatem aby je troche 'ożywić' oraz zrobię jakieś czary i możę podziemia pod miastem... Póki co:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grafika coraz piękniejsza ale błędów jest dużo.

 

Błędy:

-Gdy kończysz rozmawiać z NPC to nie znika ten czarny prostokąt co pojawia w nim się tekst.

-Przechodzisz przez drzwi.

-NPC czasami zostają na dachach.

-NPC znika i się pojawia.

-Głowa kręci się ciągle a ciało stoi. :blink:

 

To chyba wszystkie bugi jakie udało mi się wyłapać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...